Gigantyczne UFO w kształcie "anioła" dociera do Słońca

Kategorie: 

Anielskie UFO w okolicy Słońca

Ta anomalia została wykryta dzięki analizom zdjęć dostępnych w aplikacji helioviewer.org. Zdjęcia z koronagrafu znajdującego się na pokładzie satelity Stereo-B ujawniają zdecydowanie niezwykły kształt.

 

Ogromne UFO w kształcie "anioła" zostało wypatrzone na zdjęciach z 5 listopada 2013 roku. Wykonał je satelita Stereo-B za pomocą instrumentu Secchi 1 i detektora COR2. Gdyby ktoś chciał to odnaleźć należy udać się do godziny 14:19:56

 

NASA nie komentuje takich znalezisk nazywając ogół takich obserwacji "artefaktami obrazu". Nie brakuje jednak pasjonatów, którzy w tego typu nagraniach widzą potwierdzenie teorii, wedle której Słońce stanowi jakiś rodzaj portalu komunikacyjnego, co ma tłumaczyć mnogość obserwacji tego typu dostępnych w Internecie.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Obserwator 2

Uczniowie szkoły duchowej

Uczniowie szkoły duchowej wiedzą, że prawdziwy rozwój duchowy na pięciokrotnej ścieżce, nie polega na zażywaniu ziół, lecz na wglądzie. A jak ślepy będzie prowadził ślepego, to obydwaj źle skończą. Drogi Duchu, rozwój duchowy polega na zrealizowaniu ścieżki. Samo mówienie o ścieżce lub np. wpisanie sobie loginu "Duch",  ani o milimetr nie przybiża Cię do złotych godów Duszy z Duchem.
O2

Portret użytkownika duch

A czy ja o jakiejś ścieżce

A czy ja o jakiejś ścieżce mówiłem?:D Jak nie masz z kim popisać i pogadać kup pół litra i pogadaj z lustrem,wyjdź na dwór z pieskiem lub kotkiem na spacer,no:) bedzie dobrze.
Także wpisanie loginu "Obserwator 2" ani o milimetr nie przybliza Ciebie do złotych godów obserwatora z obserwującym.

Strony

Skomentuj