Ślady zaawansowanej technologii w kompleksie Shravanabelagola w Indiach

Kategorie: 

Źródło: wikipedia commons

Historia Indii jest fascynująca i sięga czasów, o których nasze podręczniki nic nie wspominają. Na terenie tego kraju znajduje się wiele starożytnych świątyń, które posiadają tak niezwykłą architekturę, że nawet w czasach dzisiejszych wyglądają niesamowicie. Należy do niej niewątpliwie świątynia Akkana Basadi.

 

Według historyków kompleks z Shravanabelagola powstał w X wieku naszej ery, ale stopień skomplikowania tej budowli jest tak wielki, że można powiedzieć, ze wygląda jakby została stworzona za pomocą drukarki 3D.

[ibimage==20220==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Gdy popatrzy się na kolumny jakie wykonano wewnątrz w konstrukcji można dojść do wniosku, że tego nie dało się po prostu zrobić za pomocą dłut. To po prostu wygląda jak coś stworzonego na tokarce. Dla wielu badaczy jest to dostateczny dowód na to, że datowanie tego kompleksu było błędne i jest to jakiś relikt epoki, o której nie mamy zbyt wielu informacji.

[ibimage==20221==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

[ibimage==20222==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

[ibimage==20223==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

[ibimage==20224==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

[ibimage==20225==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

[ibimage==20226==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

[ibimage==20227==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

[ibimage==20228==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Foto: Internet

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika salomon

Idź bardziej w kierunku

Idź bardziej w kierunku przechłodzonych cieczy - tak szybciej(choć nie do końca, to bardziej złożony temat), może kiedyś opiszę co i jak na forum, krok po kroku. "zmiękczenie" jest zauważalne dopiero po dłuższym czasie działania czynników.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

Te jak i pozostałe

Te jak i pozostałe megalityczne budowle na Ziemi noszą ślady "zimno"plastycznej obróbki kamienia. Pokazane w niniejszym artykule budowle w Indiach nie tyle, że były wykonywane w gignatycznych tokarkach, czy frezarkach, ale niewatpliwie były wykonywane w materiale o konsystencji plastycznej gliny. Obróbka mogła byc wykonywana w stosunkowo prymitywnych maszynach tokarskich, czy freezarskich wykonanych wg projektu istot inteligentnych, lecz wykonanych prymitywna siłą robotników z uzyciem drewna i kamienia, bądź metalu (brązu) Nasuwa się przypuszczenie, że uplastycznianie skał polegało na rozluźnieniu struktur krystalograficznych w polu elektromagnetycznym urzadzeniami wzmacniajacymi telekinetyczne zdolności umysłu przedpotopowych ludzi, "bogów"?. Częste symbole władzy w postaci różnego kształtu bereł, czy dysków były odzwierciedleniami artystycznymi tych urządzeń. Znajdowane aterfakty myślę, że są nadal aktywne, i powinno się je oddać w ręce ludzi o takich zdolnościach...z uwzglednieniem warunków bezpieczeństwa....

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika MONSTER

  Jakbyś rozlużnił strukturę

 
Jakbyś rozlużnił strukturę krystalograficzną uzyskałbyś piasek a nie plastyczną masę. Temperatura? Skała to nie plastelina pod wpływem punktowo przyłożonej temperatury kruszy się. A gdybyś ją poddał bardzo wysokiej temperaturze wytopiłbyś minerały i zniszczył strukturę.
 

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

Nieprawda... Ja piszę o

Nieprawda... Ja piszę o zimnoplastycznym materiale... Pozostawienie wiązań dipolowych powoduje płynną strukturę kryształów.. Żaden piasek z tego by nie powstał... Uplastycznienie materiału twardego nie musi się wiązać z rozpadem.

...Angelus Maximus Rex

Strony

Skomentuj