Cylindryczne UFO zaobserwowane nad Brazylią

Kategorie: 

Źródło: YouTube

W sieci pojawiło się właśnie nagranie przedstawiające interesującą obserwację niezidentyfikowanego obiektu zarejestrowanych na niebie nad Brazylią. Do obserwacji doszło w grudniu tego roku, ale nie wiadomo dokładnie którego dnia.

 

Wygląda na to, że obiekt ma kształt cylindryczny. Jego lot nie wygląda na kontrolowany i obserwujemy obiekt koziołkujący w atmosferze. Być może jest to odrzucony człon jakiejś rakiety, który spada swobodnie w atmosferze.

Dla zwolenników UFO jest to jednak kolejny dowód na to, że nad naszymi głowami odbywa się coś jeszcze niż tylko zwykły ruch lotniczy. Obserwacje takie jak ta są traktowane bardzo poważnie i analizowane w szczegółach.

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika saiph

Myślę, że ten film jest

Myślę, że ten film jest autentyczny, ponieważ taki sam obiekt widziałem pol roku temu z rodzina w Malborku jadąc ulicą Generała de Gaulle'a do trasy 22 ( wracaliśmy z Królewa z wojskowych pokazów lotniczych). Obiekt  w postaci walca w pozycji poziomej nieruchomej, moje dziecko nazwało ten obiekt " wałeczek na niebie", niebo było czyste bez chmur, dzień słoneczny, ( tego dnie nie pryskali - brak smug). Przeżycie nie do opisania,  cały czas patrzałem na ten obiekt, aż dojechaliśmy do skrzyżowania.
Pozdrawiam
Patrzcie w NIEBO Smile

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Homo sapiens

Ufo mogą wiercić-wypalać

Ufo mogą wiercić-wypalać tunele we wnętrzu Ziemi i tam zamieszkiwać, nie wiemy czy to są androidy jakiegoś rodzaju czy istoty żywe stworzone przez Super Byt, nie wiemy czy są oni tymi którzy od tysiącleci się pojawiali i objawiali ludziom, czy są tymi których zwą "Obserwatorami", czy może są oni tylko formą pomocy dla Aniołów lub żyją tuż obok nas na Ziemi razem z nami lecz wykonują jakieś zadanie kosmiczne lub ratują się bo porzucili własne "mieszkania"...? i dlatego ciągle porywają ludzi eksperymentując na nich, nie wiemy czy są zli czy dobrzy, choć wiele jest takich doniesień, w których wyraznie widać iż mają zły wpływ na porwanych, że starają się stworzyć nowe hybrydy z jaj i plemników ludzi.. Moim zdaniem pochodzą z innego wymiaru, potrafią manipulować czasem, mogą być z poza czasu...
http://popotopie.blogspot.co.uk/2013/06/kim-sa-istoty-z-innego-wymiaru.html
A jeżeli o czasie to byli tacy ludzie ze zdolnościami, którzy przewidzieli przyszłość Polski:
Stefan Ossowiecki
Najwybitniejszy polski jasnowidz, bliski przyjaciel marszałka Józefa Piłsudskiego. W latach międzywojennych uchodził za najwybitniejszego jasnowidza na świecie. Organizowano specjalne pokazy, na których demonstrował swoje unikalne umiejętności. W młodości potrafił lewitować. Kładł się wtedy na plechach, po czym na oczach świadków unosił się nad ziemią. Potem doprowadził do perfekcji umiejętność jasnowidzenia, czyli precyzyjnego odczytywania informacji dotyczących ludzi lub przedmiotów. Pod koniec życia obudziły się w nim zdolności, które można porównać tylko do tych, które posiadał Nostradamus. Ossowiecki widział przyszłość Polski. W 1938 roku podał dokładnie datę wybuchu drugiej wojny światowej, a także powiedział, że dokona się rozbiór Polski między Niemcami a Rosją. Najciekawszy fragment dotyczył tego, co mówił o dalszej przyszłości naszego kraju. Jego zdaniem Polska odegra niesłychanie ważną rolę w procesie duchowego odrodzenia świata. To właśnie nasz kraj wskazywał jako ten, który będzie wzorem dla innych

