Starożytny port kosmiczny - część II

Kategorie: 

http://www.indiatimes.com/science/alienlike-skulls-found-at-1000-year-old-cemetery-51894.html

Witam panstwa w drugiej części tajemnic cywilizacji przedpotopowej. W tym krótkim artykule postaram się przedstawić kilka dziwnych elementów układanki jaką jest historia istot biologicznych zamieszkujących planetę zwaną Ziemią, planetę stworzoną przez Super Byt, planetę przystosowaną do zamieszkania przez istoty białkowe humanoidalne. 

 

Jak wcześniej już pisałem, pierwsza cywilizacja wytworzyła tajemniczą cywilizację, był to efekt jej zdolności do odbierania innej rzeczywistości, ich ciała miały większy potencjał życiowy co objawiło się w ich długości życia sięgającej 900-set lat ! Nie wiemy czy ich sposób odżywiania się innym pokarmem niż nasz obecny miał wpływ na ich długowieczność ?

IB Image

 

Większość z was zapewne wie, że pierwsza cywilizacja nadludzi była cywilizacją wegetarian, możemy o tym przeczytać w Świętych Zródłach historii ludzkości:

Ks. Rodzaju 1-29:  I rzekł Bóg: "Oto wam daję wszelką roślinę przynoszącą ziarno po całej ziemi i wszelkie drzewo, którego owoc ma w sobie nasienie: dla was będą one pokarmem

Jeżeli do tego dołożymy jeszcze zwiększoną ilość tlenu znajdującą się w powietrzu, którym oddychali ci tajemniczy "super ludzie", to obraz tamtego świata powinien nas skłonić do zmiany paradygmatu o cywilizacji Ziemian i jej historii. Co mają w posiadaniu instytuty archeologiczne różnych państw ? Co skrywają przed nami archeologowie ? 

 

Przedstawiam państwu kilka zdjęć, które mogą rzucić nieco światła na nasz pogląd odnośnie historii "ziemskich" cywilizacji z dalekiej przeszłości..., czy aby "ziemskich" ? a może nasza cywilizacja nie jest "ziemska" ? może nasza cywilizacja jest tą narzuconą nam przez jakieś dziwne zdarzenia lub inną cywilizację z poza tej planety ? może ta "nasza" cywilizacja technologiczna jest efektem działań "Istoty" która skusiła Biblijną Ewę by ta zjadła z drzewa poznania dobra i zła ? 

 

 

Ta figurka została znaleziona w Ameryce południowej, czy jest to przedstawienie kogoś w hełmie lotniczym ? Kogoś odwiedzającego przed lub po potopowych ludzi ?

 

IB Image

 

IB Image

Zdjęcie z płaskowyżu Nazca, ze wzmocnioną częścią obszaru z którego wyłania się coś co może przypominać podpis wykonawcy tych linii, czy byli to Atlanci z istniejącej jeszcze wyspy ?

 

IB Image

 

Pojazd jednoosobowy ? Niezwykle ciekawe przedstawienie czegoś co moglo być rodzajem lotniczego środka lokomocji...

 

IB Image

 

Ta dziwna konstrukcja została odkopana w Chinach, niestety "coś się stało" i chińskie władze rozkazały to coś zakopać z powrotem !

 

IB Image

 

 

Wykopaliska w południowej Sonorze, Meksyk, czaszki z dziwnym kształtem...

 

IB Image

 

