Obcy statek dokujący na ziemskiej stacji kosmicznej ISS?

Kategorie: 

Źródło: YouTube

W serwisie YouTube rozprzestrzenia się ciekawe wideo przedstawiające bliżej niezidentyfikowany obiekt dokujący do Międzynarodowej Stacji Kosmicznej. Brak oficjalnych informacji na temat tego, co to jest, ale nie wygląda to na rosyjski, lub komercyjny amerykański statek kosmiczny.

 

Nagranie powstało dzięki temu, że wielu zapaleńców wciąż przegląda oficjalne przekazy z urządzeń rejestrujących przytwierdzonych do stacji. Dzięki temu na przestrzeni ostatnich lat udało się zebrać bardzo wiele interesujących materiałów dokumentujących anomalie pojawiające się w okolicy ziemskiego przyczółka w przestrzeni.

 

Data tej obserwacji to 29 stycznia 2014 roku, a rozpropagował ją internauta występujący jako Streetcap1. Nagranie zostało wykonane poprzez rejestrację oficjalnego strumienia wideo dostępnego tutaj

 

Co zaskakuje to fakt, że ów pojazd nie kryje się ze swoją obecnością i po prostu przycumowuje do stacji. Od razu pojawiły się rozmaite teorie na temat tego czy na ISS nie pojawili się jacyś goście. NASA nie komentuje sprawy.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika ArDoR

A ja myślę że po prostu

A ja myślę że po prostu przeciążona baza danych, za dużo miejsca już zajmuje plik a ilość wejść wzrasta i każdy user coś tam zużywa zasobów. Dlatego brakuje już ramu na przechowywanie bazy i się sypie.
Trzeba było by rozdzielić bazę MySQL od plików... albo serwer dedykowany z potęznym ramem.
Niestety, jak się pozycjonuje na długi ogon i nie chce się nic z historii kasować to są potem koszty, coś czuję że będzie zrzuta jak na LozyZiemi... ale tutaj stronka z reklam powinna się utrzymać więc chyba nie będzie tak źle... Wink
Powodzenia...

Portret użytkownika Juszka

Pako dalej sobie zaprzątasz

Pako dalej sobie zaprzątasz głowę tą teorią :D, ciekawi mnie czy już znalazłeś dowody na potwierdzenie tej hipotezy i nie mówię tu o zdjęciach samolotów ciągnące za sobą pas skroplonej pary wodnej. Takie które przekonają sceptyków.

Portret użytkownika ArDoR

Skoro DDoS to ciekawe komu

Skoro DDoS to ciekawe komu tak zależy żeby serw ubić,chcą ludzi rozgonić żeby nie spiskowali?jak są jakieś logi to może poszperać żeby ustalić skąd to sie bierze... z czystej ciekawości chodziaż...

Strony

Skomentuj