Leszek Szuman
Najwybitniejszy polski astrolog. Mieszkał w Szczecinie. Znany jest z tego, że każda osoba która zgłaszała się do niego po horoskop, trafiała do jego specjalnego archiwum. Tam w zalakowanej kopercie Szuman zapisywał datę śmierci takiego człowieka. Potem po śmierci tej osoby do Szumana zgłaszała się rodzina zmarłego, która otwierała kopertę. Na kartce była zapisana precyzyjnie data śmierci takiego człowieka.
Mało kto wie, że Leszek Szuman także przepowiadał przyszłość Polski. Mówił o tym, że Ziemię czekają okropne kataklizmy, w czasie których ucierpi także Polska. Mówił o morzach, które wystąpią z brzegów i zaleją Amerykę Północną i Europę Zachodnią. Jego opisy pasują idealnie do wizji, która jest zawarta w książce Patryka Geryla PRZEPOWIEDNIA ORIONA NA ROK 2012. Szuman ku zdumieniu swoich przyjaciół opisywał moment, kiedy na świecie stanie się powszechna wiedza starożytnych kultur. Wtedy nastąpi złoty wiek ludzkości, odrodzenie się człowieka. Radził, aby nie opuszczać Polski, lecz skoncentrować się na umacnianiu swej wiary. Był jednak pesymistą, jeśli chodzi o najbliższą przyszłość. ?Cieszę się, że nie doczekam tych wszystkich okropieństw, które czekają ludzkość? ? zwykł mawiać.
Madame Sylwia 1948
Ta kobieta była z pochodzenia Angielką. W latach czterdziestych tuż przed śmiercią wygłosiła zdumiewającą przepowiednię, w której przewidziała, że zjednoczy się Europa. ? Widzę jedną flagę, europejską flagę? ? mówiła. Narody zaczną żyć ze sobą jak bracia. Najciekawszy fragment jej przepowiedni dotyczy tego, że kraj leżący w środku Europy odegra najważniejszą rolę w przemianach, które czekają ludzkość. Nie wymieniła Polski, ale z opisów można wnioskować, że to właśnie o Polskę chodzi. Z małego kraju w środku Europy wyjdzie iskra, która ogranie płomieniem zmian cały świat i zmieni go na lepsze. W tym kraju po zmianach powstanie wysoka wieża, którą mają zbudować mieszkańcy. Będzie to centrum duchowe świata. Jej zdaniem w Europie już nigdy nie będzie przelewu krwi.

Ismrmayer
Szwedzki pracownik budowlany. Tuż po wojnie został przysypany ziemią i przeżył śmierć kliniczną. Od tego czasu zaczął miewać niezwykłe wizje dotyczące przyszłości świata. Widział zbliżający się kataklizm, który będzie połączony z wybuchem trzeciej wojny światowej. Ostrzegał, że kraje islamskie wykorzystają zawieruchę powstałą w związku z kataklizmem i spróbują podbić Europę. Będą starali się wytruć ludność gazem.
- Widzę złotą kreskę pyłu, która zbliża się do ludzi. Kto przekroczy tę kreskę ? zginie.
Islmayer radził, że aby przeżyć, trzeba przez trzy dni nie wychodzić z domu. Uważał, że najlepiej jest w momencie wybuchu konfliktu światowego uszczelnić okna, aby gaz nie dostał się do domów. Widział cale miliony zabitych osób.
- Jeśli rzucicie ziarno w ziemię po tym co się stanie, to zapuści ono pędy w klatkę piersiową zakopanego człowieka.
Po wojnie przewidywał okres wspaniały, gdyż ma zmienić się klimat w Europie na cieplejszy. Mówił, że w małym kraju w środku Europy powstanie centrum duchowe, które będzie swoim zasięgiem promieniowało na cały świat. Jego zdaniem dojdzie do otworzenia piramid, gdzie ludzkość znajdzie odpowiedź na wiele pytań. Wtedy także okaże się, jakie jest prawdziwe pochodzenie człowieka. Z zapisów Islrmayera wynika, że sygnał do otwarcia piramid ma wyjść z Europy, a dokona tego grupa ludzi kierowanych przez Boga.
Napewno nie jesteśmy od małpy ! o tym pisane było tutaj:
http://popotopie.blogspot.co.uk/2013/05/czy-zycie-na-ziemi-zostao.html
albo tutaj:
http://popotopie.blogspot.co.uk/2013/10/ewolucja-czy-stworzenie.html
[..]jak to się dzieje, że w świecie odkrywamy jakiś porządek? Odpowiedź materialistów jest najprostsza: zrobił się sam. Rzecz w tym, że zarówno teoria, jak praktyka pouczają nas, że z chaosu tworzy się tylko chaos, który, wg II prawa termodynamiki, ustala się w końcu na poziomie zastygłej równowagi, jaką jest śmierć cieplna kosmosu. Odpowiedź materialistów byłaby do przyjęcia tylko pod jednym warunkiem - że całość świata prezentowałaby się nam jako struktura konieczna i oczywista. Ale jak wytłumaczyć nieprawdopodobny nadmiar możliwości, jaki napotykamy na każdym poziomie organizowania się materii?
Jednakże w ciągu ostatniej dekady uczeni zmuszeni byli przyznać, że kosmos jest skonstruowany w sposób, który ujawnia coś, co zostało wyklęte przez pozytywistów: celowość. Związki organiczne powstają na bazie węgla, który z kolei powstaje - w dwustopniowym procesie - z jąder helu: najpierw dwa z nich łączą się, dając w rezultacie jądro berylu, a potem dołącza do nich jeszcze jedno (nazywane w fizyce cząstką alfa) i dopiero wtedy powstaje jądro węgla. Jak widać, jest to dość wyszukany sposób, jeśli przyjąć, że zachodzi za sprawą ślepej materii i z rachunku prawdopodobieństwa wynika, że zachodzić winien niezwykle rzadko i - co za tym idzie - powoli. Tymczasem okazało się, że w drugiej fazie występuje rzadka własność zwana rezonansem, która ogromnie ją przyśpiesza. Jest on możliwy tylko dlatego, że występuje odrobinę wyżej od całkowitej energii początkowej wnętrza gwiazdy, która by go inaczej wchłonęła.
Jeszcze bardziej niesamowite jest tworzenie się tlenu. Powstaje on - znów za pomocą rezonansu - z dodania do jądra węgla kolejnej cząstki alfa. I znowu, jest to możliwe tylko dzięki temu, że jego poziom leży powyżej całkowitej energii cząstki, jądra węgla i otoczenia, co chroni atomy węgla przed zniszczeniem.[...]
Starożytni wiedzieli doskonale o celowości wszechświata i o zasadzie antropicznej ! Moje długoletnie dochodzenie wskazuje, że mogli mieć tą wiedzę od Noego lub ze zródeł znalezionych koło/w piramidach lub z innego zródła pochodzącego sprzd potopu ! Wiedzieli więcej o kosmosie niż mu, ci którzy żyją tylko średnio 90 lat...
 
