Niezidentyfikowane obiekty wykonywały ewolucje nad Niemcami

Kategorie: 

Źródło: kadr z Youtube

W sieci pojawiły się właśnie nagrania przedstawiające obserwację niezidentyfikowanych obiektów zarejestrowanych nad miastem Wittenberga w środkowych Niemczech. Na wieczornym niebie wczoraj, tj. 18 września 2013 roku, odbywał się tam zdumiewający spektakl. Było widac wyraźnie dwa latające obiekty.

 

Tego typu obserwacje zdarzają się ostatnio w wielu miejscach na świecie i głównie dlatego padają podejrzenia, że rzekome UFO to w istocie pojazdy wojskowe nowego typu zwane TR-3B Aurora. Wcześniej bardzo podobne obiekty widywano nad USA i Wielką Brytanią.

Trzeba przyznać, że podobieństwo do zdjęć w locie tego tajnego samolotu jest uderzające. Nie zapominajmy jednak, że to tylko hipoteza i nad Wittenbergą mogły się znaleźc równiez inne obiekty, które nie koniecznie pochodza z Ziemi. Dopóki jakakolwiek armia nie przyzna się do tej aktywności formułowanie innych hipotez jest w pełni uprawnione. Obserwację uprawdopadabnia dodatkowo fakt, że dysponujemy dwoma niezależnie dokonanymi nagraniami tego fenomenu.

 

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika magi74

  A to z dzisiejszego

  A to z dzisiejszego poranka. Jakosc paskudna ale niestety nie zawsze ma sie dobry sprzet pod reka. Cos takiego wyszlo po powiekszeniu.

Głosuj przeciw
-68
Portret użytkownika fraktal

"dysponujemy dwoma

"dysponujemy dwoma niezależnie dokonanymi nagraniami"  ale czy aby napewno nie przez te samą osobę... Oba nagrania wydają się być robione z tego samego położenia (przynajmniej blisko siebie) i przypadkowo maja podobny czas uwieczniony...  to trochę zastanawia. W taki mprzypadku dwa nagrania wcale nie wydają się być bardziej autentyczne niż jedno a trochę na fake wygląda.

Portret użytkownika GOŚĆ

Bardzo interesujące. O ile

Bardzo interesujące. O ile "wiadomo", jak zachowuje się Aurora w trakcie lotu o tyle staje się zagadkowe to jakich napędów zaczęto używać w obecnym czasie i co to dla nas oznacza? Zadziwiające parametry lotu musi osiągać ten statek powietrzny. Kiedy obserwuje się końcową część filmu widzimy odlot z ogromną prędkością co musi zastanowić każdego myślącego racjonalnie człówieka. A wynika to z faktu wystepowania w tym momencie olbrzymich przeciążeń, których człowiek nie wytrzyma.... chyba, że ...ale zastanówcie się sami. Jest tylko jedno pewne - to "coś" istnieje.

Strony

Skomentuj