Gigantyczne UFO w kształcie "anioła" dociera do Słońca

Kategorie: 

Anielskie UFO w okolicy Słońca

Ta anomalia została wykryta dzięki analizom zdjęć dostępnych w aplikacji helioviewer.org. Zdjęcia z koronagrafu znajdującego się na pokładzie satelity Stereo-B ujawniają zdecydowanie niezwykły kształt.

 

Ogromne UFO w kształcie "anioła" zostało wypatrzone na zdjęciach z 5 listopada 2013 roku. Wykonał je satelita Stereo-B za pomocą instrumentu Secchi 1 i detektora COR2. Gdyby ktoś chciał to odnaleźć należy udać się do godziny 14:19:56

 

NASA nie komentuje takich znalezisk nazywając ogół takich obserwacji "artefaktami obrazu". Nie brakuje jednak pasjonatów, którzy w tego typu nagraniach widzą potwierdzenie teorii, wedle której Słońce stanowi jakiś rodzaj portalu komunikacyjnego, co ma tłumaczyć mnogość obserwacji tego typu dostępnych w Internecie.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika cante

Przyleciało dwóch kosmitów na

Przyleciało dwóch kosmitów na łąkę i patrzą zwierze w łaty, spoglądają do atlasu: Krowa pije wodę daje mleko. Wzięli ją nad strumień, jeden wsadził jej łeb do wody, a drugi nadstawia miskę od tyłu. Po chwili wylatuje krowi placek wtedy ten z miską mówi:
- Podnieś jej łeb wyżej, bo muł z dna bierze.

Portret użytkownika heddon

Jezusie... przecież to

Jezusie... przecież to Merkury, zniekształcony w koronografie sondy Stereo. sprawdżcie wcześniejsze zapisy z COR2 sondy STEREO B na helioviewer.org, ten "anioł" śmiga tam i nazad od zawsze.

Strony

Skomentuj