[...]Parametry tych opatrznościowych dla życia rezonansów wynikają ze stałych fizycznych. Roger Penrose tak to opisał w swojej znanej książce Nowy umysł cesarza (1989):
Chodzi o to, że między różnymi stałymi fizycznymi, takimi jak stała grawitacyjna, masa protonu, wiek wszechświata itd., istnieją zdumiewające związki numeryczne. Najdziwniejsze jest to, że niektóre z tych związków zachodzą tylko w obecnej epoce historii Ziemi, a więc okazuje się, że dziwnym zbiegiem okoliczności żyjemy w wyjątkowym okresie historycznym (mierzonym w milionach lat). Brandon Carter i Robert Dicke zwrócili uwagę, że okres ten pokrywa się z długością życia tak zwanych gwiazd ciągu głównego, czyli takich jak Słońce.
George Greenstein wyliczył zaś te zadziwiające "przypadki", które musiały zaistnieć, by na Ziemi mogło powstać życie: 1. Ładunki elektronu i protonu muszą mieć taką samą wartość, lecz przeciwne znaki. 2. Neutron musi być o ułamek procenta cięższy od protonu.
3. Aby mogła zachodzić fotosynteza, musi istnieć odpowiedni związek między temperaturą Słońca i absorpcyjnymi właściwościami chlorofilu. 4. Gdyby oddziaływania silne były nieco słabsze, Słońce nie mogłoby produkować energii w reakcjach jądrowych, a gdyby były nieco silniejsze, paliwo potrzebne do jej wytworzenia "spalałoby" się zbyt gwałtownie. 5. W reakcjach między nukleonami zachodzących w jądrach czerwonych olbrzymów występują dwa niewytłumaczone jak dotąd rezonanse, bez których nie powstałyby pierwiastki cięższe od helu. Sam Greenstein, zaprzysięgły ateista, poczuł się przytłoczony tą listą: Im więcej o tym czytałem, tym bardziej się upewniałem, że takie "zbiegi okoliczności" chyba nie mogły być dziełem przypadku. (...) Dosłownie znosiłem katusze. (...) Czyżbyśmy niechcący znaleźli nagle dowód istnienia Najwyższego Bytu?[..]
http://popotopie.blogspot.co.uk/2013/10/paradoks-fermiego.html

