Dziwny obiekt zaobserwowany na kamerze śledzącej wulkan Sakurajima

Kategorie: 

Źródło: YT - Xfilecommander

Jakiś czas temu pisaliśmy na temat zjawiska zwanego skyfish, albo rods. Dotyczy to przypadków, gdy kamery fotograficzne lub wideo nagrywają dziwne spiralne obiekty, które z dużą prędkością przelatują na tle sceny. Właśnie doszło do takiego przypadku w okolicy kamery internetowej śledzącej bardzo aktywny japoński wulkan Sakurajima.

Do zdarzenia doszło 6 sierpnia 2013 roku. Nie ma większej ilości szczegółów na temat tego zjawiska, ale przypisanie go do klasy obiektów rods powoduje, że trzeba wspomnieć o kilku wątpliwościach.

 

Dla niektórych obserwacja ta będzie dowodem na to, że wokół nas latają jakieś obiekty, o których nie mamy pojęcia, ponieważ poruszają się za szybko. Przy takiej argumentacji obiekt ten można uznać za coś niesamowitego i być może nawet UFO, którego rozmiary niektórzy szacują na wiele kilometrów.

 

Warto jednak wiedzieć, że przeciwnicy teorii rods'ów czy skyfish twierdza, że obiekty te wyglądające jak spirala to w istocie ćmy, lub inne owady, a nie wielkie statki poruszające się w niezauważony sposób wokół nas.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Sanktuarium polskie

To jakieś latające coś

To jakieś latające coś niezwykłe ale i tak wole się upewnić i pomodlić bo to niewiadomo co i to może być coś wysłane od ufo a oni coś kombinują jak niewiem co to lepiej się pomodlić do Pana z Pisam Świętego

Portret użytkownika czlowiek

Co wy się tak czepiecie

Co wy się tak czepiecie sanktuarium. Szukacie trolli a sami nimi jesteście. Ale co tu można mówić. Ludzie właśnie są tak nauczeni aby niszczyć bo jest inny albo ma swoją religię. Jej/jego wybór skoro pomaga w życiu. Nie jestem żadnym maniakiem kościoła czy jakiejś sekty, poprostu nie potrzebuje tego jestem zdania że nie tedy droga. eh i tak pewnie nie zrozumiecie ludzie mają tylko jedno w głowie i ciężko im wyjaśnić że to nie jest prawidłowe zachowanie. Wszędzie na każdej stronie internetowej ludzie nie robią nic innego jak wykanczaja się nawzajem, wyzywają, jednym słowem mają ostro nasrane w głowach. No cóż ale tak właśnie już jest i każdy myśli że tak powinno być. A więc miłego wykańczania się nawzajem bydło bez szacunku dla niczego. Teraz możecie se pisać no dawać wyzywac czekam, przecież o to wam chodzi.

Portret użytkownika Kacperu

Spokojnie weź dziesięć

Spokojnie weź dziesięć głębokich oddechów , przeczytaj uważnie to co sanktuarium napisał i wpisz w google definicje internetowego trolla.. specjalnie stworzone konto, żeby wszystkich katolików traktowano jak debili..

Portret użytkownika pako1205

Wygląda to ciekawie,jednak

Wygląda to ciekawie,jednak nie jest to nic innego,jak owad,gdzie kamera przy tym natężeniu(niskim oczywiście)światła,a co za tym idzie długim czasie ekspozycji,powoduje takie złudzenie.W tym przypadku zdecydowanie owad,nie mam wątpliwości,sam siedziałem na początku przygody z filmowaniem nad takimi klatkami z podziwu nie wychodząć...

Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem. -George Orwell

Skomentuj