Gigantyczne UFO w kształcie "anioła" dociera do Słońca

Kategorie: 

Anielskie UFO w okolicy Słońca

Ta anomalia została wykryta dzięki analizom zdjęć dostępnych w aplikacji helioviewer.org. Zdjęcia z koronagrafu znajdującego się na pokładzie satelity Stereo-B ujawniają zdecydowanie niezwykły kształt.

 

Ogromne UFO w kształcie "anioła" zostało wypatrzone na zdjęciach z 5 listopada 2013 roku. Wykonał je satelita Stereo-B za pomocą instrumentu Secchi 1 i detektora COR2. Gdyby ktoś chciał to odnaleźć należy udać się do godziny 14:19:56

 

NASA nie komentuje takich znalezisk nazywając ogół takich obserwacji "artefaktami obrazu". Nie brakuje jednak pasjonatów, którzy w tego typu nagraniach widzą potwierdzenie teorii, wedle której Słońce stanowi jakiś rodzaj portalu komunikacyjnego, co ma tłumaczyć mnogość obserwacji tego typu dostępnych w Internecie.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika fleshonbones

Skad ta pewnosc co do

Skad ta pewnosc co do rozmiarow obiektu ? Przeciez filmowana przestrzen ma swoja glebie, nie jest plaska. Przy takiej rozdzielczosci to rownie dobrze moglo byc jeszcze wieksze zakladajac ze bylo dalej od kamery., a moze to byl malenki pypec przelatujacy blizej kamery.

Portret użytkownika b@ron

a mógłbym wiedzieć co

a mógłbym wiedzieć co "anielskiego" jest w tym aniele?...to tak wyglądają anioły?...no w każdym razie szykuje się sroga zima skoro anioł chce się ogrzać...jest w tym jednak coś niepokojącego...a jak zmarznięte anioły postanowią pielgrzymować ...do piekła za ciepłem?

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Bb

Nasdim haramein ma racje.

Nasdim haramein ma racje. Szkoda ze tak malo go slucha. Ale tak bylo zawsze z wielkimi. Fizykami... Prorokami. Swiat slucha krzykaczy i pozostaje gluchy na tych ktorzy objawiaja prawde....  

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Obserwator 2

Odpowiedź dla

Odpowiedź dla KuzYna

  1. Obserwator 2 jest inną osobą niż Obserwator. Nie znam poglądów Obserwatora.
  2. Nasze Słońce zostało wyłączone w 2003 r. Do chwili obecnej wygasły już dwa jego kręgi. Więcej
    informacji na:

http://www.youtube.com/watch?v=GVXL6i-4u_4
 
http://www.youtube.com/watch?v=5vCjQRaEy-E
 
http://www.youtube.com/watch?v=VReNc_Cvsfc
 
3. Obecna sytuacja jest skomplikowana i dynamiczna. Oriański system niewolniczy zaczyna się sypać. Wiele istot, w tym naszych dotychczasowych bogów dostrzegła, że zmieniające się warunki uniemożliwią dalsze pasożytowanie. Dlatego część z nich wykorzystała ostatnią swoją szansę, którą było inkarnowanie się na Ziemi w ciałach ludzkich, aby na własnej skórze doświadczyć jakie piekło zgotowali ludziom. Działanie te okazały się dla istot tych nich pułapką, gdyż odcinając się od Źródła zostały uwięzione w sferze astralnej. Jedyną dla nich szansą wyrwanie się z ich niewoli, jest zadośćuczynienie Ziemi i ludzkości poprzez pomoc w usuwaniu przyczyn i skutków swoich wcześniejszych działań. Jednak niektóre z tych istot brną dalej. Obecnie szykują wielki spektakl zapowiadany w apokalipsie. Ich skradziony statek, zwany oficjalnie „Kometa ISON” (International Scientific Optical Network - Międzynarodowa Naukowa Sieć Optyczna), którego jednym z zadań
ma być wykorzystanie sieci planetarnych do holograficznego przedstawienia
ludzkości powrotu naszych bogów, oprawców i jednocześnie nauczycieli.
Może więc
ISON, to zapowiadany powrót Interrasowych bogów z S - Syriusza,
O - Oriona i N – Nubiru.

Więcej informacji nt. celów ISON jest na stronie:
http://prawdaserca.pl/2013/11/kon-trojanski/

w przekazie z dn. 9.11.2013 r. pt. "Koń Trojański".
4. Ujawnianie tajnych planów oraz istot za nimi stojących, pozwala ludzkości na blokownie część i z nich. Jeżeli nie uda się uruchomić, zablokowanej produkcji prany, to Słońce zgaśnie. Wówczas wg przekazów ludzkość ma ok. 200 lat na ewakuację.

Strony

Skomentuj