Andrzej Gwiazda
Polski stygmatyk, mieszkający w małej miejscowości koło Lublina. Nad jego domem często widziano cudowne światła, zaś w obecności wielu świadków pokazała się figura przypominająca Matkę Boską. W miejscu objawienia powstał kościół. Andrzej Gwiazda mówił, że nasz kraj odegra najważniejszą rolę w zbliżających się przemianach na Ziemi. W Polsce bowiem znajdą się dzielni ludzie, którzy odważą się przekazać wiedzę duchową dla reszty ludzkości. Wspominał, że w naszym kraju powstanie centrum, coś w rodzaju ośrodka, który obejmie zasięgiem cały świat. Widział wodę, która zaleje brzegi i potężne, kilkukilometrowe fale. Cala Ziemia zatrzęsie się, a oceany wystąpią ze swoich koryt. Wszystko to potrwa bardzo krótko, po czym z powrotem Ziemia wróci na swoje miejsce. Opis ten idealnie pasuje do tego, co jest związane z przebiegunowaniem Ziemi. Mówił także o człowieku, który pojawi się w Polsce i który będzie znany na całym świecie.

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika 777

a są przepowiednie które są

a są przepowiednie które są dobre dla polski jak ta
Po burzliwych wydarzeniach 2015-2020 (poprzedni system nie mógł się inaczej skończyć, był zbyt nieracjonalny, nieudolny i bandycki) nowe władze Polski wprowadziły gruntowną reformę prawa wyrzucając na śmietnik wszystkie kodeksy i odbudowując od podstaw wymiar sprawiedliwości (wszyscy von lub na wymianę do kicia za niewinnych), zrezygnowały z podatku dochodowego zostawiając tylko 5% VAT i 30% podatek obrotowy dla zagranicznych sieci handlowych, zlikwidowały ZUS tworząc Polskie Towarzystwo dla Emerytów i Chorych składające się z rodzimych firm ubezpieczeniowych, wprowadzając abolicję kredytową dla wszystkich zadłużonych i windykowanych (co wycięło na dobre zagraniczne banki), likwidując koncesje, zezwolenia i korporacje zawodowe, oraz ograniczając biurokrację do 1/10 stanu z 2014 i jednocześnie inwestując w rozwój rodzimej przedsiębiorczości, innowacyjności i handlu.

Dodatkowo zreformowano szkolnictwo wyższe stawiając na rozbudowę znakomicie dofinansowanych instytutów badawczych, a oświata otrzymała nowy program stawiający na umiejętności i rozwój osobisty poprzez wynagrodzenie nauczycieli na poziomie managerskim. Za rozwój naszych dzieci muszą odpowiadać najlepsi w swoim fachu, prawdziwi pasjonaci i ludzie z podejściem oraz autorytetem – powiedziała Pani Premier.
 
 
Jednocześnie po serii procesów w których osądzono 90% polityków z lat poprzednich za nadużycie władzy, korupcję, afery, niegospodarność, niszczenie polskich obywateli i łamanie prawa z chęci zyski, oraz po egzekucjach na zdrajcach ojczyzny za okres 55-2015 (znacie te świetnie opisane groby w Miejscu Hańby) i rozparcelowaniu zagrabionych majątków pomiędzy pokrzywdzonych zostały zakwestionowane wszystkie umowy międzynarodowe sygnowane przez tych ludzi jako podpisane z rażącym naruszeniem prawa i wbrew polskiej racji stanu. Co wywołało spory rozgłos międzynarodowy gdyż zostały anulowane bandyckie pożyczki w Międzynarodowym Funduszu Walutowym oraz uwolniliśmy się z zależności od mafijnej Unii Europejskiej.
 
 
Odzyskane pieniądze zainwestowane w polskie projekty energetyczne (energia geotermalna, zimna fuzja), wynalazczość, innowacyjny przemysł zbrojeniowy, ekologiczne wydobycie surowców (łupki, upłynnianie węgla, uran, złoto, srebro) a także motoryzację, elektronikę, informatykę, telekomunikację i biotechnologię. Oczywiście dzięki temu unowocześniono też medycynę i uniezależniono indywidualne zdrowie obywateli od obcych koncernów farmaceutycznych.
 
 
Wprowadzono zachęty podatkowe do rezygnacji z importowania żywności i produktów żywnościowych wytwarzanych tradycyjnie w Polsce. Co dało dodatkowy impuls polskiej wsi i polskiej przedsiębiorczości (zerowy VAT), tak samo potraktowano wszelkie produkty kultury takie jak książki, utwory muzyczne, filmy, gazety lub czasopisma.
 
