Zwłoki dziwnego rogatego zwierzęcia na plaży w Hiszpanii

Kategorie: 

Dziwne zwierze znalezione na plazy w Hiszpanii

Kilka dni temu, 16 sierpnia 2013 roku, w okolicy hiszpańskiej wioski na wybrzeżu o nazwie Villaricos odnaleziono dziwne zwłoki. Gatunek zwierzęcia jest trudny do ustalenia a na czaszce stworzenia znajdują się rogi.

 

 

Zwłoki mierzą około sześć metrów i nie przypominają pozostałości żadnego znanego zwierzęcia ziemskiego. Wzbudziło to wielką konsternację. Niektórzy uważają, że może to być pozostałość po istocie podobnej do potwora z Loch Ness. Inni sugerują, że to zmutowana ryba. Inni, którzy widzieli to znalezisko czasami żartują sobie, że to pozostałość smoka.

 

Miejscowi naukowcy mają teraz nie lada wyzwanie, aby sklasyfikować jakoś stworzenie, które wyrzuciło morze. Według oficjalnych informacji pobrano tylko próbki, zrobiono zdjęcia i pogrzebano ciało ze względów epidemiologicznych.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika dąb

A może trzeba spojrzeć na to

A może trzeba spojrzeć na to inaczej : czyż na starych rycinach nie przedstawia się węży morskich z rogami , wielkich ośmiornic i różnych potworów? Przecież dzisiejsza nauka takie rzeczy wyśmiewa , że to tylko są wyobraźnia artysty. A tu wygląda na to , że artysta malował to co mu marynarze opisywali . Dawniej ludzie nie fantazjowali tylko opisywali rzeczywistość tak jak np. Biblia - też nauka traktowała ją jako bajki , a teraz  każdy szczegół jest potwierdzany jako zdarzenie historyczne. Jedyną fantazją dawnych czasów były przepowiednie, ale jeżeli np. skojarzy się kod biblii z niesprawdzalnością przepowiedni , to można tym tłumaczyć , że każde zdarzenie ma 5 możliwości , a przepowiednia jest ciągiem określonego typu zdarzeń . Jeżeli w tym ciągu ktoś dokona wyboru innego , to do przepowiedzianego zdarzenia może nie dojść lub się opóźni itd. To jest właśnie wolna wola jaką otrzymaliśmy od Boga stwórcy. Bóg jako nadistota stworzył program , a przecież każdy program ma jakieś ograniczenia , np. prawa fizyczne , które też zawężają pole działania ( prędkość światła , zero bezwzględne).  Może jest szybsza możliwość przemieszczania się w kosmosie , ale oparta jest na zasadach nie odkrytch przez ludzkość , ale jeżeli chodzi o poruszanie się w fizyce einsteinowskiej to prędkość światła jest ograniczona wzrostem masy do nieskończoności ze wzrostem prędkości oraz spowolnieniem czasu do zera.  

Portret użytkownika Bart

no coś ostatnio morze zaczyna

no coś ostatnio morze zaczyna wyrzucac to i owo ... ciekawe czy nie będzie tego więcej, pytanie tylko jaki jest powód owego wyrzucania padliny?
 
tak na marginesie, czy to aby nie dzisiaj jest ten sławetny 23 sierpnia, którego to Rasputin przewidzial to i owo ? chyba ze się komuś kalendarze pomyliły (wg ruskiego plus 2 tygodnie jakies) 

