Kilka jasnych UFO w okolicy płonącego statku

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

W sieci krąży nagranie przedstawiające dziwne zjawisko uchwycone na wybrzeżu USA. W oddali widać płonący statek, nad którym unosi się kilka jasnych świateł, które następnie odlatują w różnych kierunkach.

 

Nagranie przedstawia trzy jasne plamy światła, które z pewnością nie są chińskimi lampionami. Każde ze świateł jest dosyć silne i posiada zdolność do zawiśnięcia bez ruchu w powietrzu, czego nie można powiedzieć o unoszonych wiatrem lampionach.

 

Entuzjaści UFO twierdzą, że to kolejne nagranie wskazujące na to, że na Ziemi dzieje się coś, o czym się nas nie informuje. Jednak wielu komentujących to nagranie w serwisie YouTube twierdzi, że może to być efekt działania jakiejś nowej techniki wojskowej, która być może była testowana w tamtej okolicy przez armię amerykańską.

 

Brakuje jednak oficjalnych potwierdzeń tego faktu ze strony US Army, czemu zresztą trudno się dziwić z uwagi na prawdopodobną tajność takich badań. Niektórzy proponowali wyjaśnienie, wedle którego światła mogły należeć do myśliwca F-35. Jest to możliwe jednak nie wyjaśnia przyczyn, z powodu których światła rozproszyły się w różnych kierunkach.

 

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Pennywise

"Entuzjaści UFO twierdzą, że

"Entuzjaści UFO twierdzą, że to kolejne nagranie wskazujące na to, że na Ziemi dzieje się coś, o czym się nas nie informuje. Jednak wielu komentujących to nagranie w serwisie YouTube twierdzi, że może to być efekt działania jakiejś nowej techniki wojskowej, która być może była testowana w tamtej okolicy przez armię amerykańską."
Hahahaah usiłują przeczyć , a tak naprawde tylko potwierdzają . UFO pozostaje ufem , a to czy w środku są 'obcy' czy my to już szczegóły...

Portret użytkownika Isabella

http://www.youtube.com/watch?

http://www.youtube.com/watch?v=H5p5pihrY6M

Compilation UFOs Sightings 2013

 26.09.2013

Sightings of UFOs in the sky and alien beings below the surface are increasing in both number and clarity. With odd "streaks" of brilliant light appearing throughout the world and mysterious comments made by NASA regarding an unidentified object beneath the space shuttle - is it possible "they" are already here? Footage includes several "multi-angle" UFO sighting events in the UK and Russia, strange creatures caught on a security camera in Yosemite National Park, and glowing UFO orbs seen in Spain on December 21st, 2012

 
 

Portret użytkownika Zenek

Ciekawostka:   " Ministerstwo

Ciekawostka:
 
"

Ministerstwo Obrony Rosji nie jest gotowe na inwazję UFO
 

Naziemne kompleksy sterowania aparatami kosmicznymi Ministerstwa Obrony na razie nie są gotowe do kontroli niezidentyfikowanych obiektów latających – poinformował pomocnik szefa Głównego Testowego Centrum Kosmicznego im. Titowa Siergiej Biereżnoj.
„Na razie nie jesteśmy gotowi do walki z cywilizacjami pozaziemskimi i takiego zadania naszemu centrum nie stawiano. Na Ziemi jest wiele problemów i wokół Ziemi także” – powiedział Biereżnoj dziennikarzom, odpowiadając na zadane pytanie.
"
 
(http://polish.ruvr.ru/2013_10_02/Ministerstwo-Obrony-Rosji-nie-jest-gotowe-na-inwazje-UFO/)

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Zenek

Żle myślisz, istotne jest

Żle myślisz, istotne jest CZEMU O TAKIM ZAGROŻENIU MYŚLĄ?
 
UFO przecież oficjalnie NIE MA więc z kim chcą wojować bo tu nie chodzi o "pokazy kosmitów" tylko o realną broń. Tworzą system antyrakietowy pod pozorem "inwazji UFO" czy faktycznie coś ma przylecieć czego wszyscy możni na świecie tak się bardzo boją.

Portret użytkownika Dergod

Morskie race sygnałowe płoną

Morskie race sygnałowe płoną w określonym - czerwonym kolorze - to międzyanrodowy sygnał o zagrozeniu na danym statku. Tutaj kolor jest inny, to jedno. Po drugie . Tylko jedno po pewnym czasie spadło w dół. Cała reszta - pozostałe trzy w górę w róznych kierunkach. Zatem   sugestia, że są to race - odpada.

Portret użytkownika alfons

Doprawdy nie wiem jakim

Doprawdy nie wiem jakim trzeba byc matołem by dac minusa gosciowi co pisał o racach. TAK TO SĄ RACE POTWIERDZAM race morskie sa na wypasie z własnymi spadochronami a nawet z systemami podobnymi do  chinskich lampionów. Ale jak sie race na gejowskim meczu puszcza to trudno sie z tym pogodzic. Trole i ciepli tak mają

Strony

Skomentuj