W Chile nakręcono film przedstawiający nieznaną istotę latającą

Kategorie: 

Źródło: kadr z Youtube

Dziwnego stwora latającego zaobserwowano 29 września w centrum Santiago. Stworzenie było widziane w okolicach Parku Bustamante, który znajduje się w centrum stolicy Chile. Według świadków dziwna istota latała od drzewa do drzewa. 

 

Z ich przekazów wynika też, że rozpiętość skrzydeł tego stwora wynosiła około dwa metry. Według nagrań skrzydła znajdowały się praktycznie na całej wysokości tej latającej istoty. Jedna z osób na prośbę dziennikarzy narysowała nawet to, co widziała.

[ibimage==19164==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Stworzenie zaobserwowali też mieszkańcy Los Barrenchea. Twierdzili oni, że widzieli wyglądająca na humanoida latającą mantę (rodzaj ryby). Pojawiły się też historie, wedle których stworzenie przysiadło na jednej z wież kościoła w Santa Isabel i jadło coś, co wyglądało na psa. Nie ma informacji, aby znaleziono tam jakieś szczątki.

 

Trudno powiedzieć co tak naprawdę zaobserwowano. Wiadomo, że istnieją specjalne kostiumy (wingsuit), które umożliwiają ludziom lot ślizgowy. Ale ten niebezpieczny sport ekstremalny polega na pokonywaniu przestrzeni z dużą prędkością, a nie powolutku z drzewa na drzewo i to na dodatek wyraźnie machając skrzydłami. Wykluczone jest zatem, aby był to jakiś człowiek w przebraniu.

[ibimage==19165==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Pojawiło się podejrzenie, że mógł to być tez wielki nietoperz, ale kto widział kiedykolwiek nietoperza o rozpiętości skrzydeł 2 metry? Być może jest to jakiś nowy gatunek, ale nie ma wystarczającej ilości dowodów, które stwierdzałyTa tajemnicza sprawa pozostaje nierozwiązana.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika mortuus

Niestety Homo Sapiens ale wkl

Niestety Homo Sapiens ale wkleiłeś niewłaściwe zdjęcia.
Szełomow(Putin) ma innych panów,to Berl Lazar i jego sekta chabad.[ibimage==19169==400naszerokosc==Oryginalny==self==null][ibimage==19170==Oryginalny==Oryginalny==self==null][ibimage==19171==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika b@ron

nie potępia się ludzi za

nie potępia się ludzi za narodowość...potępiać można za czyny ,a sumienie ma każdy...jednakże w KAŻDEJ narodowości są tacy ,którzy potrafią nie zwracać na niego uwagi...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika kuzYn

To może być Anioł, taki

To może być Anioł, taki jakiego opisują w Biblii. Być może ISON to NIBIRU, i właściciele zaczynają powoli sprawdzać swoją posiadłość. Z pewnością ten zwiastun zapoczątkuje istną lawinę Aniołów i to już niedługo. Nastaną nowe porządki, a niegodziwcy spłoną jak mieszkańcy Sodomy i Gomory. Dobrze że ja byłem grzeczny  hyhyhy  :D

[ibimage==18164==Oryginalny==Oryginalny==self==null]

 

Strony

Skomentuj