Przedstawiam państwu zdjęcie, które jeżeli jest prawdziwe (a wszystko wskazuje że jest) i przedstawia prawdziwą czaszkę powinno sprawić, że powinniśmy zmienić całkowicie naszą perspektywę na wydarzenia związane z historią gatunku Homo sapiens sapiens, zródła tego zdjęcia z którego ono pochodzi twierdzą że jest to czaszka z Australii,  miejscowość Adelaida, czaszka ta podobno znajduje się w "Południowym muzeum Australii", jej objętość jest prawdopodobnie największa z dotychczas odkopanych na całym świecie ! Osobiście uważam że jest ona "piękna", jeżeli tak można mówić o czaszce ? Posiada trzy szwy czaszkowe, ładny kształt, prawdopodobnie oczodoły są większe niż u Homo sapiens, uzębienie wygląda na kompletne..., pojawia się pytanie czy czaszki z Peru, które charakteryzują się często dużymi zniekształceniami nie są objawami kontaktów z Synami Bożymi ? Ich różnorodność, jak i widoczne zmiany anatomii w postaci braku szwów czaszkowych i inne, mogłyby wskazywać na taki właśnie kontakt, którego skutkiem była utrata cech czaszki z Australii ? Nie wiemy jakie będą wyniki badań genetycznych nad czaszkami z Peru wcześniej wspomnianego badacza L.A. Marzulliego, lecz możemy się zastanowić czy ten okaz jest okazem "ludzi" przybyłych ze świata o wyższej zawartości tlenu ? Ze świata przedpotopowego ? Czy nie jest to okaz "człowieka" z Arki Noego ? Człowieka z tym przedpotopowym bogatym DNA, które się mocno zredukowalo w kolejnych wiekach po potopie ?

 Historia rasy ludzkiej jest tak skomplikowana jak samo DNA ! Naukowcy co i rusz zmieniają wersje "powstania człowieka", wielu z nich nie prowadzi wogóle badań lub ukrywa prawdziwe rezultaty w obawie przed zwolnieniem z pracy, ogólno światowa grupa reżimu EWOLUCYJNEGO, nie dopuści do prawdziwych badań ! Przykładem niech będzie Homo florensis, mały człowiek - Hobbit znaleziony w Jaskini Liang Bua na indonezyjskiej wyspie Flores. Najlepiej zachowane szczątki człowieka z Flores tworzą prawie kompletny szkielet i prawie nieuszkodzoną czaszkę około 30-letniej kobiety wzrostu około 1 metra. Część lub całość tych kości została zamknięta i nie jest udostępniania dla naukowców, to znaczy tych "nie wtajemniczonych"... Czy tak się zachowują prawdziwi naukowcy ? czy może raczej wystraszeni ? Inny badacz odkrył jeszcze inne szczątki Hobbitów...:

Szczątki małych ludzi o wzroście około metra znalazł na wyspie w archipelagu Palau w Mikronezji południowoafrykański paleoantropolog Lee Berger.

Pigmeje z Palau mieli od 94 do 120 cm wzrostu i ważyli 32-41 kg. Rozmiarami przypominają więc Homo floresiensis – małych ludzi z indonezyjskiej wyspy Flores, których szczątki odkryto w 2003 r. Jednak według Bergera ludzie z Palau mieli dwa razy większe mózgi niż Homo floresiensis.

 

Z lewej odlew czaszki z Peru, której cechy anatomiczne są szokujące, lecz ta z prawej (australijska) to "nowa jakość". Mózg jest organem, który zużywa najwięcej energii ze wszystkich znajdujących się w ciele człowieka ! Czy ilość tlenu przed potopem nie miała wpływu na możliwość utrzymania tak dużych mózgów ?

 

IB Image

 

 

Kim była rasa super "ludzi" - nadludzi, żyjąca w zamieszchłej przeszłości ?

Na tym zdjęciu  (z lewej) widoczna czaszka o wielkości jeszcze większej niż ta z Australii, i znacznie większa niż ta pokazana po prawej !...:

IB Image

 

Do zagadek związanych z tajemnicza przeszłością ludzi oraz ich doswiadczeń z mieszaniem się z innymi istotami, z Istotami Wyższymi należy pozostalość tych dziwnych znalezisk, jedną z nich jest "mumia z Wyioming" albo mumia Pedro:

IB Image

 

IB Image

 

 

Kiedy w 1932 r. znaleźli go poszukiwacze złota, siedział sobie jak nigdy nic na skalnej półce w grocie w górach San Pedro. Jego miniaturowe zmumifikowane ciało mierzyło zaledwie kilkanaście centymetrów. Kiedy okazało się, że jest to mumia prawdziwego człowieka, być może nawet w podeszłym wieku, zaczęto łączyć ją od razu z indiańskimi opowieściami o rasie agresywnych małych ludzi zamieszkujących m.in. stan Wyoming, gdzie Wielkie Równiny łączą się z Górami Skalistymi.

