Rasa ludzka ma pozaziemskie pochodzenie

Kategorie: 

Źródło: www.dreamstime.com

Ludzie pochodzą z innej planety i zostali przywiezieni na Ziemię. Tak mniej więcej brzmi teza nowej publikacji jaka pojawiła się ostatnio na rynku wydawniczym. Jedni uznali to za żart, a inni za powód do zastanowienia.

 

Co jakiś czas pojawiają się kolejne dowody na to, że życie we wszechświecie nie jest niczym nadzwyczajnym i z dużym prawdopodobieństwem powstało gdzieś indziej. Według jednych koncepcji zostało przywleczone w formie aminokwasów, które podróżowały wraz z kometami. Inni, jako miejsce pochodzenia życia wskazują Marsa. Są też teorie, wedle których rasa ludzka została na Ziemi zaimplementowana przez obcych.

 

Grupa naukowców badających ludzki genom, już przed dekadą odkryła, że aż 97% sekwencji ludzkiego DNA zawiera kod genetyczny niekodujący informacji. Pojawiały się teorie, że jest to nadpisana cześć kodu stanowiąca pozostałość jakiegoś kosmicznego programisty, który kiedyś zakodował gatunek Homo Sapiens.

 

Ukazała się właśnie książka napisana przez ekologa Dr Ellis Silver. Autor wyraził w niej pogląd, że wiele naszych niedostosowań jako gatunku wskazuje na to, że nie pochodzimy z tej planety, lecz przybyliśmy tu z zewnątrz. Według tej publikacji świadczy o tym chociażby nasza fizjologia, która raczej nie jest dowodem na naszą długa bytność na tej planecie, gdyż nie widać wielu dostosowań. Na przykład gady są w stanie wylegiwać się całymi dniami na Słońcu, podczas gdy my wystawieni ciągle na jego działanie niechybnie byśmy zginęli. To dosyć dziwne dla gatunku, który podobno pochodzi stąd.

 

Z książki wynika, że na nasze pozaziemskie pochodzenie wskazują też pewne chroniczne przypadłości, na przykład ból pleców. Zdaniem autora epidemia chorób kręgosłupa jest efektem naszego niedostosowania do ziemskiej grawitacji. Podejrzane jest też to, że ludzkie dzieci podczas porodu mają na tyle duże głowy, że sprawia to problemy rodzącym je kobietom. Może to być efekt śladów nie do końca udanych ingerencji na poziomie inżynierii genetycznej.

 

Jako dowód, że ktoś majstrował przy naszym DNA dr Silver uważa również tak zwane "nadmiarowe" 223 geny występujące u ludzi i tylko u ludzi. To niespotykane w świecie natury. Tajemniczości dodaje tutaj fakt, że Homo Sapiens pojawia się nagle kilkadziesiąt tysięcy lat temu i nie ma form pośrednich, które pozostawiłyby widoczny ślad w skamielinach.

 

Pochodzenie człowieka pozostaje zagadką nawet jeśli ewolucjoniści twierdza inaczej. Hipoteza, do której przychyla się dr Silver zakłada, że od 60 do 200 tysięcy lat temu jakaś obca rasa dokonała manipulacji genetycznej na zamieszkujących Ziemię małpach człekokształtnych z gatunku Homo Erectus. Nie wiadomo, z czym zmieszano te stworzenia, ani jakich zabiegów dokonano, ale ponad wszelką wątpliwość powstał gatunek najbardziej zaawansowany ze wszystkich. Właśnie ta niezwykła przewaga nad reszta natury jak dymiący nagan wskazuje na pozaziemskie pochodzenie ludzkości.

 

 

 

Źródło: http://uk.news.yahoo.com/human-beings-came-from-another-planet--not-eart.... html#VUp1cKG

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Eisenmann

Dużo już sobie poczytałem o

Dużo już sobie poczytałem o różnych teoriach których obecna nauka nie uznaje, poniekąd dlatego że te teorie są ciekawe a poniekąd dlatego że nasza "nauka" nie wszystko umie wyjaśnić.

