Niezwykłe nagranie UFO z wiazką laserową wykonane w USA

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Kilka dni temu, 27 października 2013 roku, w Michigan w USA doszło do zdumiewającej obserwacji niezidentyfikowanego obiektu latającego. Wygląda na to, że nie tylko zawisł on w powietrzu, ale i emituje jakiś rodzaj wiązki wyglądającej jak laserowa.

 

Na tego typu obserwacje ukuto specjalny angielskojęzyczny termin "too good to be truth" co oznacza, że jest to zbyt dobre nagranie, aby mogło być prawdziwe. Zwykle w przypadku tego typu filmów UFo stwierdza się, że jest to grafika komputerowa. Jesli tak jest w tym przypadku to osoba odpowiedzialna za to ewentualne fałszerstwo powinna natychmiast znaleźć zatrudnienie w najlepszych studiach filmowych Hollywood. Nawet specjaliści od CGI (Computer Generated Imaginery) przyznają, że to doskonałe nagranie noszące wręcz znamiona autentyczności.

 

Co widzimy na tym wideo? Obiekt, który jest dosyć jasny i emituje laserową wiązkę. Widac to wyraźnie, że ów laser wydobywa się z UFO. Świadek nie wypowiada podczas nagrania ani jednego słowa, co jest przez niektórych odbierane jako zarzut autentyczności. Według komentujacych to nagranie w serwisie YouTube, każdy normalny człowiek wypowiadałby wtedy jakies przekleństwa. To jednak tylko cześciowa prawda, bo człowiek przestraszony po prostu by milczał, starając się nie zwracać na siebie uwagi.

 

Mamy niestety za mało informacji aby wyrokowac na temat autentyczności nagrania. Kto wie, może to nie CGI, tylko ucharakteryzowany na UFO dron. Bardzo pomocne w rozstrzygnięciu tego dylematu byłoby uzyskanie tego nagrania w rozdzielczości Full HD, ale niestety nie zostało ono opublikowane. Niech każdy sam oceni co widzi na poniższym filmie i czy jest to zbyt dobre, aby było prawdziwe.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika c

oswietlony dron , pasuje

oswietlony dron , pasuje rozmiarami i typem diodowego oswietlenia , kwestia kilku dni by opanowac sterowanie jak na filmiku , nie jestem typem sceptyka ale akurat w tym wypadku ten film mnie nie przekonuje

Portret użytkownika Tytan

Jest to Blue-beam, ciekawy i

Jest to Blue-beam, ciekawy i futurystyczny(dla nas) projektor dzięki któremu iluminaci oszukają wszystkich, że nasza planeta jest atakowana przez ufo, asteroide, komete itp.. Celem tego oszustwa jest kontrola wszystkiego przy użyciu militarnych sił zbrojnych pod rządami jedynego Rządu Swiatowego. Ten filmik jest dowodem na ten cały blue-beam i na to że testy zblizaja się ku końcowi i niech Bóg ma nas w opiece...

Portret użytkownika MEJTRIXX

Boziu święta co ty wypisujesz

Boziu święta co ty wypisujesz , podaj mi dowody na to co piszesz ? jestem w szoku co większość ludzi wypisuje nie mając na to żadnych dowodów jakie ataki ? ufo istnieje i są na to dowody zapisy radarowe itd jest cała gama dowódów , masz zbyt mało onformacji że tak piszesz .

Strony

Skomentuj