Rasa ludzka ma pozaziemskie pochodzenie

Kategorie: 

Źródło: www.dreamstime.com

Ludzie pochodzą z innej planety i zostali przywiezieni na Ziemię. Tak mniej więcej brzmi teza nowej publikacji jaka pojawiła się ostatnio na rynku wydawniczym. Jedni uznali to za żart, a inni za powód do zastanowienia.

 

Co jakiś czas pojawiają się kolejne dowody na to, że życie we wszechświecie nie jest niczym nadzwyczajnym i z dużym prawdopodobieństwem powstało gdzieś indziej. Według jednych koncepcji zostało przywleczone w formie aminokwasów, które podróżowały wraz z kometami. Inni, jako miejsce pochodzenia życia wskazują Marsa. Są też teorie, wedle których rasa ludzka została na Ziemi zaimplementowana przez obcych.

 

Grupa naukowców badających ludzki genom, już przed dekadą odkryła, że aż 97% sekwencji ludzkiego DNA zawiera kod genetyczny niekodujący informacji. Pojawiały się teorie, że jest to nadpisana cześć kodu stanowiąca pozostałość jakiegoś kosmicznego programisty, który kiedyś zakodował gatunek Homo Sapiens.

 

Ukazała się właśnie książka napisana przez ekologa Dr Ellis Silver. Autor wyraził w niej pogląd, że wiele naszych niedostosowań jako gatunku wskazuje na to, że nie pochodzimy z tej planety, lecz przybyliśmy tu z zewnątrz. Według tej publikacji świadczy o tym chociażby nasza fizjologia, która raczej nie jest dowodem na naszą długa bytność na tej planecie, gdyż nie widać wielu dostosowań. Na przykład gady są w stanie wylegiwać się całymi dniami na Słońcu, podczas gdy my wystawieni ciągle na jego działanie niechybnie byśmy zginęli. To dosyć dziwne dla gatunku, który podobno pochodzi stąd.

 

Z książki wynika, że na nasze pozaziemskie pochodzenie wskazują też pewne chroniczne przypadłości, na przykład ból pleców. Zdaniem autora epidemia chorób kręgosłupa jest efektem naszego niedostosowania do ziemskiej grawitacji. Podejrzane jest też to, że ludzkie dzieci podczas porodu mają na tyle duże głowy, że sprawia to problemy rodzącym je kobietom. Może to być efekt śladów nie do końca udanych ingerencji na poziomie inżynierii genetycznej.

 

Jako dowód, że ktoś majstrował przy naszym DNA dr Silver uważa również tak zwane "nadmiarowe" 223 geny występujące u ludzi i tylko u ludzi. To niespotykane w świecie natury. Tajemniczości dodaje tutaj fakt, że Homo Sapiens pojawia się nagle kilkadziesiąt tysięcy lat temu i nie ma form pośrednich, które pozostawiłyby widoczny ślad w skamielinach.

 

Pochodzenie człowieka pozostaje zagadką nawet jeśli ewolucjoniści twierdza inaczej. Hipoteza, do której przychyla się dr Silver zakłada, że od 60 do 200 tysięcy lat temu jakaś obca rasa dokonała manipulacji genetycznej na zamieszkujących Ziemię małpach człekokształtnych z gatunku Homo Erectus. Nie wiadomo, z czym zmieszano te stworzenia, ani jakich zabiegów dokonano, ale ponad wszelką wątpliwość powstał gatunek najbardziej zaawansowany ze wszystkich. Właśnie ta niezwykła przewaga nad reszta natury jak dymiący nagan wskazuje na pozaziemskie pochodzenie ludzkości.

 

 

 

Źródło: http://uk.news.yahoo.com/human-beings-came-from-another-planet--not-eart.... html#VUp1cKG

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika gaja

Homo erectus to nie jest

Homo erectus to nie jest małpa człekokształtna jak autor pisze w artykule, tylko garunek kopalnianego homo. Jedno zdanie a podważa wiarygodność całego artykułu. Trochę rzetelność autorze!

