W Chile nakręcono film przedstawiający nieznaną istotę latającą

Kategorie: 

Źródło: kadr z Youtube

Dziwnego stwora latającego zaobserwowano 29 września w centrum Santiago. Stworzenie było widziane w okolicach Parku Bustamante, który znajduje się w centrum stolicy Chile. Według świadków dziwna istota latała od drzewa do drzewa. 

 

Z ich przekazów wynika też, że rozpiętość skrzydeł tego stwora wynosiła około dwa metry. Według nagrań skrzydła znajdowały się praktycznie na całej wysokości tej latającej istoty. Jedna z osób na prośbę dziennikarzy narysowała nawet to, co widziała.

[ibimage==19164==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Stworzenie zaobserwowali też mieszkańcy Los Barrenchea. Twierdzili oni, że widzieli wyglądająca na humanoida latającą mantę (rodzaj ryby). Pojawiły się też historie, wedle których stworzenie przysiadło na jednej z wież kościoła w Santa Isabel i jadło coś, co wyglądało na psa. Nie ma informacji, aby znaleziono tam jakieś szczątki.

 

Trudno powiedzieć co tak naprawdę zaobserwowano. Wiadomo, że istnieją specjalne kostiumy (wingsuit), które umożliwiają ludziom lot ślizgowy. Ale ten niebezpieczny sport ekstremalny polega na pokonywaniu przestrzeni z dużą prędkością, a nie powolutku z drzewa na drzewo i to na dodatek wyraźnie machając skrzydłami. Wykluczone jest zatem, aby był to jakiś człowiek w przebraniu.

[ibimage==19165==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Pojawiło się podejrzenie, że mógł to być tez wielki nietoperz, ale kto widział kiedykolwiek nietoperza o rozpiętości skrzydeł 2 metry? Być może jest to jakiś nowy gatunek, ale nie ma wystarczającej ilości dowodów, które stwierdzałyTa tajemnicza sprawa pozostaje nierozwiązana.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika szary

ciekawi mnie to ze u tego

ciekawi mnie to ze u tego stworzenia widac ,skrzydlo tylko patrząć od gory , od dolu widac tylko ramiona a błony skrzydła nie widac.. albo to jakas nie udolnosc w komputerowej pracy..albo jakis rodzaj mimikry ? i ciekawy jest długi ogon jak u gadów..

Portret użytkownika wowik

Endor jestes dewiantem

Endor jestes dewiantem pozbawionym wyobrazni slepo kroczacy mglsta sciezka, ktora zaslania ci ew. chrzescijanstwo z katolicyzmem ale jak to mowia nie daleko pada jablko od jabloni skad wniosek ze ewa byla drzewem i wyewoluowala w jaszczurke itd na pewno na biologii juz w podstawowce nauczyl cie w co wyewoluowala o ile wogle....). powinienes stanac w kacie i wytrzec gila bo cala klasa se smieje ze masz gila do kostek....usmalem se do rozpuku....co do bacy:przestan robic kariere bo stracisz sumenie bo wogle boza sie na ciebie pogniewa i da ci kopa z gory, mam nadzeje ze tobie tez poprawilem juz nienajgorszy humor niestety sila wyzsza zabronila mi punktowac wypoiedzi lemingow, z reszta wiesz na pewno ze moje poglady niedalekie sa od twoich a jako czlowiek z nieprzecietna inteligencja odebrales to ( i slusznie ) jako zart dot. Twojej osoby ( ty wlochaty siersciuchu wysiorbales calego zubra w okolicy i musze pic przez cebie szczyny zwane dalej "kozackie mocne"....wracajac do endora zobacz co ci twoi chrzescijanie zrrobli slyszac "jedzcie bowiem to jest cialo moje..."
pozdro dla jaszczurologow i apel: nalezy znalezc srodek jaszczurobojczy wiesz o co kaman baca no nie;)

Portret użytkownika b@ron

nie no ...to nie mógł być ten

nie no ...to nie mógł być ten niebezpieczny sport ekstremalny...bo po co człowiek miałby siadać na wieży kościoła ...i jeść psa ???...a tak apropo czy podczas tej obserwacji nie było tam kogoś kto by był podniesiony na duchu??? no bo może to był ten ksiądz anioł ...co to niedawno uratował to zasmucone dziewczę uwięzione w zgniecionym samochodzie...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Strony

Skomentuj