 
Postawiono także na spółdzielczość, aktywność lokalną, waluty lokalne, rozwój turystyki i aktywność obywatelską. Młodzież poprzez swoje stowarzyszenia harcerskie i paramilitarne wspiera rozwój trzystutysięcznej Obrony Terytorialnej Kraju, która dziś stanowi prawie jedną piątą naszej nowoczesnej armii, oraz stanowi podstawę naszych osiągnięć sportowych.
 
 
Wszystkie te działania powodują powrót do Polski emigrantów i potomków emigrantów oraz osób wysiedlonych lub pozbawionych niesłusznie naszego obywatelstwa przez ostatnie 100 lat. Ssanie i zapotrzebowanie jest wielkie i dla wszystkich starcza póki co miejsca oraz pracy. Mamy też dwa miliony rocznie wniosków obywateli spoza Rzeczpospolitej Narodów, którzy chcą zamieszkać na ziemiach Polskich. Niestety wygląda na to, że dla nich okres oczekiwania wydłuży się aż do 10 lat. Rzecz  jasna wiemy o istnieniu praktyki składania wniosków o obywatelstwo do innych krajów Rzeczpospolitej Narodów takich jak Węgry, Serbia czy Estonia (tam 3-letni okres oczekiwania) a potem przenoszenia interesów do Polski, ale na szczęście kraje te gonią Polskę i konkurencyjnymi usługami pomagają nam gospodarczo kolonizować Rosję, Niemcy, Francję i Afrykę oraz konkurować z samymi Chinami.
 
 
Niestety dziś pojawiły się pewne zatargi ze Stanami Zjednoczonymi, które zamknęły granicę i nie chcą wypuścić naszych wykształconych rodaków, ale mamy nadzieję, że ten konflikt da się rozwiązać środkami dyplomatycznymi i nie dojdzie do incydentów militarnych po których USA musiało wypuścić inżynierów i profesorów posiadających polskie obywatelstwo. Chociaż wielu obserwatorów z zewnątrz podkreślało, że znakomicie świadczy o naszym kraju to, że zapis konstytucji “Polska ma prawo użyć wszelkich środków w obronie polskiego obywatela” nie jest doktryną martwą. Niektórzy nawet łączą naszą demonstrację siły sprzed 2 lat z samobójstwem starego Władymira Putina, po utracie floty czarnomorskiej na rzecz zrzeszonej z nami Ukrainy i serii tajemniczych śmierci z jego otoczenia były Prezydent Rosji był już podobno w ciężkim stanie psychicznym, żył w odosobnieniu i kolekcjonował próbki swoje próbki kału.
 
 
Warto przy tym zdementować pogłoski o związkach tej serii zabójstw i kryminalnych samobójstw z zamachem w Smoleńsku sprzed 24 lat. Instytut Wassermanna działa bowiem wystarczająco skutecznie i zadowalająco jeśli chodzi o legalne ściganie smoleńskich zbrodniarzy i dostarczanie ich wraz z dowodami do Trybunału Sprawiedliwości w Budapeszcie.
 
 
Państwo Polskie udowadnia w ten sposób, że w ramach mądrej polityki historycznej nie tylko potrafiło sprowadzić ciała pomordowanych Polskich Oficerów w Katyniu, Miednoje i innych miejscach, nie tylko potrafiło wybudować 1230 muzeów (w tym 300 miejsc pamięci na Wołyniu i przeniesienie Pałacu Kultury do skansenu postkomunizmu z Budzie Ruskiej) przez ostatnie 14 lat, nakręcić ponad 200 filmów historycznych (3 Nowe Oskary) odzyskać polskie dobra kultury i reparacje wojenne od Niemiec oraz Rosji, ale też potrafi zadbać o elementarną sprawiedliwość dot. historii najnowszej.
 
 
Oczywiście są też niedogodności. Pomimo wielkich starań do dziś nie udało nam się odbudować dawnych stosunków dyplomatycznych z Izraelem. Na tym etapie wydaje się to niemożliwe póki Izrael nie wyda Michnika, Sorosa, Balcerowicza i innych aferzystów. Niestety wątpliwie skuteczne okazało się 5-letnie embargo międzynarodowe i akcja CAMKAM (“cameback kamienic”) wprowadzone przed zapoznaniem się z całością materiału dowodowego – nikt wtedy nie przypuszczał, że izraelska finansjera tak wiele tym ludziom zawdzięcza.
 