O tym dziwnym znalezisku możecie przeczytać tutaj:

http://infra.org.pl/historia-/zakazana-archeologia/1028-pedro-mumia-z-wyoming

 

 

Zdjęcie z Tzintzuntzan Mexico, czy była to konstrukcja gdzie "parkowały" jakieś pojazdy ? "lotnicze" ?

 
IB Image

 

 

dla przykładu niższa część zdjęcia to dzisiejsze lotnisko...

 

IB Image

 

 

Zdjęcie przedstawia posąg z Ameryki południowej, kolejny w czyms co przypomina "hełm lotniczny", wygląd tej twarzy nie przypomina żadnej ze znanych ras występujących obecnie, czy jest to Atlanta ?

 

IB Image

 

Zdjęcie laserowego odwzorowania terenu, Majańska piramida i okolice miejscowości Characol.

 

IB Image

 

 

Kim byli ci, których uwiecznili w postaci figurek ludzie piramid ?

 

IB Image

 

Dlaczego na całym świecie odkopuje się wciąż nowe piramidy, dziwne konstrukcje nieznanego przeznaczenia ? Dlaczego ich ilość jest tak olbrzymia ? Jaką wiedzę posiadała cywilizacja pierwszych ludzi ?

 

IB Image

Jak odbierali rzeczywistość ?  Skąd te dziwne figurki "istot" przypominających lotników z jakąś zaawansowaną technologią ? Czy Altlantyda to fakt starożytnej przeszlości ? Czy istniała jakaś część ludzkości która posiadała technologię daleko bardziej rozwiniętą od naszej ? Czy istoty z niezwykłymi kształtami czaszek to Atlantydzi, istoty przybyłe z innego wymiaru, innego świata ?

 

IB Image

 

 

Jakie tajemnice skrywają archeologowie ? Czy takie posągi europejskich twarzy z brodami wykopywane w Ameryce południowej są dla "elity wtajemniczonych" czymś kłopotliwym ?

IB Image

po więcej zapraszam na blog:

http://popotopie.blogspot.com/

 

Przedstawiam państwu zdjęcie z miejsca Petra, jest to tajemnicze wycięcie w skałach, lecz co bardziej interesujące to pozostałość jak się wydaje "stojącej" wody, wody popotopowej ?

Strzałki wskazują poziom wody jaki prawdopodobnie się utrzymywał przez czas potrzebny by pozostawić ślad...

 

IB Image

Skrywane rezultaty skanów terenu:

IB Image

CDN...

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Homo sapiens

istnieje wiele zagadek naszej

istnieje wiele zagadek naszej przeszłości ! kto i dlaczego nas tak zróżnicował w przeszłości popotopowej...(chińczyki, indianie, murzyni, hindusi, biali typu kaukaskiego), czy był to naturalny proces, czy ktoś przy tym "mieszał" ?
więcej na moim blogu: http://popotopie.blogspot.com/
 
[ibimage==18415==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika takiktoś

Panie Adminie, polecam

Panie Adminie, polecam książkę "Galaktyczna Rodzina czyli bardzo starożytna historia ludzkości" Wojmusa.Znajdzie Pan w niej wiele odpowiedzi na swoje pytania, jest to troche inne spojrzenie i może wydawać się absurdalne i zmyślone, ale gdy analizuje się pewne informacje prezentowane tutaj lub na innych stronach wszystko powoli układa się w całość, tak jak było to opisane w tej książce.

