Rasputin przewidział koniec świata na 23 sierpnia 2013

Kategorie: 

Rasputin - źródło: public domain

Rosyjski mistyk Grigorij Jefimowicz Rasputin jeszcze za życia wsławił się wieloma przepowiedniami. Jego osobowość była tak hipnotyzująca, że w pewnym momencie stał się on jednym z głównych doradców Romanowów, w tym cara Mikołaja I. Ujawnione ostatnio archiwa KGB wskazują na to, że nieżyjący już jasnowidz przewidział koniec świata na 23 sierpnia 2013 roku.

 

Dokument, o którym mowa liczy sobie 11 stron i zawiera informacje napisane i podpisane przez Rasputina. Używa on pseudonimu "Diabelski Mnich". Jak wynika z informacji w nim zawartych Rasputin przewidział nie tylko Rewolucję Październikową w 1917, oraz zabicie cara Mikołaja wraz z rodziną. Co więcej z dokumentu wynika, że Rasputin przewidział dojście do władzy Hitlera, pierwsze lądowanie na Księżycu a nawet upadek ZSRR. Jak można podejrzewać Sowieci trzymali to pismo w ukryciu, bo podobno wynika z niego również, że upadnie też komunizm, a tego dla władzy ludowej było za wiele.

 

Niektóre rewelacje Rasputina nie sprawdziły się, tak jak ta, że w 2007 islamscy fundamentaliści przejmą władzę w Arabii Saudyjskiej, Iraku i Kuwejcie, po czym kraje te stworzą wspólny front przeciwko Ameryce. Poza tym Rasputin sugerował, że chrześcijanie dojdą do władzy w USA i poprowadzą krucjatę przeciwko Wschodowi, która potrwa 7 lat. Według niego zginą miliony ludzi i to nawet w pojedynczych bitwach. Jedną z nich nazwał "wielką rzezią".

 

Kulminacyjna data w przepowiedni Rasputina to 23 sierpnia 2013 roku. Według słów tajemniczego mnicha, tego dnia "ogień pochłonie wszystkie żywe istoty na Ziemi, a planeta spowije się żałobną ciszą". Biorąc pod uwagę, że wiele z jego przepowiedni się sprawdziło można powiedzieć, że i ta się ziści, ale równie dobrze Rasputin mógł się pomylić, co do dat, albo zmyślać historie, które w dużej części sprawdziły się. Za kilka dni przekonamy się, czy można to zapisać, jako kolejne fałszywe proroctwo.

 

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Zenek

  Nie załapał się na

 
Nie załapał się na zamieszczenie komentarz odpowiedz Tinie to trudno. Nie mi powino na nich zależeć a on sam nie miał niczego "cenzurowalnego".
 
Światu wedle moich szacunków pozostało jakieś 5 miesięcy istnienia. A potem się drastycznie przeludni. Cześć pochłonie piekło jak wszelkich żydków cześć z niemożebnego strachu pierdyknie artystycznie w kalendarz.
 
Co jest ważne. BÓG ZAWSZE DAJE SZANSE NA RATUNEK. I taka szansa jest na ziemi. Nie rozpoznana, nie znana nikomu, pomijana w nawoływaniach o opamiętanie. Szansa jakiej wcale nie zalezy na jakimś usilnym zbawianiu kogokolwiek. To jak promocja w sklepie - DZIŚ JEST ALE JUTRO MOŻE JEJ NIE BYĆ*. SZANSA obiecana, SZANSA zrealizowana. Kto ją rozpozna wygrał życie:
 
- "bo błogosławieni ci którzy doświadczyli albowiem do nich będzie należeć Królestwo w Niebie".
 
- "błogosławieni takze ci którzy zostali NAZNACZENI (jak :D) albowiem oni już są ZBAWIENI".
 
A reszta niech się dalej slini to mrzonek, mitów i usilnie materializowanych prawem judaistycznych paranoi. Wasz pierd yahwe w porównaniu do Boga to jak karaluch powstrzymujący walec drogowy. I tak jak on dopuki się nie przemiesci to tak jak karaluch może popisywac się swoja potegą. Bo późnej i po jednym i po drugim zostaje tylko obstrana, cuchnąca plama.
 
 
Ezopierdykom mówimy -> MADAGASKAR.
 
 
PS. A teraz czekamy na śmiałka który wyzwoli 5 Element i uratuje Ziemię. Znajdzie się jakis odważny bohater? A tak zapomniałem, antenka nie nadaje dalszych pouczeń do głoszenia od satanistów z londynu. Wiec z braku odwaznego ....
 
czyżby  HUDSON, WE HAVE A CATASTROPHIC PROBLEM?
 