 
Ale wiele jeszcze przed nami, w przyszłym roku oddajemy kolejne obiekty kwantowych dolin i planujemy (w końcu) start pierwszej załogowej misji na Marsa. Bierzemy też w dzierżawę od CERN wielki akcelerator cząstek w Genewie, chyba że poczekamy na większy i droższy oferowany przez Iran (jego budowa ma za dwa lata dobiec końca). I w końcu przymierzamy się do eksploatacji Arktyki w polskiej strefie wpływów i rozpoczęcia budowy 3 linii metra w Krakowie. Kończymy też program budowlany “Absolwent na swoim”. Za rok zostanie wszczęty projekt “Mieszkanie dla Maturzysty” w którym weźmie udział większa ilość deweloperów wynagradzanych obligacjami dzięki skokowi ich oprocentowania do 0,5% w stosunku rocznym i marzących o zaistnieniu na polskim rynku . Czekamy też na decyzję czy Igrzyska Olimpijskie 2044 odbędą się w Warszawie i Łodzi, naszym atutem jest, że do tego czasu będą to najnowocześniejsze metropolie na świecie (obecnie tempo wzrostu 15%).

κόσμος-kosmos-wszystko, co fizycznie istnieje, cała przestrzen i czas, wszystkie elementy rzeczywistości.

Portret użytkownika ArDoR

Dziękuję Homo sapiens za jak

Dziękuję Homo sapiens za jak zwykle owocny komentarz... zaprawdę poznacie ich po owocach, dlatego pisz i nieś kaganek oświaty w narodzie, który jak z proroctw wynika stanie się zarzewiem odrodzenia duchowego.
... a czymże jest inteligencja, rozum, bez intuicji, czyli takiej nieuchwytnej czastki ludzkiego geniuszu.
Zdaje sobie sprawę że wielu chciało by zobaczyć twarde i namacalne dowody, ale nie zawsze się da to zrobić.
Bardzo dużo dzieje się w sferze niewidocznej dla oka, nawet uzbrojonego w spore szkiełko, dlatego bardziej sercem trzeba wówczas patrzeć i czuć miast widzieć.
Bo czymże jest nasz wzrok z marnym 380nm pasmem które możemy odebrać tym zmysłem, wobec oceanu fal jakie nas otaczają... podobnież słuch z 15khz, gdzie pierwszy lepszy pies słyszy lepiej a nie spotkałem jeszcze żadnego psa który by się obnosił swoimi zdolnościami.
Tylko próżny człowiek potrafi krzyczeć głośno o tym jak wspaniały jest jego umysł, jak nieprzenikniony... 
a przypomne, bazujący na tak ograniczonych zmysłach...
Mózg człowieka ewoluując, wybrał pewien kompromis, kosztem pogorszenia percepcji zmysłów wzroku, słuchu, węchu, dotyku, i smaku, wytworzył mechanizmy zastępcze w postaci interpretacji umysłowej tych szczątkowych informacji jakie do niego docierają. Różnie te mechanizmy działają u poszczególnych osobników, stąd powstało tyle nieporozumień wśród ludzi - istna semantyczno-percepcyjna wieża Babel...
Istnieją ludzie którzy wykształcili w sobie większą percepcje jeśli chodzi o zmysł odczuwania pozazmysłowego, może dzisiaj to dla 99% ludzi coś niedorzecznego, ale pozostały 1% ludzi zaczyna rozumieć że standardowe 5 zmysłów to nie wszystko czym dysponujemy... Niestety będąc zatopionym w 99% morzu ignorancji i bezmyślnego odrzucenia, ludzie Ci muszą albo się ukrywać, albo znosić kpiny lub ataki nawet.
Te 99% niech się więc topi w swojej ignorancji, nomen omen właśnie to przepowiadają wieszcze, zresztą nie tylko oni mają takie wizje, spotkałem się z conajmniej kilkunastoma osobami które miały podobne sny... ja także miałem kilka takich snów w których wielka woda zalewa ląd...
Pierwszy sen jeszcze w czasach kiedy nie było internetu a ja miałem mgliste pojęcie o czymś takim jak potop szwecki...
Zresztą zadajmy sobie wszyscy pytanie, do czego jest nam potrzebna racja? że tak wszyscy o nią zabiegamy... nie chodzi przecież o autorytety, o szczeble kariery czy osiąganie szczytu, szczytów, tak sądze.
Czyż nie lepiej zamienić próżność na pokorę oczekiwania na nieoczekiwane, pychę na ciekawość jutra, JA WIEM na jestem otwarty, Żądam na oczekuję., MÓWIĘ na słucham... MYŚLĘ na czuję...
Wiem że słowa nic nie zmienią, 99% ludzi o których mówię, ma już zbyt silne filtry w swoich umysłach,  dlatego jest tyko jedna metoda żeby otworzyć ich serca i sprawić by nimi zaczeli odczuwać... To przykładna ofiara.
Nie mam na myśli ofiary z życia, jak to uczynił Jezus... dzisiaj by to już nie przeszło... ludzie by tego nie zrozumieli, conajwyżej wrzucili by to do worka z chorrorami...
Bóg jednak szuka drogi do naszych serc na różne sposoby...  a iskra o której mówią przepowiednie, może mieć wiele twarzy lecz zawsze wielkie serce... cała reszta jest niepotrzebna.
Dla mnie to jest taka osoba:  http://www.youtube.com/watch?v=x88HxpAKD6o

