Ślady zaawansowanej technologii w kompleksie Shravanabelagola w Indiach

Kategorie: 

Źródło: wikipedia commons

Historia Indii jest fascynująca i sięga czasów, o których nasze podręczniki nic nie wspominają. Na terenie tego kraju znajduje się wiele starożytnych świątyń, które posiadają tak niezwykłą architekturę, że nawet w czasach dzisiejszych wyglądają niesamowicie. Należy do niej niewątpliwie świątynia Akkana Basadi.

 

Według historyków kompleks z Shravanabelagola powstał w X wieku naszej ery, ale stopień skomplikowania tej budowli jest tak wielki, że można powiedzieć, ze wygląda jakby została stworzona za pomocą drukarki 3D.

[ibimage==20220==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Gdy popatrzy się na kolumny jakie wykonano wewnątrz w konstrukcji można dojść do wniosku, że tego nie dało się po prostu zrobić za pomocą dłut. To po prostu wygląda jak coś stworzonego na tokarce. Dla wielu badaczy jest to dostateczny dowód na to, że datowanie tego kompleksu było błędne i jest to jakiś relikt epoki, o której nie mamy zbyt wielu informacji.

[ibimage==20221==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

[ibimage==20222==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

[ibimage==20223==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

[ibimage==20224==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

[ibimage==20225==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

[ibimage==20226==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

[ibimage==20227==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

[ibimage==20228==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Foto: Internet

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika andy V

Tamte rejony świata są super

Tamte rejony świata są super tajemnicze.Wystarczy wspomnieć atomowe wojny bogów opisane w eposie Mahabharata, zatopione ruiny miasta Dwarka czy napromieniowane szczątki ludzkie leżące w ruinach miasta Mohendżo Daro. Także tzw. biblioteka liści palmowych, albo domniemany grób Chrystusa w mieście Srinagar. Wszystkie te nie rozszyfrowane tajemnice dawnych dziejów wobec których nauka akademicka zamyka oczy i twierdzi nic tu nie widać. Na pewno wszystkie te zdumiewające fakty skłaniają do zadumy i powodują odwrócenie się plecami do oficjalnej archeologii, co tak dobitnie opisał Michael Cremo.

Portret użytkownika Sylar

Temat niezwykle interesujacy,

Temat niezwykle interesujacy, wykonczenie i obrobka kamienia z niezwykla precyzja, ciekawe jaki wynik by mialy kamienie po tylu latach sprawdzone chropowatosciomierzem. Podejrzewam ze nawet pod wplywem erozji wynik bylby niezwykly porownywalny z ze szlifowaniem dokladnym lub zgrubnym. I tak wiekszosc napisze ze ludzie sobie wydlubali narzedziami z brazu ech.

Portret użytkownika Homo sapiens

To co się działo przed

To co się działo przed potopem i zaraz po potopie staje się coraz bardziej sensacyjne ! Po prostu czasami włos się jeży na głowie gdy człowiek sobie uświadomi jak zaawansowaną wiedzą dysponowali przedpotopowcy ! Ich budowle są połączeniem jakiejś ukrytej wiedzy o wszechświecie ze sztuką wpływającą na umysł tych przebywających w nich ludzi czy uduchowionych...

Do tego opowieści o demonach, półbogach, ludziach i bogach stają się coraz bardziej dziwne gdy spojrzeć na obecną cywilizację oderwaną od duchowości, która była dla przedpotopowych wegetarian czymś naturalnym.

1. W ciągu ostatnich 130 lat natężenie pola magnetycznego Ziemi zmalało o około 14 procent. W wyniku tego dociera do atmosfery ziemskiej większa ilość promieniowania kosmicznego, zwiększając
tym samym tempo powstawania węgla 14C. Wynika z tego, że tempo to w przeszłości nie było takie samo jak dzisiaj. 
 
2. Znaczna aktywność wulkanów miała wpływ na zachwianie równowagi izotopu węgla 14C, niezbędnej do prawidłowego określania wieku tą metodą. W czasie erupcji wulkanów uwalniane są do atmosfery duże ilości dwutlenku węgla.
 
3. Zwiększona aktywność promieni słonecznych powoduje większy przyrost ilości radioaktywnego węgla.
 
4. Próby jądrowe, dokonywane w ciągu kilku ostatnich dziesięcioleci, także wpłynęły na przyspieszenie tworzenia się radioaktywnego węgla.
 