 
 
* nie jest przewidywane ani wydłużenie promocji ani jakiekolwiek 2 szanse. Ta pierwsza jest już i tak NADTO i jest wyrazem realizacji życzenia.
 
 
 
========================================================
I żeby nie mnożyć postów
(z http://muki.salon24.pl/524681,gwozdziem-w-plecy)
 
 
"Nie możesz Jezusa rozumieć bo nie znasz jednego słowa po nim czy niewywiedzionego zdania. Wszystko inne to autointerpretacja, słuchaczy którzy chcieli aby tak było, ale czy faktycznie było?
dam przykład:Wszędzie bębnmi się o 12 apostołach. a grupa apostołów uczniów słuchaczy Jezusa liczyła 36 osób nie 12. czemu? cisza i pomór jak makiem zasiało o reszcie?"
 
- bo 12 jest od GWIAZDEK Z PŁASZCZA IZYDY/ MARYI (ok 3400 pne.)
- bo jezus i jego 36 "uczniów" to Argonauci znani także asyryjczyk joshua ok 1300 pne.
 
A ukrzyżowanie jezusa nastapiło wedle mitów ok 33 ne. Tego samego jezusa od 12 czy 36 uczniów.
 
Który z nich jest tym prawdziwym z Nowego testamentu?
 
Ale i tak tego nie ogarniecie. ;p
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Portret użytkownika Zenek

Bym zapomniał, polska pień 

Bym zapomniał, polska pień  wojenna BOGURODZICA jest o Dadźbogu i pochodzi z czasów wcześniejszych niż jakikolwiek żyd stąpał po ziemi.  To pogańska (wedle dzisiejszej satanistycznej nomenklatury) pieśń ze zmodyfikowanymi niektórymi słpwami by bardziej katolicko brzmiała.
 
Może kogoś to zachęci to pogrzebania w prawdziwej historii swojego rodu.

Portret użytkownika SAH

Tak Sanktuarium polskie

Tak Sanktuarium polskie ........ masz rację trzeba się modlić jak Pan nakazał . Ja modlę się już cały czas , to już nie jest często , ja modlę się non-stop modlę się nawet jak śpię . Swoją modlitwę nagrałem na dyktafon i jak idę spać to puszczam ją podłączając dyktafon do wzmacniacza i przez głośniki wielkiej mocy ustawione na tarasie kieruje ją  do Pana  i on ją słyszy jak nie wiem co !!! 

Portret użytkownika Tina

 A co publikowało na temat

 A co publikowało na temat BOGA INNEMEDIUM ???
http://innemedium.pl/wiadomosc/uczeni-usa-twierdza-ze-odczytali-zapisana-w-dna-wiadomosc-naszego-stworcy
 Wg Biblii Bóg Jahwe był przed POTOPEM i dlatego kazał NOEMU zbudować arkę, która potem osiadła na górze Ararrat. Tam Noe z rodziną wysiadł i tam powstała wiara i religia Boga Jahwe oraz I Przymierze, którego symbolem była TĘCZA. Ta TĘCZA otacza głowy świetych hinduskich. W sanskrycie i Rygwedzie IMIĘ BOGA JAHWE jest wielkorotnie wymienione... Po kilku tysiącach lat (?) złamali PRZYMIERZE z BOGIEM JAHVA i do dzisiaj kłamią... Potem było II Przymierze z Abrachamem, którego symbolem był jego syn i od którego powstał Naród Izraela. Złamali Przymierze i kolejne Przymierze było z Mojżeszem - Dekalog i Arka Pzrymierza... No i IV Przymierze było z Jezusem Chrystusem... Ojczulkowie i kapłani Kościoła Katolickiego juz dawno złamali to PRZYMIERZE i równiez do dzisiaj kłamią. Dlatego wiedza o naszym Stwórcy zostałą zapisana w naszej głowie - mózgu!
Pytasz:"... co jest podstawą tego, co ukazuje Ci owe manipulacje w ukryciu ksiąg pisanych przez Jezusa ?" Odpowiem wprost - WIZJE, a potem poszukiwania jakichkolwiek dowodów na to co widzę. Dowody są, jest ich pełno, ale należy je zrozumieć i poukładać jak PUZELKI! Jeszcze o symbolu WĘŻA - to również znak gwiazdozbiorów np. Reptilian i innych GADZICH cywilizacji, które KRÓLUJĄ na Ziemi. Jestem również ufologiem...
 

Strony

Skomentuj