Chińskiej staruszce zaczęły rosnąć rogi

Kategorie: 

Źródło: dailymail.co.uk

Do dziwnego przypadku medycznego doszło w Chinach. Pewnej wiekowej kobiecie, bo liczącej sobie 101 lat, zaczęły rosnąć rogi. Jeden z nich bardzo przypomina róg jaki rośnie na czaszce kozy.

 

Staruszka z Chin to Zhang Ruifang, liczy sobie podobno 101 wiosen i mieszka w prowincji Henan. Jak twierdzi róg zaczął jej rosnąć około rok temu. Ostatnio zaczął się pojawiać również umiejscowiony symetrycznie drugi róg, który jednak ledwo wystaje.

 

Członkowie rodziny są bardzo zaskoczeni rozwojem wypadków i początkowo nie uznali narośli na czole babci, jako coś dziwacznego. Ich uwagę zwróciło to dopiero później. Oczywiście medycy nie nazywają tej narośli rogami, ale trudno tego tak nie określać, gdyż podobieństwo jest uderzające.

 

Rogi powstają za pomocą tego samego białka, które powoduje rośnięcie paznokci. Być może babcia uzyskała jakąś manipulację genetyczną powodującą, że zrogowacenie naskórka następuje w nietypowym miejscu.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika b@ron

dobra dobra, damo kier...już

dobra dobra, damo kier...już ty całej winy na mnie nie zwalaj ...ja dopatrzyłem się "lalki" ,ty zrobiłaś to wirtualnie z dziadkiem...babce rogi wyrosły i nauka nie wie co jest grane ,odnośnie wyobraźni to masz ją niegorszą odemnie...tylko uważaj na monitor ,jako że ci go takiego obślinionego na gwarancji nie przyjmą...aaa i nie zapędzaj się za daleko z językiem...tam z tyłu monitora jest taka etykietka z takim zygzakiem i znaczy to że w środku jest wysokie napięcie...wierz mi lub nie ...ale jak temu dziadkowi z monitora trafisz językiem w odpowiednie miejsce ,to nie bedzie to miłe doznanie dla ciebie...chociaż możesz pomyśleć że to dziadek podziałał na ciebie tak "piorunująco"...a co do mózgu, to skoro twierdzisz że mam taki wybrakowany...no cóż szkoda że i ty załapałaś się na ten sam wybrakowany model...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Ewaa

podobno nasze życzenia się

podobno nasze życzenia się materializują- babcia chyba za często powtarzała, że prędzej jej rogi wyrosną... Biggrin
a z tym DNA cos jest na rzeczy- podobno mamy w sobie kroplę reptiliańskiej krwi, a kto widział rysunek reptyla, ten wie, że oni maja poroże,
kto wie, czy u tej staruszki nie ujawnił się własnie ten reptiliański gen

Strony

Skomentuj