Portret użytkownika teuilafront

no dobra a gdzie ich dorobek

no dobra a gdzie ich dorobek techniczny ...? gdzie maszyny,narzedzia,pojazdy,fabryki,bron.....itp gdzie to jest!!!! nic nie ma !!! przeciez to byla super cywylizacja!!!! musieli miec wszystko!!! potop nastapil nagle! wszystko zostalo zalane zniszczone w jednej chwili ..... wiec gdzie ich technologia????? super pojazdy UFO ich BOSKA bron   roznego rodzaju machiny i wehikuly    Gdyby teraz nas ziemian cos zmielilo i zatopilo i pokrylo kilometrowa warstwa  blota i po trzech tysiacach lat kolejna cywilizacja mieszkajaca na ziemi zaczela sobie tak po prostu kopac patykiem w ziemi to by znalazlo od chuja artefaktow poprzedniego bytu!!! a wiec: kapsle,wibrator,okulary,klucze,samochody,aparaty,kalosze,bron,zabawki,widelce,samoloty,telewizory,cd...itp wiec cos tu smierdzi....i jest szyte grubymi nicmi...... ktos cos ukrywa!!!! przed nami!!!! bo musza to znajdywac!!!! tylko od razu to zakopuja !!!! albo do sejfu!!!  koniec   

Portret użytkownika eloziombazaspoko

Ej ziomek jak to nie ma !?

Ej ziomek jak to nie ma !? chyba nigdy tego tematu bardziej nie zgłębiałeś... a jest co :
[ibimage==18410==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]
 
13 sierpnia 2012 - W lecie 1998 roku, rosyjscy naukowcy, którzy badali ten obszar 300 km na południowy zachód od Moskwy, na pozostałości meteorytu, odkryli kawałek skały, która ma zamkniętą śrubę z żelaza. Geolodzy szacują, że wiek skały jest 300-320 milionów lat. W tym czasie nie było nie tylko inteligentnych formy życia na ziemi, nawet nie ..... dinozaury nie pojawiły się na jej powierzchni. Śrubę, która jest widoczna z głowę i nakrętką, ma długość około cm i o średnicy około trzech milimetrów.
 
kolejne !
 
[ibimage==18411==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]
 
 
Tzw. artefakt z Coso - jedno z najbardziej tajemniczych znalezisk z terenów USA. Jest to świeca zapłonowa otoczona kamieniem lub stwardniałą gliną, odnaleziona w roku 1961 w Olancha w Kalifornii. W jaki sposób możliwe jest, że twór współczesnej techniki dostał się do wnętrza kamienia? Niektórzy twierdzą, że to dowód na istnienie zaawansowanej cywilizacji w przeszłości. Inni z kolei w artefakcie z Corso widzą jednakże świecę zapłonową z lat 20-tych XX wieku, która w niezwykły sposób skorodowała w ziemi. 
 
[ibimage==18412==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]
 
i jego prześwietlenie !
 
Następny !
 
[ibimage==18413==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]
 
 
Na jeszcze jedno ciekawe znalezisko natrafili robotnicy pracujący w kamieniołomie niedaleko Norristown (Pensylwania). Podczas przecinania marmurowego bloku wydobytego z głębokości ok. 20 m. i powstałego przed około milionem lat, jeen z nich ujrzał prostokątną szparę, w której znajdowały się dwa znaki przypominające greckie litery  „pi" oraz  „jota", lub łacińskie  „i" oraz  „u". W jaki sposób powstały, nie wiadomo.
 
 
 
Następny i ostatni na deser ![ibimage==18414==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]
 
Innym przykładem niecodziennego znaleziska jest aluminiowy przedmiot odnaleziony w Rumunii, niedaleko miasta Aiud. Miał zostać odkryty obok kości mastodonta. Nie udało się ustalić, czym tak naprawdę jest. 
 
 
Gdzie twoi "naukowcy" teraz ? Fajnie by było jakbyś odpisał, i próbował w jakikolwiek sposób bronić swojej tezy Smile !
 
Sorki za kopiuj wklej ale robione na szybko z innej strony, ale nie mogłęm się powstrzymać przed taką ignorancją...

Portret użytkownika ktoś_bliżej_nieokreślony

Nie jestem przekonany czy po

Nie jestem przekonany czy po tysiącu lat wiele by po nas zostało. Nie wiem czy widziałeś film Life after people (http://www.youtube.com/watch?v=6XDbcMND7fY). Około 23 minuty mowa jest o Czarnobylu. Jak takie zmiany zaszły po troszkę ponad 20-u latach to co tu mówić o tysiącu lat. Oczywiście coś z takiej ilości przedmiotów i kości by się zachowało, ale być może mniej niż myślimy. Lub cywilizacja, która by odkryła itsnienie naszej, nazwałaby nas Śmieciarzami, po tym jak we wszystkich wykopaliskach znajdowałaby tylko plastykowe, metalowe opakowania, skażenia czy co tam jeszcze po nas pozostało. Tak więc nawet gdyby wiele po nas zostało to w rankingu zaginionych cywilizacji nie najlepiej byśmy wypadli.

