Incydent w Varginha, czyli brazylijskie Roswell

Kategorie: 

Źródło: public domain

W styczniu 1996 roku w okolicy brazylijskiego miasta Varginha doszło do całej serii obserwacji nieznanych istot uznanych za przedstawicieli obcych. Nie wiadomo nic o wypadku UFO, ale skoro widziano istoty kojarzone zwykle z tymi pojazdami można założyć, że coś się tam rozbiło.

 

Incydent był bardzo szeroko opisywany przez media całego świata. Według przekazów 20 stycznia 1996 roku siostry Liliane i Valquíria Fátima Silva, oraz ich koleżanka Kátia Andrade Xavier, jako pierwsze zauważyły dziwną istotę. Według nich stworzenie mierzyło około 1,6 metra. Scharakteryzowali go jako posiadającego dużą głowę, szczupłe ciało, brązowe ciało i stopy w kształcie litery V.  Świadkowie twierdzili, że osobnik posiadał wyjątkowo duże i czerwone oczy oraz wypustki na głowie. Dziewczyny uznały, że widziały diabła.

[ibimage==19195==Oryginalny==Oryginalny==self==null]

Prawdopodobnie w tamtej okolicy doszło do katastrofy statku UFO, na którego pokładzie było do sześciu obcych. Wiadomo to ponieważ w dwa dni po incydencie z dziewczynami doszło do kolejnych przypadków obserwacji dziwnych istot. Znaleziono nawet jednego rannego osobnika leżącego na pobliskiej drodze. Świadkowie twierdzili, że w jego okolicy wyczuwalna była woń amoniaku.

[ibimage==19197==Oryginalny==Oryginalny==self==null]

Zaraz potem sprawą zainteresowało się wojsko brazylijskie. Według doniesień prasowych wysłano tam funkcjonariuszy służb brazylijskich, S2, którzy wywieźli schwytane stworzenia w nieznanym kierunku. Incydent z Varginha jest na tyle unikalny, że pisały o tym kiedyś wszelkie media włącznie z The Wall Street Journal. Armia brazylijska oczywiście wszystko zdementowała, ale jak mawiają niektórzy nie warto wierzyć w wiadomości niezdementowane.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika baca

to znaczy że jesteś

to znaczy że jesteś samochodowym włamywaczem w stanie spoczynku - taka pobudka to choroba zawodowa - ale nie przejmuj się - idż do pośredniaka i się przekwalifikuj na kogoś uczciwego - możesz zostać kierownikiem w całodobowym mc donaldzie albo wykwalifikowanym roznosicielem ulotek - ty wiesz ile ich zdołasz roznieść jak zaczniesz od wpół do czwartej...?

Strony

Skomentuj