5. Zderzenia asteroidów i meteorytów z Ziemią wpłynęły na istotne zwiększenie ilości węgla 14C. Na przykład wybuch w Tunguska na Syberii w 1908 r., który zwykło się wiązać z wybuchem meteorytu lub asteroidu w atmosferze ziemskiej, spowodował wzrost ilości węgla 14C. Słoje drzew z całego świata wskazują, że w rok po wybuchu na Syberii ilość substancji promieniotwórczych była znacznie większa
od normalnej. Założenie, że tempo przyrostu i rozpadu węgla 14C było w przeszłości takie samo jak dzisiaj, jest nieprawdziwe. Niemożliwe jest bowiem wyrównanie odchyleń w ilości promieniotwórczego węgla, spowodowanych przez wyżej omówione zjawiska. Uczciwa ocena dowodów jasno wskazuje, że metoda określania wieku przy pomocy węgła 14C jest wysoce podejrzana.
http://popotopie.blogspot.co.uk/2013/05/kolumna-geologiczna-faszerstwo.html
ten megalit znajduje się w Rosji i jest niezwykle ciekawym przedstawicielem zapomnianych czasów gdy ludzie posiadali wiedzę i umiejętności posługiwania się skałami w sposób zadziwiający...
[ibimage==20229==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]Wspomina się także, że jakaś część ludzkości umiała przenosić się świadomośącią w czasie, lub spoglądać poprzez czas na ludzkość..., co wydaje się mi całkiem możliwe badając to co pozostawili po sobie starożytni, oni byli połączeni z kosmosem, żyli 950 lat więc wiedzieli niezwykłe rzeczy !

Czym jest więc czas?
Teoria względności na to do końca nie odpowiada. Jedynie komplikuje sprawę w stosunku do tradycyjnych poglądów pokazując czym czas nie jest. Wiemy zatem, że nie jest to jakby jednolity strumień taktujący cały wszechświat jednym niezmiennym rytmem. Czas jest zależny od układu odniesienia.
Wykraczając poza teorię względności, też możemy znaleźć ślady ciekawych koncepcji związanych z pojęciem czasu. Niektórzy sugerują np., że w świecie cząstek elementarnych czas płynie inaczej niż w naszym makroskopowym świecie. Być może nawet w bardzo niewielkim obszarze czas mógłby się cofać? A może dla obiektów rzeczywiście elementarnych czas stoi w miejscu?
Istnieją też poważne teorie fizyczne opisujące zjawiska za pomocą większej ilości wymiarów czasoprzestrzennych, niż znane z teorii względności cztery wymiary (czyli trzy przestrzenne i jeden czasowy) – np. teoria strun posługuje się 10-cioma lub 11-toma wymiarami.
To wszystko razem powoduje, że nie należy dzisiejszej fizyki traktować jako nauki niewolniczo “podległej” teorii względności. I choć wpisuje się ona w wiedzę o rzeczywistości, to nie jest dogmatem, a (póki co) powszechnie przyjmowanym sposobem ujęcia.
NAJWSPANIALSZA OPOWIEŚĆ wszechczasów jest ukryta za parawanem "naukowego ewolucjonizmu" ! Komu się uda przedrzeć przez tą zasłonę ?!

Kambryjska eksplozja życia to nagłe (w skali geologicznej) pojawienie się w zapisie paleontologicznym szerokiego spektrum typów — podstawowych planów budowy ciała wielo- komórkowców (tkankowców —Metazoa). Typy (phyla) to najwyższe taksonomiczne ka-tegorie w królestwie zwierząt. Każdy typ posiada unikalną architekturę budowy — strukturalny plan budowy ciała (baupläne). Znane przykłady takich podstawowych planów ciała, pojawiających się w czasie kambryjskiej eksplozji to: parzydełkowce (np. korale i meduzy), mięczaki (np. kałamarnice i małże), stawonogi (np. skorupiaki, owady, trylobity), szkarłupnie (np. rozgwiazdy i jeżowce) i strunowce, typ obejmujący wszystkie kręgowce, w tym także człowieka. W warstwach kambryjskich pojawia się także wiele podtypów (subphyla), każdy ze znaczącymi morfologicznymi innowacjami. Trzeba wyraźnie podkreślić różnicę pomiędzynagłym pojawieniem się nowych planów budowy ciała (brak morfologicznego precedensu, brak „zapowiedzi” w poprzednim okresie geologicznym, brak form przejściowych wiodących do tych nowych planów), a równoczesnym pojawieniu się wielu nowych bezprecedensowych form, morfologicznie często bardzo od siebie odległych. Eksplozja kambryjska charakteryzowała się obu tymi cechami. Rozwijając powyższe stwierdzenie można wyróżnić cztery unikatowe cechy kambryjskiej eksplozji:

A. Geologicznie nagłe pojawienie się nowych planów budowy ciała przy braku prekurso-rów i form przejściowych do nich wiodących;

B. Szerokie spektrum nowych planów budowy ciała pojawiających się w kambrze;

C. Trwała i wyraźna morfologiczna izolacja pomiędzy poszczególnymi typami;

D. „Kambryjska eksplozja informacji” — skokowy wzrost specyficznej biologicznej informacji.

Pojawienie się czowieka żyjącego 950 lat na planecie osłonietej powłoką ochronną !

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Strony

Skomentuj