Duch dziecka, które zginęło w tornado został uchwycony na zdjęciu?

Kategorie: 

Duch na zdjęciu z 4 lipca

Dokładnie 20 maja tego roku, w miejscowości Moore w Oklahomie doszło do wielkiej tragedii. W miasteczko uderzyło potężne tornado o podstawie przekraczającej kilometr. Żywioł niszczył okolicę z prędkością 340 km/h a w jego wyniku śmierć poniosły 23 osoby. Wśród nich był też dziesięcioletni Nicolas McCabe, uczeń jednej ze szkół. Zmarłe dziecko pojawiło się na zdjęciu 4 lipca 2013 roku.

 

Zdjęcie wykonano podczas amerykańskiego święta niepodległości. Przedstawia ono kuzyna zmarłego Nicolasa, Madisona. Gdy jednak przyjrzeć się dokładniej widać, że na zdjęciu oprócz niego jest ktoś jeszcze. Początkowo sądzono, że to jakaś plama światła, ale układa się ona podejrzanie w kształt przypominający układ twarzy Nicolasa McCabe.

[ibimage==19560==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Ojciec zmarłego dziecka nie ma wątpliwości, że to, co widać na zdjęciu wykonanym za pomocą aparatu wbudowanego w telefon komórkowy, to wizerunek jego syna. Dodaje on też, że jego brat, gdy zobaczył to zdjęcie był zszokowany i stwierdził, że gdy je zobaczył poczuł się bardzo nieswojo. Ojciec Nicolasa powiedział tylko, że czuje obecność syna i wie co ma myśleć o tym.

 

 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika pasjonat

Dlaczego jak zajrze tu

Dlaczego jak zajrze tu niezalogowany to moja wypowiedz ma 3 minusy i moge dac tylko czwartego ???
a jak zajrze zalogowany to jest inaczej ?
sa jakies "rankingi" dla zalogowanych i niezalogowanych ?

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika b@ron

ale że jak?...bo nie

ale że jak?...bo nie rozumiem...ja tu widzę dwa duchy...jeden Thomasa McCabe a drugi jego kuzyna Madisona...bo przecież obydwie postacie na zdjęciu, mają "duchową " ostrość...i nie ma takich aparatów już , żeby takie kiepskie zdjęcia robiły bez manipulacji...chociaż chwila może jest jakaś szansa że zdjęcie jest oryginalne...użytkownik benet pisze że przydażyło mu się takie zdjęcie smieną 8 ...i teraz jakby pomyśleć ,to w artykule napisane jest wyraźnie...
"Ojciec zmarłego dziecka nie ma wątpliwości, że to, co widać na zdjęciu wykonanym za pomocą aparatu wbudowanego w telefon komórkowy"
no i prawdopodobnie sytuacja wyglądała tak ,że pochodzili z niezamożnej rodziny ,a ojciec na święto niepodległości chciał zaszpanować przed rodziną , więc ową smienę 8 wmontował do swojego skromnego telefonu i stąd te zdjęcia...no oczywiście jest jeszcze wersja awaryjna,mianowicie że święta w artykule zostały pomylone i nie chodziło o święto niepodległości ale o halloween ...ale halloween w maju???
 

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika lol

mowa o czym o tym zombi w

mowa o czym o tym zombi w różowym Biggrin 
Jak dla mnie nic nic nic i nic ten ktoś podczas robienia zdjęcia się ruszył zresztą widać to na ruchu dłoni do tego kiepski fon i uuuuu zombi duch gotowy Biggrin

Portret użytkownika kamil-c.

Oj baca baca jak lubie twoje

Oj baca baca jak lubie twoje wypowiedzi to drwienie z czyjegoś nieszczęścia mnie wkurwia. Niech się rodzice cieszą że "syn im sie pojawił" ciekawi mnie to co ty bys czuł jak byś swoje dziecko o ile e posiadasz stracił ....
Czasem się zastanów co klepiesz w klawiature po tych "Żubrach" Smile

Strony

Skomentuj