Portret użytkownika Homo sapiens

Możliwe, że to zwłoki

Możliwe, że to zwłoki dinozaura. Ludzie i tak nie uwierzą nawet jak takie coś jest znajdowane. Ludzie są bardzo podatni na wszelkie stadne ruchy, jeżeli stado uzna że czegoś nie ma, chociaż jest, to wielu albo wszyscy w stadzie przytakną i stwierdzą że tego nie ma ! Ufo jest tu dobrym przykładem, zresztą bardzo niebezpiecznym, osobiście sądzę, że ufo nie powinno być oficjalnie ujawnione bo wybuchnie ogólnoświatowa panika, zostaną stworzone dziesiątki, albo setki sekt parareligijnych, ludzie będą mówić tylko o ufo nie wiedząc kim są i skąd pochodzą, na przykład taki filmik na you tube podany niżej odzwierciedla dokładnie to o czym piszę, autor stwierdza w jasny sposób że wszystko na świecie, cała ludzkość i jej historia to po prostu ufo ! Szaleństwo ufo jest niebezpieczne ! Już teraz dziesiątki tysięcy młodych ludzi siedzi przed monitorami komputerów i faszeruje się opowieściami sci-fi na temat przybyszy ufo, w tych opowieściach pisanych często dla pieniędzy propaguje się rózne zwariowane teorie, opisuje kontakty duchowe z czymś co tylko przypomina prawdziwych kosmitów lecących z daleka by nas oficjalnie przywitać, zamiast tego propagowany jest kontakt duchowy i zwiedzenie umysłowe z kimś kto się ciągle ukrywa by nie zostać rozpoznanym...., oczywiście wielu ludzi na ziemi czuje sięzagubionymi w tym szaleństwie cywilizacji pieniądza i stara się nawiązać kontakt z kimś innym niż ludzie, jednak kontakt taki może się zamienić w koszmar, bo nikt nie wie kim są istoty ufo, ludzkość nie wie kim jest i skąd pochodzi, dlatego wielu będąc w amnezji kulturowej stara się uzyskać coś od ufo lub po prostu szuka rozrywki...
filmik wierzącego w ufo
http://www.youtube.com/watch?v=opTaLJplRo8#t=148
 
a tu link do opisu czym ufo jest, czyli do wielkiej niewiadomej istot ukrywających się za doświadczeniami na ludziach prowadzonymi w tajemnicy
http://popotopie.blogspot.com/2013/06/kim-sa-istoty-z-innego-wymiaru.html
 
Tajemnica amnezji ludzkości jest niezwykle interesująca, zawiera w sobie olbrzymie budowle megalityczne pozostawione przez pierwszą ludzkość, na przykład wielu się głowi dlaczego gigantyczne bloki skalne z których konstruowano budowle przedpotopowe były wykonane ze skał wydobytych z kamieniołomów a nie ze starożytnego betonu ?
oto urywek z mojego opracowania na ten temat:
[...]Słynny naukowiec Joseph Davidovits twierdzi, że starożytność używała naturalny beton do produkcji bloków megalitycznych i wykorzystywała je w konstrukcjach megalitycznych, jednak badania zespołu amerykańskich naukowców badających na przykład skały piramid wykluczyły taką możliwość. Najprawdopodobniej we wszystkich tajemniczych budowlach przedpotopowej cywilizacji chodziło o naturalną skałę. W zakładce o tytule "Jaki jest wiek ziemi według fizyka nuklearnego" możecie się państwo zapoznać z budową oryginalnej skały "zmaterializowanej" przez Stwórcę tej planety. Prawdobodobnie konstruktorzy budowli megalitycznych wiedzieli o tym cudzie i budowali z "natulalnie stworzonej" skały, ich wiedza o początkach tego systemu planetarnego nakazywala budowanie z tego niezwykłego surowca, nie miał być to sztucznie wytorzony beton, ale skała stworzona przez Super Istotę.[...]
więcej tutaj
http://popotopie.blogspot.com/
[ibimage==18803==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Slap

Zastanawia mnie zawsze, ze

Zastanawia mnie zawsze, ze przy wszystkich takich spektakularnych odkryciach brak jakiejkolwiek konkretnej dokumentacji zdjęciowej. Chętnie obejrzałbym jego pysk z bliska, ale pewnie ciężko było filmować go z innej strony. Pozdrowienia.

Portret użytkownika eloziombazaspoko

Ja [ciach] ludzie nie wchodzą

Ja [ciach] ludzie nie wchodzą tu po to aby co drugi dzień oglądać "newsy" z padliną  w roli głównej..
Ogarnijcie się szukajcie autentycznych, realnych, nowych niewytłumaczonych zjawisk i wiadomości, dobrze opisanych które warto przytoczyć - to ludzie pewnie na tej stronie cenili/cenią.
 
Inaczej ta strona będzie kolejnym internetowym brukowcem.

Strony

Skomentuj