Kometa ISON i ryzyko katastroficznych wydarzeń na Ziemi

Kategorie: 

Rzekome zdjęcie komety ISON wykonane teleskopem Slooh

Z coraz większej ilości źródeł dochodzą informacje łączące pojawienie się komety ISON z jakimiś kłopotami na Ziemi. Podobno rządy wiedza o tym i się do tego przygotowują. Nowe zdjęcia obiektu ISON mają być dowodem na to, że kometa ISON to mityczna Nibiru.

 

W sieci Internet pojawił się materiał przedstawiający rzekome zdjęcie komety ISON wykonane przez obserwatorium Slooh. W tym obrazie kometa wygląda jak "skrzydlaty dysk", więc idealnie odpowiada wizerunkowi Nibiru, czyli Planety X.

Amerykańska FEMA prowadzi obecnie szkolenia w USA, których scenariuszem jest przygotowanie na jakiś kataklizm. Coraz więcej ludzi wierzy w to, że rząd coś ukrywa a kometa ISON wydaje się wystarczającą niezwykłością, aby zaczęły się budować wokół niej najdziksze teorie spiskowe.

 

FEMA też zachowuje się dziwnie. Wykupują ogromne ilości antybiotyków, racji żywnościowych, awaryjnych pakietów wody. Poza tym dopatrzono się zamówień na jeszcze więcej żywności i grzejników. Dodatkowo komentatorzy amerykańscy zauważają, że wszystkie zamówione zasoby mają być dostarczone 1 października 2013 i dlatego może to być początek czegoś, na co przygotowuje się FEMA.

 

Zwolennicy teorii spiskowej dotyczącej komety ISON twierdzą, że przygotowania do wielkiego kataklizmu są oczywiste i zwracają uwagę, że to dziwne, że akurat na 1 października zapowiedziano wyłączenie kluczowego systemu radarowego Space Fence, który był częścią systemu ochrony przestrzeni kosmicznej i miał zdolność wykrywania obiektów tak niewielkich jak 10 cm na wysokości 30 tysięcy kilometrów.

 

 

 

Źródło: http://www.spacenews.com/article/military-space/36655shelton-orders-shut...

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Fanka1

  Kto obejrzał filmik z

 
Kto obejrzał filmik z łazikiem na Księżycu na YT pokazany przez chińską telewizję, to mam pytanie. W końcu są dwa Księżyce, czy nie? Pod koniec tego filmiku przez moment z lewej strony / na gorze, to co widać. Dziwny obiekt, bo jakby to miała być Żiemia i za małe i nie rozróżniam odcieni ani właściwych kształtów kontynentów. 
http://youtu.be/oD1pBGDnpBI

Portret użytkownika Duch Siódmego Dnia

kto ma uszy niechaj słucha

kto ma uszy niechaj słucha ,co Duch mówi
...strzeżcie się ,gwiazda Marduka - gwiazda biegunowa  jest blisko ,
" zaprawdę strzeże mocno przejścia nieba i ziemi,
temu, który na górze i na dole nie znajduje przejścia, pomaga,"
co 3600 lat się zjawia i nowy swiat  objawia 
patrząc nie widzicie i słuchając, nie słyszycie ani nie rozumiecie
I spełnia się proroctwo ,które powiada :"nie przeminie to pokolenie ,a wszystko to sie stanie i nowy świat nastanie. "
 

Portret użytkownika wowik

a czemu ci wszyscy mistycy

a czemu ci wszyscy mistycy maja takie garbate nosy i mega super pekaesy baca powedz mi hahah (to z seri babciu a czemu masz takie wielkie oczyska i uszy i nos....bo jestem masonem  zaraz cie opernicze do zera) Biggrin hahah ale bzdety tu pisza zwlaszcza ci "mistycy z matrycy"

Portret użytkownika mgssnake

Witam . A teraz pytanie

Witam . A teraz pytanie założenie dla wszystkich. Wyobraźcie sobie przelot komety przez nasz układ planetarny BEZ domniemań, spekulacji o zderzeniu z Ziemią. Dla mnie to jest NIEREALNE. Człowiek to taka istota, której apokalipsa, koniec swiata jest nieodłącznym towarzyszem całego życia. To idioci z USA wprowadzają to całe zamieszanie. Powód tego zamieszania  ? Nie, nie możliwość uderzenia asteroidy w Ziemie. Powodem są pieniadze. klikniecie w dany link kosztuje ułamek  grosza. Lecz jesli klika pół miliarda ludzi na godzinę ? Dziwnie to brzmi ale pomyślcie: "Jak kometa która przelatuje obok Ziemi może w nią nie uderzyć ?  " Smile  Może. Oj  może !

Portret użytkownika kuzYn

Żeby tylko nie okazało się, 

Żeby tylko nie okazało się,  jak w dowcipie o gościu który w czasie powodzi wlazł na dach swojej chałupy, wierząc że Bóg go uratuje. 3 łodzie z pomocą odprawił, twierdząc że nic mu się stać nie może. Jak w końcu się utopił i trafił przed oblicze boskie z pytaniem czemu, Bóg mu odpowiedział. No przecież 3 razy wysyłałem łódkę po ciebie ( idioto)
Lepiej nie liczyć na kogoś, tylko na siebie. Biggrin

[ibimage==18164==Oryginalny==Oryginalny==self==null]

 

Strony

Skomentuj