Kościół katolicki zwiększa liczbę kapłanów wypędzających demony

Kategorie: 

Źródło: dreamstime.com

Jak wynika z doniesień brytyjskiej prasy, Kościół katolicki pilnie zwiększa liczbę kapłanów zdolnych do wykonania aktów egzorcyzmów, czyli wypędzania demona z pomocą modlitwy.  Według The Independent , rosnąca liczba praktyk okultystycznych doprowadziła do konieczności zwiększenia liczby księży wyszkolonych do egzorcyzmowania.

 

Sama tylko Diecezja Mediolanu powołania siedmiu kapłanów egzorcystów. Katolicy na Sardynii mają do dyspozycji trzech kapłanów, a do Madrytu przybyło ośmiu księży wyszkolonych w Rzymie do egzorcyzmowania.  Według hierarchów działania te podejmowane są w odpowiedzi na rosnącą liczbę osób biorących udział w rytuałach pogańskich i satanistycznych. 

 

Powodem jest też przede wszystkim "bezprecedensowy wzrost przypadków opętania". Według księdza, Francesco Bamonte, przewodniczącego Międzynarodowego Stowarzyszenia Egzorcystów, obecnie księża dedykowani do tej pracy nie są w stanie poradzić sobie z ogromną liczbą proszących o pomoc.

Papież Franciszek podczas rzekomego publicznego egzorcyzmu - źródło: YouTube

Kościół Katolicki szkoli egzorcystów w Papieskim Uniwersytecie Regina Apostolorum Athenaeum.  Oczywiście nowoczesna medycyna uważa tak zwane opętania za szczególny rodzaj obsesji i przypadek zaburzenia psychicznego lub próba zwrócenia na siebie uwagi. Przypadki wyzdrowienia poprzez egzorcyzmy interpretuje się jako efekt placebo lub autosugestii.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika oli

Jaka to jest obłuda i

Jaka to jest obłuda i zakłamanie....JEŻELI CZŁOWIEK ZABIJA DRUGIEGO TO ON JEST NIE WINNY TYLKO DOMON. WIĘC PO CO SĄDY, WIĘZIENIA I KARY... WYSTARCZY ZATRUDNIĆ KILKU EGZORCYSTÓW KTORZY WYGONIĄ Z NIEWINNEGO  CZŁOWIEKA DEMONA MORDERCE I PO SPRAWIE. ILE TUSK BY ZAOSZCZĘDZIŁ W BUDŻECIE LIKWIDUJĄC WYMIAR SPRAWIEDLIWOŚCI I WIĘZIENIA.

Portret użytkownika Fanka1

Zawsze winny jest człowiek i

Zawsze winny jest człowiek i nie słyszałam o przypadku, by kogoś z powodu opętania zwolniono z kary. Natomiast przy chorobie psychicznej leczą a nie karzą. Ale opętanie to nie choroba psychiczna i się normalnie odpowiada za czyny. Ludzie sami doprowadzają do opętania gdy zajmują się satanizmem, okultyzmem, magią, wróżbami, wywoływaniem duchów. Najpierw korzystają z profitów jakie dają im demony a potem, jest jest źle to szukają pomocy egzorcystów. Nie trzeba oddalać się od Boga ani szukać złego, to sam raczej nie przyjdzie.

Portret użytkownika Młody

  to jest nic, co tak

 
to jest nic, co tak naprawdę się dzieje
jednym z przyczyn jest słuchanie ciężkiej muzyki, szczególnie działa to destruktywnie na kobiety ponieważ one są najbardziej narażone na całe hordy i armie ciemnych niewidzialnych istot
czarownice i inni którzy odpalają rytuały ładują się w pełni księżyca, oni żywią się martwym światłem pomagając iluzji żyć i istnieć, iluminaci i wszyscy im podobni wiedzą o tym urobią prawdę tak dla samych siebie że nawet niektórzy tzw. młodzi bogowie pójdą za nimi
jasnowidzi którzy pomagają firmom i interesom konsumpcji aby się bogacili będą w takim szoku, za to co zrobili
prorocy dostali prorokopląsu bo chcieli przewidzieć przyszłość, twardo wierząc że tak będzie jak to widzą i czują nie mając pojęcia że sami są manipulowani
szkoda że nawet dobre dusze przeklinają i dzieci też przeklinają, nie wiedzą jak to działa i popadają w różnego typu pułapki
 
Ci z sekt i ich znajomi wiedzą o tym, służą komuś, dostali moc (przykład: typu kontrola nad żywiołami) i nie mają pojęcia co ich za to czeka, używają królestwa roślin i zwierząt dla własnych celów, niszcząc i umartwiając światy i życia tam, prawdziwe światy umierają kosztem iluzji architektów którzy złamali prawa.
Jak na razie ojców bogów i ich potomstwo nikt nie rozliczy za to wszystko co do tej pory zrobili, oszukani tzw. "opiekunowie Ziemi" trzymają pieczęci nad martwymi światami kłamią i oszukują po przez czarne religie różnego typu, pielęgnują śmierć i zniszczenia.
Księgi prawdziwego i rzeczywistego życia umierają...
Guru i avatarzy akceptują taki stan rzeczy, niewiedząc że tak naprawdę to ich poniża i prowadzi do upadku.

Strony

Skomentuj