UFO w okolicy turbin wiatrowych w Wielkiej Brytanii

Kategorie: 

Foto: North Devon Journal
Brytyjskie lokalne media donoszą o przypadku obserwacji niezidentyfikowanego obiektu latającego w okolicy turbin wiatrowych zlokalizowanych między miejscowościami Barnstaple i llfracombe.

 
Miejscem akcji jest ferma wiatrowa Fullabrook. Jeden z fotografów lokalnej gazety z North Devon, Rob Tibbles, przeglądał wykonane tam zdjęcia. Na jednym z nich zauważył coś co początkowo wyglądało jak zanieczyszczenie. Na horyzoncie było coś dziwnego. 
 
W czasach cyfrowych zdjęć coś takiego nie jest już tak łatwo tłumaczone błędami w wywołaniu filmu. Co więcej dzięki potężnym matrycom CMOS w nowoczesnych lustrzankach, można dokonac cudów przy przybliżaniu takich interesujących obiektów.
 
Jak widać w tym przypadku obiekt ma wyraźnie kształt klasycznego UFO. Znajduje się wysoko ponad fermą wiatrową. Wygląda tak jakby monitorował jej pracę.
 
 
 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika oli

DZISIAJ OKOŁO GODZ. 14.00

DZISIAJ OKOŁO GODZ. 14.00 BĘDĄC NA DZIAŁCE KOŁO TARNOWA PRZELECIAŁ  DZIWNY  WIELKI POJAZD NAD DOMAMI I ZNIKNĄŁ ZA LASEM. DZIWNE BYŁO TO, ŻE NIE MIAŁ SKRZYDEŁ I   LECIAŁ TAK NISKO I CICHO.MOŻE JUTRO BĘDZIE COŚ PODANE W MEDIACH.  

Portret użytkownika Mojeimię44

Mam pytanie. Czy człowiek

Mam pytanie. Czy człowiek tworzy już latajace pojazy poruszajace się bezgłośnie na napędzie o płomnieniu, który przypomina płomnień ze słoneczka gazowego do ogrzewania? Widzę takie pojazdy co jakiś czas systematycznie około 1.30 jak leca z północnego wschodu na połódniowy zachód i nie wiem co to jest? Nie tylko ja to widziałem bo i znajomi którzy czekali na mnie na moim podwórku też. Nie mam takiego aparatu fotograficznego żeby udało mi się to zarejestrować choć próbowałem. Leci to prędkościa poruszajacego się dosyć szybko samochodu i nie za wysoko więc dokładnie to widać. (chociaż cięzko określić wysokość). Wyglada to jak kontener na okragłych stopkach z których wydobywa się właśnie taki blask jak z wyżej opisanego słoneczka. Nie ma skrzydeł. Hmmy mieszkam na mazurach i zastanawiam się czy to czasami nie jakieś hu....wo, które przewozi ludzi z bliskiego wschodu do łagrów w Starych kiejkutach. Kiedyś mówił o tych pojazdach śp. Leper no i sporo zachodnich polityków twierdzacych, że w Kiejkutach jest obóz zagłady dla Talibów. Pomóżcie w rozwiazaniu tej zagadki. Może znacie takie pojazdy latajace albo coś o nich słyszeliście. Jakieś teorie?

Portret użytkownika Cezar

Ja widuje bardzo jasny lecacy

Ja widuje bardzo jasny lecacy z zachodu na wschod lub na polnocny wschod albo z polnocy na poludnie,mialem dla porownania lecacy wyzej samolot,to ten jasny punkt lecial gdzies w polowie miedzy samolotem a ziemia,jak mowilem kumplowi i znajomym to gadali ze pomylilem z satelita,ale satelite idzie rozroznic bo w pewnym momencie wchodzi w cien ziemi i juz go nie widac,tak bylo pozniej z kumplem dosc pozno wychodzil odemnie gdzies okolo polnocy i tak jeszcze gadalismy na zewnatrz,w penym momencie spojrzalem na nocne niebo i znow lecial ten punkt,mowie do kumpla co to jego zdaniem jest,patrzy patrzy i mowi,samolot nie,satelita nie,stacja orbitalna nie,zdebial i powiedzial ze nie wierzyl mi a tu na wlasne oczy zobaczyl,tak obserwowalismy nadal ten punkt i w pewnej chwili ni stad ni z owad w przed tym punktem blysnal z dwa razy innym swietlny punkt i ten pukt co zesmy obserwowali zmienil kierunek lotu. 
Innym punktem co obserwuje to odczasu do czasu widuje to jest bardzo jasny zmieniajacy barwy punkt tak okolo 5 stopni na horyzontem ktory widuje na poludniu lub polnocnym wchodzie.

Portret użytkownika Saiko

Przecież od razu widać że to

Przecież od razu widać że to bezzałogowiec, w stylu Sentinela. Czyli może być też neuron, jak w jednym z komentarzy niżej.  Na świecie będzie coraz więcej "UFO" tego typu, bo teraz każde większe państwo będzie miało bezzałogowce zwiadowcze lub bojowe o podobnym wyglądzie  (podobne do siebie, bo to stealth, albo prawie stealth). Ostatnio Chińczycy oblatali swojego Lijiana, który również jest bojowym bezzałogowcem o zbliżonej sylwetce. Można się wkrótce spodziewać spotkań z tym "UFO" nad wyspami Senkaku...

Portret użytkownika pasjonat

Czemu fota jest czarnobiala ?

Czemu fota jest czarnobiala ? i jakim cudem obiekt jest równie ostry co łopatki turbin ? (w zasadzie jest rownie nieostry jak całe zdjęcie) zeby nowoczesna lustrzanka wyostrzyla obiekt na tle nieba ( nadala mu glebie ostrosci) autor musialby trafic punktem ostrzenia obiektywu akurat na to UFO. zachowujac przy tym prawidlowe kadrowanie.
LIPA NA KOLACH Smile

Głosuj za
71

Myślę, więc jestem...

Strony

Skomentuj