Substancja z rozbitego UFO spowodowała śmierć milionów ryb

Kategorie: 

Źródło; veteranstoday.com

Około miesiąc temu informowaliśmy o dziwnym incydencie w okolicy wyspy Okinawa należącej do Japonii. Jakiś obiekt najpierw przeleciał w okolicy wyspy, po czym rozbił się w okolicy wybrzeża. Wygląda na to, że w wyniku tego zjawiska doszło do jakiegoś skażenia, które spowodowało zatrucie znajdujących się w okolicy skażenia ryb.

 

W sumie na plaże Okinawy morze wyrzuciło ponad pięćdziesiąt ton śniętych ryb. Niektóre z martwych ryb wykazują oznaki ciężkich poparzeń i krwawienia z oczu. Były premier Japonii Yoshihiko Noda, podpisał dekret, aby ograniczyć zasięg informowania o japońskiej katastrofie UFO do mediów.  Inothernewz.com jest jedną z niewielu międzynarodowych agencji prasowych, opowiadając o katastrofie UFO. Podobno udało im się nawiązać kontakt ze źródłem związanym z japońskim rządem, które ma bezpośrednią wiedzę o rozwoju wypadków w okolicy Okinawy. 

"Mogę potwierdzić, że martwe ryby pojawiły się na wybrzeżu Okinawy i jest to bezpośrednim wynikiem katastrofy UFO." - donosi źródło.  "Mamy na miejscu pracujących naukowców na statku Kurama. To statek odpowiedzialny za wydobycie statku kosmicznego na powierzchnię. Naukowcy poinformowali premiera, że ich zdaniem, z uszkodzonego pojazdu wydobywa się jakaś substancja i tworzy szkodliwe opary, które wznoszą się aż do powierzchni. To zabija każdą rybę w okolicy, ale emisja sprawia, że ​​tworzy to bardzo trudne warunki do pracy załogi pracującej na pokładzie. Akcja ratunkowa została zawieszona na kilka godzin, w związku z tymi nowymi okolicznościami. Naukowcy obawiają się, że nieznane i bardzo niebezpieczne związki chemiczne przenikają do morza, co może prowadzić nawet do zniszczenia życia morskiego. "

Tymczasem na Okinawa, wielu mieszkańców było bardzo zaskoczonych, gdy zobaczyli miliony martwych ryb na swoich plażach. Według tego samego źródła informacji naukowcy na pokładzie statku Kurama wyrazili obawę, że paliwo UFO może okazać się łatwopalne. Jeden naukowiec uważa, że ​​woda morska zaczęła wrzeć, gdy UFO wydawało najnowszą partię swoich nieznanych substancji obcych.

[ibimage==16146==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Rząd Japoński jest zdeterminowany, aby utrzymać tą sprawę w tajemnicy a premier wydał specjalne rozporządzenie zakazujące jakiegokolwiek komentowania zdarzeń z okolic Okinawy. Można mieć jednak wrażenie, że to nie jest ostatnia informacja na ten temat, do której udaje się dotrzeć mimo blokady informacyjnej.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika pasjonat

Przesledziłem internet pod

Przesledziłem internet pod kątem publikacji, dysponując zwykłym obiektywem VR 18-200 mozna zrobić fotki z odleglości do 5 km, jednak takich nie ma, nie ma także kompletnie żadnych nagrań pod kątem tego wydarzenia zrobionych przez amatorów,sa tylko powielone foty beduina gmerającego w martwych rybach. Nie tylko nie ma zdjęc, można dojść po dacie chociażby który portal od którego przepisał tego newsa. Ani CNN ani BBC ani zaden inny potentat goniący za newsami tematu nie podjął. Siedżą tam za to wysłannicy dziesiątek stacji TV śledzących losy napromieniowanej przez Fukushime, Japonii.

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika Ewa

wow, mamy nowego 'chłopca do

wow, mamy nowego 'chłopca do bicia'
a słyszeliście już ostatnie niusy? podobno to ufo chemitrailse wytwarza, ufo powoduje trzęsienia ziemi, ufo współpracuje z Alkaidą i o. Rydzykiem, no i oczywista przez jufo pryszcz mi na brodzie dzis wyskoczył,
eh, czy to ogłupianie ludu pracującego miast i wsi nigdy się nie skończy?..
takie mam jakieś dziwne przeczucie, że starają się kolesie bardzo zatuszowac jakieś kolejne świństwo, skoro tak ochoczo rozprawiają o katastrofie pojazdu pozaziemskiego (to kosmici jednak istnieją? hehe)

Portret użytkownika drhofmann

jakas rakieta albo cos co

jakas rakieta albo cos co testowali wpadlo do wody normalne ze to zabiora i nikomu nic nie pokarza bo  testuja cos i im nie wypalilo przestancie przepisywac z innych stron takie bajki to na poziomie gimnazium 

Portret użytkownika pasjonat

Miałem okazję obserwować

Miałem okazję obserwować strzelanie z baterii Patriot, wystrzelono pocisk z głowicą kruszącą, mozna bylo zobaczyc jaki obraz daje taka glowica odlaczona juz od glownego silnika. gdyby mnie zapytano co widze na niebie odpowiedzial bym ze wlasnie taka głowicę.

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Dajcie spokój... Jakie UFO

Dajcie spokój... Jakie UFO zatruło te biedne rybki..? To zjebana nowa technologia chemitralowa w systemie rakietowym wystrzeliwana w jonosferę nie wypaliła i całe to gówno wpadło do oceanu... Żadne k.wa.. UFO tylko zjebane pomysły NWO

Strony

Skomentuj