Portret użytkownika TP

Dodam tylko, że mitologia

Dodam tylko, że mitologia summeryjska opowiada historie o leniwych Annunaki, którzy po odkryciu złota w Afryce - pod ziemią - zbuntowali się przeciwko pracy w kopalniach i doprowadzili do powstania niewolniczego gatunku - człowieka, 250000 lat temu.
A nauka twierdzi, że Homo sapiens wyewoluował i rozprzestrzeniłsię po Ziemii gdzie? Dokładnie.
A badanie DNA do teorii tzw Mitochondrialnej Ewy dało wynik jaki? Tak, dokładnie - nie znaleziono DNA starszego jak 255000 lat.
Ciekawy zbieg okoliczności? Czy można wierzyć legendom ewentualnie ich tłumaczeniu? Czy nauka ma rację?

Portret użytkownika Karen

To nie sa żadne legendy.

To nie sa żadne legendy. Wszystko to opisał Zecharie Sitchin sumerolog, który przetłumaczył ponad 19 tys. glinianych tabliczek sumeryjskich opisujących dzieje od początku istnienia ziemskiego świata. 
Ale nie tylko Annunaki byli kreatorami. Wszyscy bogowie tutaj przylatujacy mieli swoje terytoria. W Talmudzie Immanuela ?błędnie nazywanego Jezusem napisanego przez Judasa/możemy się dowiedzieć, że jegobogowie /tak nazywa się ludzi z innych światów o wysokiej świadomości budujących całe nowe światy i wszechświaty - nie mylić z KREACJĄ, która jest tą ogromną siłą napędową całego  życia/byli odpowiedzialni z 3 rasy; indyjską żydowska i tybetańską.  Sam Immanuel miał za ojca strażnika niebiańskiego jak go określał anioła Gabriela. Był więc człowiekiem z in vitro. Ale żydzi wszystko zniszczyli, cały postęp cywilizacyjny i ewolucyjny i tak to trwa do dziś.

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Młody Polak

z inne beczki   Szanowni

z inne beczki
 
Szanowni Państwo!
Wybory Miss World czy Miss Universe polegają na tym, kto jest silniejszy i mocniejszy w tzw. systemie. Można porównać to do niby filmowego matrixa ale prawda jest trochę inna a nawet znacznie inna.
Czy przypominają sobie państwo jak została wybrana Miss Polonia 2011 Marcelina Zawadzka? W pewnym momencie wszystkie liczniki zostały wyzerowane tzn wszystkie głosy i ludzie zaczęli głosować od nowa. Wtedy pojawił się ślad w systemie i on woził to pod uwagę. Dlatego potem Marcelina, reprezentowała Polskę w konkursie Miss Universe 2012, kwalifikując się do czołowej szesnastki jako pierwsza Polka od 1989 roku.
Muszę was niestety zmartwić, choćby Naród wybrał najpiękniejszą to i tak system postawi na najsilniejszych. Taka prawda. Wybór jest ważny ale tutaj chodzi o coś innego.
Nie będę rozpisywał się jak to działa, jest to trochę skomplikowane ponieważ polega to na sztucznej bardzo zaawansowanej inteligencji, nie robię Państwu złudzeń. Chcę żebyście po prostu mieli taką informację.
Dziękuję za uwagę i pozdrawiam.

Portret użytkownika AMRŚP

Debile myslące, że człowiek

Debile myslące, że człowiek "nie pasuje" do planety Ziemia są krótkowzroczni i kompletnie bez wyobraźni... Jak zwykle obserwacje ułomnych umysłów prowadzą do ułomnych wniosków...
 Człowiek był dostosowany do tej planety, ale przed Potopem, który zdegenerował warunki życia i strukturę DNA..
 Dlugość życia człowieka zalezy przede wszystkim od natężenia pola magnetycznego i zawartości tlenu w atmosferze. Obszary planety, w których stwierdza się podwyższone natężenie pola magnetycznego ziemi słyną z długowieczności ludzi je zamieszkujących. Niedawno odkryto syntetyczny, nanoczasteczkowy  czynnik o własnościach magnetycznych reorganizacji komórek ludzkich co powoduje nie tylko zatrzymanie procesów starzenia ale również odmładzanie komórek...
http://www.paranormalium.pl/lek-przeciwko-starzeniu-sie-odkrycie-poludniowokor,532,24,artykul.html

Portret użytkownika cante

@ edit :Przymusowa deportacja

@ edit :Przymusowa deportacja HomoErectusa za próbę spółkowania z HomoMałpusem  z planety Koczkodan ... wiek unikatowego zdjęcia datowany przy pomocy węgla radioaktywnego  na 2 do 100 miliardów lat ...
[ibimage==19116==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]
Homo erectus porwany przez Homo Małpus = Homo Idiotus
 

Strony

Skomentuj