Na niebie nad Hurghadą zauważono niezidentyfikowane obiekty

Kategorie: 

Źródło: dreamstime.com

Jak podaje agencja ITAR-TASS nad Egiptem pojawiły się jakieś niezidentyfikowane obiekty. Do incydentu podobno doszło w połowie stycznia. Obserwacji dokonano w Hurghadzie i sprawa wzbudziła ogromne emocje wśród zagranicznych turystów i mieszkańców.

 

Na niebie nad kurortem Hurghada zlokalizowano niezidentyfikowany obiekt latający. Jak donoszą lokalne media istnieją jego zdjęcia wykonane podczas rejsu wycieczkowego na morzu. Znajdujący się tam profesjonalny fotograf zrobił serię zdjęć niezwykłej maszyny latającej w kształcie. Z opisów wynika, że był to duży obiekt.

 

O sprawie wypowiedziało się już Ministerstwo Środowiska Egiptu i pani minister Layla Iskandar stwierdziła, że "pochodzenie latających obiektów na niebie nad Hurghadą nie zostało ustalone”. Zasugerowano, że zdjęcia przedstawiają upadek na pustyni starego satelitę lub jasnego meteoru.

 

Tymczasem wielu turystów twierdzi, że widzieli UFO. Ponadto, pojawiły się pogłoski, że oprócz zdjęć, istnieje również nagranie wideo tego incydentu. W serwisie YouTube można znaleźć poniższy film, ale wydaje się, że jest to raczej fałszerstwo, bo nagranie należy do kategorii „zbyt dobrych, aby były prawdziwe”.

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Extremis

Słowo SUCHAR zaczyna nabierać

Słowo SUCHAR zaczyna nabierać nowego znaczenia... Ten portal sieje dezinformację i najwidoczniej założony jest w celu ośmieszania środowiska zajmującego się zjawiskami (para)normalnymi.
 
A system portalu cały czas wywala mi komunikat że " KARPATKA was not correct."

Portret użytkownika benet

 ja też zauważyłem dziwną

 ja też zauważyłem dziwną przypadłość,Admin często wstawiasz filmiki z przed paru lat opisujesz jako najświeższy nius,a później się dziwisz że "tylko komentują" a co mają robić ? w końcu na tym to polega,żeby skomentować.Tylko że jaki nius takie komentarze,więc ja się dziwię się że ty się dziwisz 

Portret użytkownika baca

ja przeczytałem i grube i

ja przeczytałem i grube i chude Admin i tam stoi jak wół :
"Znajdujący się tam profesjonalny fotograf zrobił serię zdjęć niezwykłej maszyny latającej w kształcie."
no i mamy pole do popisu Smile
bo wszystko wskazuje że niezwykla maszyna była w kształcie cycatej muzułmanki której nie udała się wymarzona kariera w przemyśle porno...
została więc alkoholikiem, jej plemię cierpiące na żubrowstręt obrzezało ja a potem wygnało na pustynię, tam spotkala Sindbada wygnanego przez Ali Babę i czterdziestu rozbójników i teraz baba lata z Sindbadem nad pustynią w kształcie.
a te chore plemię nadal ją ściga za... całokształt Smile

Portret użytkownika baca

po co piszesz do mnie Monster

po co piszesz do mnie Monster kiedy masz coś do przekazania mamie Jezusa?
hę?
takie dziwne pytanie mi się nasuwa kiedy niestety NA TRZEŹWO ale pod silnym wpływem kofeiny czytam to co napisaleś...
ogarnij się i zacznij się jak normalni narkomani kofeiną szprycować... potrzebujesz jej tylko o tym nie wiesz Smile

Strony

Skomentuj