Kręgi w zbożu odnalezione w Brazylii

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Sezon kręgów w zbożu kończy się zwykle w Europie wtedy, kiedy ścięte zostaje ostatnie zboże lub trawy, ale jak wiadomo na świecie zawsze gdzieś rośnie zboże. Tym razem do przypadku tego typu doszło w Brazylii.

 

Do obserwacji doszło 2 listopada w okolicy brazylijskiego miasta Ipuacu w stanie Santa Catarina. Piktogramy, które pojawiły się na okolicznych polach przyciągnęły uwagę lokalnych mieszkańców oraz miejscowych specjalistów od zjawisk paranormalnych.

[ibimage==19333==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Nie wiadomo co stworzyło finezyjne kształty odnajdywane na polu. Niektórzy sugerują, ze to manifestacja UFO. Zwabiło to na miejsce wystąpienia zjawiska wielu ufologów i badaczy zjawisk paranormalnych.

[ibimage==19334==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Co ciekawe nie jest to pierwszy przypadek obserwacji kręgów w zbożu w Ipuacu. Tamtejszy świat ufologiczny ekscytował się już w przeszłości serią piktogramów, które pojawiły się tam od 6 do 7 listopada 2011 roku. Przypadek z 2 listopada jest więc uważany za swoistą kontynuację tamtych wydarzeń.

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika eloziombazaspoko

Kręgi zbożowe nie są dziełem

Kręgi zbożowe nie są dziełem obcych lecz możnowładców tej planety, którzy mają technologię która im to umożliwia. Może nawet od nich właśnie.
 
Od ponad 20 lat bawią się z nieoświeconymi w kosmitów, którzy owszem istnieją ale nie robią tych kręgów.
W każdym prawdziwym kręgu albo zą nawiązania do świętej geometrii, albo do kabały, albo Heksagony (gwiazda Dawida) albo oka i trójkąty. 
 
Trzeba być naprawdę nieźle ślepym żeby tego nie widzieć. 
 
[ibimage==19354==Oryginalny==Oryginalny==self==null]
 
 
[ibimage==19353==Oryginalny==Oryginalny==self==null]
 
 

Portret użytkownika Lucifer

(Brak tytułu)

[ibimage==19362==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]
[ibimage==19363==Oryginalny==Oryginalny==self==null]
[ibimage==19364==Oryginalny==Oryginalny==self==null][ibimage==19365==Oryginalny==Oryginalny==self==null]
[ibimage==19366==50_procent==Oryginalny==self==null]
[ibimage==19367==50_procent==Oryginalny==self==null]
[ibimage==19368==50_procent==Oryginalny==self==null]
[ibimage==19369==30_procent==Oryginalny==self==null]
[ibimage==19370==Oryginalny==Oryginalny==self==null]
[ibimage==19371==50_procent==Oryginalny==self==null]
[ibimage==19372==Oryginalny==Oryginalny==self==null]
[ibimage==19373==50_procent==Oryginalny==self==null]
[ibimage==19374==Oryginalny==Oryginalny==self==null]

Portret użytkownika Fanka1

    Podobno Plejadanie / lub

 

 
Podobno Plejadanie / lub Plejaranie (jeśli są) wyglądają jak wyżej a nie mają po 1,2 m wzrostu i dużej głowy, więc wiadomość zawarta w tzw. odpowiedzi na ludzki radiowy przekaz z Arecibo nie może być prawdziwa. Ktoś się chyba podszył...

Portret użytkownika Fanka1

  Zjawisko kręgów zbożowych

 
Zjawisko kręgów zbożowych jest znane na całym świecie od setek lat. Różnie było nazywane, ale na przykład w Wielkiej Brytanii powszechnie mówiono o nich „kręgi diabelskie”, że diabeł „kręcąc ogonem” mógł stworzyć tak precyzyjne cuda na polu zboża. Oto słynna rycina z 1678 roku, która wyjaśniała mechanizm powstawania kręgów.

 
Do dziś nie wiadomo, kto te kręgi robi. Opcji jest kilka: diabeł, kosmici, jakaś inna rasa ukrywająca się przed ludźmi na Ziemi, ufonauci-pasożyty umiejscowione na Ziemi lub taka, jak napisałeś w poście. Ja dodam jeszcze jedną - uwięzione w świetlnych kulach dusze zmuszane do tego przez diabły. W internecie np. Wikipedia - są wzmianki o pierwszych opisanych kręgach ok. roku 1000. To obala sprawę zabawy z nami władz w kotka i myszkę. Ale dwa kręgi są całkowicie inne : odpowiedź na wiadomość z Arecaibo oraz piktogram z Szarakiem trzymającym dysk z wiadomością szybko odczytaną przez ludzi, podaną kodem zerojedynkowym. Ja jedynie te dwa kręgi przypisuję ludziom. Należy również z tego wyłączyć część kręgów stanowiących stwierdzone oszustwo.

Portret użytkownika Mery

Powiem ci ze dziwi mnie

Powiem ci ze dziwi mnie trochę ta rycina z 1678 r.ponieważ na rycinie widać diabła z kosą,a w tamtym czasie  zboża żnięto sierpem ,kosa do użytku weszła na poczatku XIXw,więc skąd artysta mógł wiedzieć o kosie?

Portret użytkownika Fanka1

Poniżej rysunek Jana Norblina

Poniżej rysunek Jana Norblina z XVIII w. - kosiarz z okresu Rzeczypospolitej Obojga Narodów. Natomiast rycina z diabelskim kręgiem dotyczy zdarzenia w Anglii w miejscowości Hertfordshire (koszono w XVII w.)

Portret użytkownika eloziombazaspoko

Ależ ja nie twierdzę że kręgi

Ależ ja nie twierdzę że kręgi powstają wyłącznie z udziału ludzi, lecz w większości. 
 
Twierdze natomiast że kręgi te powstają z udziałem... trudno to wytłumaczyć.. Reaktywowanej starożytnej technologii przez tzw. "oświeconych".
 
Coś jak zapomniana  starożytna zabawka, kiedyś używana np. przez inne cywilizacje, teraz bawią nią się elity.
Za dużo precyzji w tych kręgach i za dużo syjonistyczno-masońskich symboli. Czasami niektóre kręgi sprawiają wrażenie jako by ktoś je prosto z jakiegoś programu graficznego na pole przesłał. Widać jakby błędy/artefakty przesyłu danych i pikselozę tzw.

Portret użytkownika Fanka1

Czytałam w internecie tekst

Czytałam w internecie tekst ze wspomnieniami osób, którw widziały kręgi zbożowe w Polsce bodajże w 1939 roku. To się dzieje co jakiś czas ..... również w erze nowożytnej. Tylko, że dawniej takiej komunikacji nie było, ludzie nawet balonami nie latali, trudności w obserwacji z ziemi.
W średniowieczu nie było książek, gazet, fotografii, wiec relacje zachowały się w wyjątkowych przypadkach gdy spisali coś mnisi.
Piszesz, że "kręgi powstają z udziałem ..... trudno to wytłumaczyć". Pewnie, że tak!
Kto wierzący - pomyśli. Kto niewierzący - nie uwierzy. Pozdrawiam.

Strony

Skomentuj