Portret użytkownika baca

ja też chciałbym się dołączyć

ja też chciałbym się dołączyć do gorących podziękowań za ten link - publika się śmiała a jak ja się ubawiłem heh...
dobry komik jest warty zobaczenia nawet jak ma niesprawiedliwe fory od matki natury... Smile
a ponadto bez tego filmu żaden inteligentny człowiek nie wiedziałby ze koleś BEZ RĄK, (naprawdę bardzo śmieszny, ha ha ha... jak to wynika z reakcji publiczności - taki arcyprzezabawny kadłubek) NIE MOŻE się poddać.
no bo niby jak?
"ręce do góry", "hande hoh" - w jego przypadku nie działa
dlatego ten film każdy leming powinien koniecznie zobaczyć - nie zniechęcać się mistrzowie umysłowej heh.. masturbacji i nie tego... nie załamywać rąk... bo są tacy niepełnosprawni, co nigdy nie machną na was ręką - dla nich każdy leming jest bardzo ważny... bez ich pomocy byliby...?
no właśnie czym?
 

Portret użytkownika traska79

Witam baca ja aby chcialem

Witam baca ja aby chcialem dodac że tego gościa widzialem kiedyś już na jakimś filmiku chyba z yuotoba i był przedstawiany nie jako mocno wierzący(pozwole sobie to tak określić)ale jako człowiek który bardzo dobrze sobie radzi jako niepełnosprawny jak radzi sobie w życiu,myje zęby tak jak sam o tym mówił i tak dalej i tak..,ale pozytywnie nastawiony koleś wiec też pozwole sobie napisać że jego wiara idzie w dobrym kierunku moim skromnym zdanie:):):)pozdrawiam

Portret użytkownika baca

z "przepowiedni" "wróżb",

z "przepowiedni" "wróżb", "jasnowidzenia" i podobnego pseudonaukowego bełkotu , będącego czystą obrazą dla rozumu słyną tylko żydzi, żydomasoni i żydomasońskie tępe do niemożliwości marionetki - którym się nieudolnie marzy przedłużanie w nieskończoność wladzy nad nieswiadomymi ich prymitywnych sztuczek lemingami...
inteligentni ludzie, tacy o zdrowym rozsądku opartym na logice i sceptycznym podejsciu do wszystkich "rewelacji" oczywiście ani nie pchają sobie i innym gówna do głowy ani nie pozwalają tego komukolwiek wepchnąć i....?
i dlatego właśnie są inteligentni !
i dlatego włąśnie nie stracą swojej inteligencji - bo taki jest właśnie cel TEGO MEGA oszukiwania !!!!
chodzi ci o to aby jak najwięcej ludzi ogłupić, Homoś, prawda?
jest mały haczyk:
ktoś kto wbrew logice pozwala sobie wmawiać te nieprawdopodobne wręcz, prosto z dupy wzięte koczownicze brednie o "jasnowidzeniu" lub "czytaniu przyszłości" nie będzie nigdy mądry i w związku z tym W PEŁNI zasługuje na koczownicze brednie -  kółko się zamyka i w efekcie jest to jak mediamarket - idiotyczny towar tylko dla idiotów...
tak że Homoś nie podniecaj się żydami bo każdy kto ceni sobie Prawdę doskonale wie ze kiedy tylko kurtyna opada i ich prawdziwa przynależność etniczno-plemienna zostaje obnażona i wystawiona na widok publiczny - JAK ZA DOTKNIĘCIEM CZARODZIEJSKIEJ he he RÓŻDŻKI znika wszelka tajemnica i wszelkie cuda
ps trik z kopertą Szumana-szamana jest prostszy niż mógłbyś (ale przez obciążenia genetyczne jednak nie mógłbyś odgadnąć Smile
otóż ta data śmierci w "nadprzyrodzonym szamanskim archiwum" była umieszczana po śmierci durnego delikwenta który odwiedzając cudaka zostawil na siebie namiary - po jego śmierci szaman przepisywał datę zgonu z gazetowej klepsydry i...?
i zaklejał kopertę Smile
Hokus pokus Homo szympansie, hokus pokus - a nie cuda...