Sądzę że to możliwe że ludzie wcale nie wyewoluowali od małpy ani nie zostali stworzeni przez Boga tylko kogoś innego, który porzucając planetę zostawił na niej ludzi. Ale długo by pisać... Powiem tak:

Przeciętny człowiek tzn. więkrzość ludzi nie potrafiła by skonstruować od razu samolotu, czołgu, komputera lokomotywy, rakiety, pistoletu, bomby itd. Niby więkrzość ludzi wie(ze szkoły) jak działa silnik spalinowy czy rakietowy i sporo innych wynalazków ale nie posiadają odpowiednich kwalifikacji aby to wytworzyć. Co się stanie jeżeli wydarzy się jakaś wielka, globalna katastrofa w której zginie więkrzość ludzi?... Możemy sobie pogdybać, ale jeżeli ocaleje tylko garstka to raczej wątpliwe żeby ta garstka znała te wszystkie technologie i zaczęła odbudowę cywilizacji. Będziemy musieli zaczynać od nowa i być może tak już wielokrotnie bywało w dziejach, katastrofy albo nikt nie spisał, albo zapiski przepadły(przynajmniej te jasne) - te słynne artefakty wykopywane z głębi ziemi, jakieś tam śruby, garnki i inne bzdety(a może nie bzdety) być może świadczą że cywilizacja ludzka odbudowywała się już wielokrotnie, ale ja tylko siedzę przed monitorem - nie badam, nie prowadzę wykopalisk to nie wiem. Możliwe że "za pierwszym razem" obcy postanowili pozbyć się ludzi, ale ocalała tylko garstka... I tak to się kręci:)

Portret użytkownika Isabella

Rosjanie stwierdzili, ze

Rosjanie stwierdzili, ze ludzie pochodza z SATURNA, gdyz ludzki zegar biologiczny wykazuje , ze nasza doba to 24, 5 h , czyli tyle co na Saturnie, poza tym mamy zylaki  i  bolesci kregosluga , ktore swiadcza o naszym obcym pochodzeniu.Czlowiek , ktory jest w kosmosie po 48 h jest przystosowany do zycia w kosmosie , ale gdy wraca na ziemie wowczas potrzebuje od 1 miesica do kilku miesiecy ,zeby znow normalnie funkcjonowac.

Portret użytkownika Fanka1

Tych teorii jest więcej. Na

Tych teorii jest więcej. Na innym rosyjskim filmie dowodzą, że pochodzimy z Marsa. We Francji młodzi ochotnicy uczestniczyli w doświadczeniu, tj. przez pół roku przebywali w pomieszczeniach pozbawionyvch dopływu światła słonecznego i izolowani od reszty świata. Naturalny dykl dobowy wyniósł u nich 25 godzin, tyle ile podobno wynosi doba na Marsie.

Portret użytkownika Alena

 ODKRYCIE WSZECHCZASOW? DROGA

 ODKRYCIE WSZECHCZASOW? DROGA MLECZNA NIE JEST? JESZCZE ? NASZYM DOMEM.   /warto przeczytac/ Pochodzimy prawdopodobnie z Galaktyki Karlowatej Strzelca ,ktora miesza sie od pewnego czasu z Droga Mleczna.

Portret użytkownika benet

  Jeżeli niemożność

  Jeżeli niemożność wylegiwania się na słońcu?,choroby kręgosłupa oraz duże głowy noworodków maja swiadczyć o tym,że rasa ludzka ma pozaziemskie pochodzenie,to dr Silver jest przykładem zwierzątka zmodyfikowanego genetycznie

Portret użytkownika patohunter

  Jestesmy biorobotami z

  Jestesmy biorobotami z genami z roznych czesci wszechswiata, skutkiem manipulacji wyzszej, bardziej zaawansowanej rasy kosmicznej, choc moim zdaniem najwyzsza z materialnych technologii i tak jest niczym wobec wielowymiarowej istoty eterycznej. Zapewne Oni wszyscy tak materialni jak eteryczni sa naszymi wlasnymi stadiami rozwoju kosmicznego, takze glowa do gory i do zobaczenia na innym poziomie. Zdaje sie ze wyjasnienie dla wiekszosci z nas nadejdzie juz niebawem. Przeciez zostawilismy sobie wiadomosc w kulturze Majow o nadchodzacym masowym przewymiarowaniu. Czyz to nie ekscytujaca perspektywa? Wink

Portret użytkownika AMRŚP

Bzdura... Nie jesteśmy

Bzdura... Nie jesteśmy biorobotami, lecz ulegliśmy degeneracji wskutek zmian na ziemi jakie powstały po kolizji kosmicznej ok. 5000 lat temu.
 Pole magnetyczne ziemskie wskutek spekania czaszy skorupy zmniejszyło sie co najmniej 20-sto krotnie i ubyło tlenu. Z ok. 40% do nie całe 21%
 Ludzie sprzed kolizji byli długowieczni (ok. 1000 lat) i posiadali nieporównywalnie wiekszy potencjał intelektualny oraz "metafizyczne" moce umysłowe. Dzisiaj degenerujemy się do ... małp...

Strony

Skomentuj