Przeszłość paskudna, Przyszłość nie lepsza, a Teraźniejszości nigdy nie ma.

Portret użytkownika kluska71

Ja mysle ze dlugosc zycia

Ja mysle ze dlugosc zycia byla mierzona wg innego kalendarza, np.lunarnego co wydluzalo im zycie (teoretycznie)
Liczne figurki mogly byc dzielem artystow ktorzy przedstawiali swoje wizje np.(po narkotykach)
Wyobrazmy sobie ze za milion lat obrazy Picassa lub jakis film typu Obcy zostana odnalezione. I jakie wnioski Oni wyciagna po zobaczeniu calosci?
Apeluje o rozwage;)

Portret użytkownika SAH

Długowieczność istot przed

Długowieczność istot przed potopowych zamieszkujących Ziemię można wytłumaczyć w bardzo prosty sposób .  To wszystko zależy z jakiej planety przybyli do nas na Ziemię , ich organizmy były przystosowane do życia w warunkach  ich rodzimej planety tam ich DNA i kod odpowiadający za długość życia tych istot dostosowany był do długości dnia panującego na tej planecie . Czym dłuższe dni tym w porównaniu z Ziemią dłużej żyli . Po przylocie na naszą planetę ich DNA nie zmieniło się więc długość życia ich została nie zmieniona a na ziemi zastali krótsze dni i rok więc żyli dłużej od istot ludzkich które były i są przystosowane do rytmu czasu panującego na Ziemi . Ja bym właśnie tak tłumaczył ich długowieczność i to było by prawdziwe że żyli po 900 lat albo i dłużej .
A tu dla porównania długości roku panującego na planetach układu słonecznego podane w dniach ,  my też odwiedzając inne planety jak na tamte warunki żyli byśmy długo lub całkiem krótko zależy gdzie byśmy się wybrali i zamieszkali aż do końca własnego życia :
Merkury - 87,97
Wenus - 224,7
Ziemia - 365,24
Mars - 686,9
Teraz w latach
Jowisz 11,86
Saturn - 29,45
Uran - 84,1
Neptun - 164,8
I ja bym tu nie porównywał przykładowo człowieka z myszą czy innymi ssakami żyjącymi na Ziemi co do długości ich życia . ich długość jest różna i to znacząco ale przecież nikt nie udowodnił na 100 % że te stworzenia miały początek życia na Ziemi . Może zostały po prostu przez różne cywilizacje odwiedzające Ziemię przywiezione z ich planet i rozmnożyły się na naszej planecie . OKI to sobie tak pofantazjowałem i po gdybałem ale wszystko możliwe a tym bardziej najprostsze wytłumaczenie bo wszechświat i jego budowę to my sami komplikujemy i nie mamy na niego otwartych umysłów łykając wszystko co płatni naukowcy nam przekazują za jedyną prawdę ale i oni z czasem z tych prawd się wycofują i ogłaszają nowe ..................

Portret użytkownika simon

Anunnaki czyli Bracia Stwórcy

Anunnaki czyli Bracia Stwórcy Enki i Enlil przybyli z kwadratu pegaza (gwiazdozbiór andromedy), bogowie greccy z z wyższego wymiaru sfery niematerialnej plejad,albo wega -lutnia, chińczycy oraz rosjanie czują związek z gwiazdozbiorem smoka czyli Draco, zaś wszystkie piramidy są względem Oriona- czyli miejsca gdzie rodzą się gwiazdy, .. wczoraj oglądałem o więzieniach zaś granicą i na sam koniec padło zdanie:"równik jest siedzibą diabła, na równiku zyją słudzy szatana", majowie składali pamięć życia zapisaną jak na taśmie ścieżka elektromagnetyczną ku słońcu ! poziom 9 oznacza władzę sprawczą

Strony

Skomentuj