Portret użytkownika zibi

Widzę że inne medium ma

Widzę że inne medium ma jakieś obawy że skasowała mi post z fotkami powiem krótko UFO a mówiłem bacy że pożegnam go z inne medium z tym rejestratorem i naśmiewkami i zostanie bezrobotny a i nasa skończy ukrywanie obcych,gorsza sprawa  że tu się zlatują na ziemie a niewiem kto zagłusza to niby meteorami,ponad któryś tysiąc, a jeszcze mam obawy że ta kometa ison to nie kometa a statek obcy który najprawdopodobnie zbliża się w strone ziemi i do tego może dojść do inwazij obcych,gdyby kogoś interesowały fotki niby tych meteorów mam na fotosiku pod zibi1973 pozdrawiam
 
 
Masz bana na 24h za zaśmiecanie forum wciaż tymi samymi zdjeciami nie na temat, pomimo wcześniejszego ostrzeżenia !
/Moderator/

Portret użytkownika baca

wg mnie Franka na tym filmie

wg mnie Franka na tym filmie nie gadają po brazylijsku tylko po meksykańsku...
a dziwne drinki, skąpo odziane dziewczyny i seksowni młodzieńcy to dobre dla jakiegoś nieśmiałego księdza - baca woli prawdziwe nagie kobiety a one prawdziwe mleko jaguara...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika baca

aby udzielić odpowiedzi na to

aby udzielić odpowiedzi na to skomplikowane pytanie potrzeba by kogoś kto nie jest debilem oraz inwalidą uwięzionym na wózku dla niepełnosprawnych po drugiej stronie wielkiego kanionu - na przyklad człowieka w pełni zdrowego oraz umysłowo już dojrzałego - takiego który już ukończył trzy lata, umie po trudnym ziemskim terenie się samodzielnie poruszać no i potrafi w związku z tym podejść do miejsca upadku tego co spadało...
niestety ale nasz niedorozwinięty i cierpiący na parkinsona filmowiec oraz jego tępa partnerka (taka która na każde pytanie mówi):
- Eeeee
lub
- Eeeee?
uwięziona oczywiście na łańcuchu do drzewa, no cóż... nie spełnili tych wygórowanych wymagań...
my mamy jeszcze gorzej, bo po drugiej stronie wielkiej wody, nic nie poradzimy na to, że ludzie w Meksyku reagują z szybkościa starego angielskiego lokaja
- James...?
- Tak proszę pana?
- Spójrz czy to nie ufo leci sobie z rana?
- Eeeee?
- To może by tak je sfilmować, jak sądzisz?
- Doskonały pomysł, prosze pana... już prostuję plecy i siegam po balkonik do podróżowania...
- Nie zapomnij wyciągnąć wtyczki od ładowarki jaką masz wpiętą do ciśnieniomierza.... 
- Oczywiście prosze pana... dodam tylko że jestem już niemal pewny tego, że zdąże dojśc do salonu po kamerę jeszcze przed siedemnastą... a jak bym nie zdążył to sfilmujemy ufo po herbacie - czy możemy w związku z pojawieniem się ufo napić się herbaty dziś w ogrodzie?
- Mówili wczoraj że po południu będzie padało.
- Doprawdy? Tak mówili, proszę pana?
- Byli pełni przekonania.
- A jest możliwość że się pomylili?
- Nonsens, od roku pada i od roku mówią że będzie padało - najprawdopodobniej stąd ich przekonanie...
- Przkonał mnie pan, proszę pana. A zatem chyba najpierw pójdę po parasol ogrodowy, jak pan uważa?
- Wyborny pomysł. Uwielbiambyć po parasolem ogrodowym kiedy pada....

Portret użytkownika Fanka1

Niemożliwe. Baca, a gdzie o

Niemożliwe. Baca, a gdzie o brazylijski temperament. Kraj organizujący XX Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej w 2014 r. a wcześniej w TV pokażą migawki z karnawału w Rio, będą gorące skąpo odziane tańczące dziewczyny i seksowni młodzieńcy biali i różni inni do wyboru do koloru. Popłyną dźwięki gorącej samby... Tam smakosze "niewinnych" napojów zamiast herbaty czy żubra piją koktajl „Leite de Onça" co oznacza „mleko jaguara". Do kubka z cachaçą dodaje się zimne mleko. Ze względu na brak jakichkolwiek dodatków można się łatwo pomylić, biorąc koktajl za zwykłe mleko... Ale przecież nie tak łatwo pomylić angielską flegmę z tym temperamentem.

Głosuj przeciw
-37

Skomentuj