Baba Wanga przewidziała, że III wojna światowa nadejdzie, gdy upadnie Syria

Kategorie: 

Źródło: public domain

Baba Wanga, to słynna bułgarska jasnowidzka, która wsławiła się wieloma bardzo trafnymi przepowiedniami na temat przyszłości. Jej zwolennicy twierdzą, że ponad 80% jej przepowiedni się spełniła. Słowa Wangi o Syrii i losie świata po jej upadku mogą mieć zatem głębsze znaczenie. 

 

Według proroctwa Wangi, w roku upadku Syrii nastąpi radykalna zmiana. Jeszcze w latach dziewięćdziesiątych, w ostatnich latach życia słynnej wizjonerki, gdy pytano jej o III wojnę światową odpowiadała, że "jeszcze przyjdzie na to czas, bo Syria nie upadła". Teraz, gdy widzimy zakusy państw zachodnich na walczącą Syrię warto to przypomnieć.

"Często pytają mnie kiedy przyjdzie czas. Odpowiadam im, jeszcze nie teraz. Jeszcze nie upadła Syria! Syria padnie u stóp zwycięzcy, ale zwycięzca nim nie będzie" - odpowiedziała nagabywana o apokalipsę Baba Wanga

Gdy patrzy się na rozwój obecnej sytuacji może się to wydawać dziwnie znajome. W Syrii trwa wielka wojna a splot interesów sunnitów i szyitów z jednej strony oraz USA i Rosji z drugiej, to potencjał na wielki konflikt militarny.

Bułgarska jasnowidzka twierdziła, że Rosja szybko odbuduje swoją pozycję, a Europa stanie się kontynentem starców. Oba te zjawiska wyraźnie następują. W kontekście USA i przyszłych przywódców stwierdzała ona, że "Ameryka weźmie brodatego i poznają, że strach jest gorszy niż miłość"

 

Według jej słów półkula północna, na której żyjemy, ma być wkrótce niezdatna do zamieszkania. Niektórzy wiążą to proroctwo z dramatycznie rozwijającą się sytuacją w uszkodzonej elektrowni jądrowej Fukushima Daiichi.

 

O samym końcu świata Baba Wanga wyraża się w taki sposób jakby miało dojść do jakiegoś kosmicznego kataklizmu, lub klęski ekologicznej.

"To będzie koniec świata, a Ziemia odwróci się od Słońca. Tam gdzie było gorąco, będzie lód, wiele zwierząt wymarło."

Ale w proroctwach Baby Wangi są i pozytywy. Gdy zdarzą się już te wszystkie doniosłe rzeczy dojdzie do odnowienia ludzkości.

"Nadejdzie dzień, kiedy kłamstwo zniknie z powierzchni ziemi, nie będzie przemocy i kradzieży. Zatrzymane będą wojny, i ci którzy przeżyli, zrozumieją wartość życia i potrzebę jego ochrony. Ziemia wkracza w nowy okres, który można nazwać jako czas cnót. Ten nowy stan planety nie zależy od nas, to nadchodzi, czy nam się to podoba, czy nie. Nowoczesne czasy wymagają nowego sposobu myślenia, inną świadomość, jakościowo nowych ludzi, tak, aby nie zakłócić harmonii wszechświata."

Brzmi to bardzo pięknie, ale niestety utopijnie. Bardzo trudno wyobrazić sobie zdarzenia, które mogłyby doprowadzić do pozytywnego końca w postaci ustalenia nowego porządku świata, tym razem nieopartego na niewolnictwie a miłości.

 

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Rasta4Peace

Ta baba Wanga musi mieć

Ta baba Wanga musi mieć naprawde mocne "leki" psytropowe przepisane, nie mi lepiej ta baba przepowie i trafi dzień w kótrym Polacy się ockną z tego zachodnio-systemowego letargu, i zdadzą sobie sprawy że TO MY jesteświ Panśwetm a nie oni, wyznaczylisy garstke ludzi Pytałem wiele ludzi od wieku17-71 lat, każde z czeka na iskre, a jak unas kraj wyjdzie w końcu

V.i.P.
~~ Victoria Is Peace ~~

Portret użytkownika koszerny

Obawiam się, że twoje ziółko

Obawiam się, że twoje ziółko jest o wiele gorsze. Takiego bełkotu już dawno nie wyprodukowałeś. A Vanga nie żyje od blisko 20 lat. Nie ma to jak [ciach]\ wiedzieć i rozumieć, ale mędrkować za 10 po paru buhach.
[ciach]
edit: skasowane
/Moderator/
 

Portret użytkownika kuzYn

Wiemy, wiemy. Już wczoraj

Wiemy, wiemy. Już wczoraj dostaliśmy szyfrogram z NATO. Ale nie przejmuj sie, to tylko cwiczenia. Oni tak cały czas przewożą te atomówki z jednego wybrzeża na drugie. Fajnie że maja dwa.
(wybrzeża oczywiście, nie atomówki) Biggrin

Głosuj przeciw
-74

 

Portret użytkownika Andrzej

Te przepowiednie są pisane na

Te przepowiednie są pisane na bieżąco przecież  Baba Wanga już przepowiadała koniec świata na 10 i na 23 listopada 2010. To jest robienie z ludzi idiotów 
strefatajemnic.onet.pl/przepowiednie/baba-wanga-miala-racje-trzecia-wojna-swiatowa-w-wi,1,3794291,artykul.html
 

Portret użytkownika gash

No cóż. Ja się czasem

No cóż. Ja się czasem zastanawiam, co by tak naprawdę zmieniło, gdyby ktoś potrafił przewidzieć przyszłość a tym bardziej tak straszne wydarzenia jak wojna czy nawet koniec świata? Czy jeżeli ktoś naprawdę odgadnąłby przyszłość to poczuł by się lepszy? Czy ludzie wierzący w takie przepowiednie poczuli by się lepiej mówiąc: "patrzcie niedowiarki, mieliśmy rację"? Czy ulżyło by ludziom, którzy czują się pokrzywdzeni poprzez to, że wszystkim będzie gorzej? Jak to dobrze, że nie potrafimy nawet dobrze przewidzieć pogody na jutro Wink

Strony

Skomentuj