UFO w okolicy turbin wiatrowych w Wielkiej Brytanii

Kategorie: 

Foto: North Devon Journal
Brytyjskie lokalne media donoszą o przypadku obserwacji niezidentyfikowanego obiektu latającego w okolicy turbin wiatrowych zlokalizowanych między miejscowościami Barnstaple i llfracombe.

 
Miejscem akcji jest ferma wiatrowa Fullabrook. Jeden z fotografów lokalnej gazety z North Devon, Rob Tibbles, przeglądał wykonane tam zdjęcia. Na jednym z nich zauważył coś co początkowo wyglądało jak zanieczyszczenie. Na horyzoncie było coś dziwnego. 
 
W czasach cyfrowych zdjęć coś takiego nie jest już tak łatwo tłumaczone błędami w wywołaniu filmu. Co więcej dzięki potężnym matrycom CMOS w nowoczesnych lustrzankach, można dokonac cudów przy przybliżaniu takich interesujących obiektów.
 
Jak widać w tym przypadku obiekt ma wyraźnie kształt klasycznego UFO. Znajduje się wysoko ponad fermą wiatrową. Wygląda tak jakby monitorował jej pracę.
 
 
 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika oli

DZISIAJ OKOŁO GODZ. 14.00

DZISIAJ OKOŁO GODZ. 14.00 BĘDĄC NA DZIAŁCE KOŁO TARNOWA PRZELECIAŁ  DZIWNY  WIELKI POJAZD NAD DOMAMI I ZNIKNĄŁ ZA LASEM. DZIWNE BYŁO TO, ŻE NIE MIAŁ SKRZYDEŁ I   LECIAŁ TAK NISKO I CICHO.MOŻE JUTRO BĘDZIE COŚ PODANE W MEDIACH.  

Portret użytkownika Mojeimię44

Mam pytanie. Czy człowiek

Mam pytanie. Czy człowiek tworzy już latajace pojazy poruszajace się bezgłośnie na napędzie o płomnieniu, który przypomina płomnień ze słoneczka gazowego do ogrzewania? Widzę takie pojazdy co jakiś czas systematycznie około 1.30 jak leca z północnego wschodu na połódniowy zachód i nie wiem co to jest? Nie tylko ja to widziałem bo i znajomi którzy czekali na mnie na moim podwórku też. Nie mam takiego aparatu fotograficznego żeby udało mi się to zarejestrować choć próbowałem. Leci to prędkościa poruszajacego się dosyć szybko samochodu i nie za wysoko więc dokładnie to widać. (chociaż cięzko określić wysokość). Wyglada to jak kontener na okragłych stopkach z których wydobywa się właśnie taki blask jak z wyżej opisanego słoneczka. Nie ma skrzydeł. Hmmy mieszkam na mazurach i zastanawiam się czy to czasami nie jakieś hu....wo, które przewozi ludzi z bliskiego wschodu do łagrów w Starych kiejkutach. Kiedyś mówił o tych pojazdach śp. Leper no i sporo zachodnich polityków twierdzacych, że w Kiejkutach jest obóz zagłady dla Talibów. Pomóżcie w rozwiazaniu tej zagadki. Może znacie takie pojazdy latajace albo coś o nich słyszeliście. Jakieś teorie?

Portret użytkownika Cezar

Ja widuje bardzo jasny lecacy

Ja widuje bardzo jasny lecacy z zachodu na wschod lub na polnocny wschod albo z polnocy na poludnie,mialem dla porownania lecacy wyzej samolot,to ten jasny punkt lecial gdzies w polowie miedzy samolotem a ziemia,jak mowilem kumplowi i znajomym to gadali ze pomylilem z satelita,ale satelite idzie rozroznic bo w pewnym momencie wchodzi w cien ziemi i juz go nie widac,tak bylo pozniej z kumplem dosc pozno wychodzil odemnie gdzies okolo polnocy i tak jeszcze gadalismy na zewnatrz,w penym momencie spojrzalem na nocne niebo i znow lecial ten punkt,mowie do kumpla co to jego zdaniem jest,patrzy patrzy i mowi,samolot nie,satelita nie,stacja orbitalna nie,zdebial i powiedzial ze nie wierzyl mi a tu na wlasne oczy zobaczyl,tak obserwowalismy nadal ten punkt i w pewnej chwili ni stad ni z owad w przed tym punktem blysnal z dwa razy innym swietlny punkt i ten pukt co zesmy obserwowali zmienil kierunek lotu. 
Innym punktem co obserwuje to odczasu do czasu widuje to jest bardzo jasny zmieniajacy barwy punkt tak okolo 5 stopni na horyzontem ktory widuje na poludniu lub polnocnym wchodzie.

Portret użytkownika Saiko

Przecież od razu widać że to

Przecież od razu widać że to bezzałogowiec, w stylu Sentinela. Czyli może być też neuron, jak w jednym z komentarzy niżej.  Na świecie będzie coraz więcej "UFO" tego typu, bo teraz każde większe państwo będzie miało bezzałogowce zwiadowcze lub bojowe o podobnym wyglądzie  (podobne do siebie, bo to stealth, albo prawie stealth). Ostatnio Chińczycy oblatali swojego Lijiana, który również jest bojowym bezzałogowcem o zbliżonej sylwetce. Można się wkrótce spodziewać spotkań z tym "UFO" nad wyspami Senkaku...

Portret użytkownika pasjonat

Czemu fota jest czarnobiala ?

Czemu fota jest czarnobiala ? i jakim cudem obiekt jest równie ostry co łopatki turbin ? (w zasadzie jest rownie nieostry jak całe zdjęcie) zeby nowoczesna lustrzanka wyostrzyla obiekt na tle nieba ( nadala mu glebie ostrosci) autor musialby trafic punktem ostrzenia obiektywu akurat na to UFO. zachowujac przy tym prawidlowe kadrowanie.
LIPA NA KOLACH Smile

Myślę, więc jestem...

Strony

Skomentuj