Do 2025 roku, rząd światowy przedstawi ludzkości prawdę o kosmitach i Księżycu

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Kilkadziesiąt lat temu zarówno USA jak i ZSRR rywalizowali w eksploracji Księżyca, ale szybko zatrzymano bardzo obiecujące programy badawcze. Istnieje teoria, że ​​loty zostały zatrzymane, ponieważ otrzymano ostrzeżenie od kosmitów.

 

Teraz warunki musiały się zmienić, bo NASA ogłosiła wznowienie programu księżycowego.  Amerykańska agencja kosmiczna chce wysłać na Księżyc nowej generacji łaziki. Eksploracja przestrzeni kosmicznej w ostatnim czasie skupiała się na orbicie okołoziemskiej i ewentualnie pojedynczym wyprawom na Marsa czy inne planety. Księżyc dla nas nie istniał, ale nie zapomnieli o nim Chińczycy, którzy wymusili nowy wyścig na srebrny glob.

 

Pierwszy po 37 latach ziemski program kosmiczny został zwieńczony skutecznym lądowaniem w grudniu 2013. Chiński łazik Yutu zjechał na powierzchnię Księżyca. Pobrał trochę próbek gleby, przesłał kilka zdjęć i wkrótce został "przeniesiony w stan hibernacji" rzekomo z powodu nocy księżycowej. Nic nie wskazuje na to, że uda się przywrócić ten łazik do normalnej pracy. To oczywiście może dowodzić przede wszystkim wadliwej chińskiej technologii niezdolnej do przetrwania ekstremalnych temperatur panujących na powierzchni naszego satelity.

[ibimage==20482==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Łazik Yutu zjeżdza na powierzchnię Księżyca - foto: Xinhua

Nie brakuje jednak osób, które przy takich wypadkach natychmiast dostrzegają ingerencję obcych, którzy chcą strzec swoich sekretów, które skrywają oni przed nami na Księżycu.  Ale co ciekawe informacje o widywaniu UFO na Księżycu pochodzą od sami astronautów.

W pewnym momencie na Księżycu, spotkaliśmy inne statki. Ustawiły się po drugiej stronie krateru i obserwowały nas - mówił Neil Armstrong, pierwszy człowiek na Księżycu po wyprawie statku księżycowego Apollo 11 - "Nie ma wątpliwości, że tam była jakaś baza lub księżycowe miasto. Ich statki są inne niż nasze i są o wiele bardziej zaawansowane technologicznie. Pokazali nam swoją siłę"

Jesienią 1973 roku NASA postanowiła podnieść zasłonę tajemnicy, potwierdzając, że w sumie 25 astronautów widziało coś, co można nazwać UFO. Szczerością Amerykanów zainteresował się ZSRR. Jak twierdzi gen. Wasilija Alexiewa z Centrum Łączności Kosmicznej Sił Powietrznych Rosji, w 1980 roku w wyniku eksperymentów przeprowadzonych na zlecenie sowieckiego przywództwa zdołano zdecydowanie udowodnił, że UFO istnieją i są sztucznymi urządzeniami technicznymi. Księżyc zdawał się najbardziej odpowiednim miejscem na ich stałe ukrywanie.

 

Amerykanie swoimi działaniami i zaniechaniami nie wprost potwierdzają istnienie UFO i obcych baz na Księżycu, ale starają się być dyplomatycznymi ze względu na jakieś wzaejmne relacje. Z pewnością pamiętają nieprzyjazne przyjęcie jakie ich spotkało na powierzchni Księżyca. To tak jakby ktoś mówił im „back off” czyli wycofajcie się i oni się wycofali, a wraz z nimi Rosjanie. Teraz, gdy wracają tam Chińczycy może się znowu zrobić ciekawie. Być może po prostu datę ogłoszenia prawdy czyli mityczne 2025 wyznaczy po prostu kolejny sukces chińskiego programu kosmicznego, chyba, że wcześniej coś nagle wyhamuje ich postępy, ale na to się nie zanosi.

[ibimage==20481==Oryginalny==Oryginalny==self==null]

Gary McKinnon ścigany niczym Edward Snowden za wykradnięcie tajemnic NASA

Warto zwrócić uwagę na pewien pozornie niezwiązany fakt. Rząd USA już piąty rok stara się o ekstradycję szkockiego hakera Garego McKinnona. Chcą go umieścić w więzieniu na 70 lat za włamanie do 97 baz danych z poufnymi informacjami, między innymi NASA i Pentagonu. W 2009 roku, Gary otrzymał dostęp do projektu "pozaziemskich pracowników." Plik zawierał nazwiska i stopnie amerykańskich oficerów Sił Powietrznych, których stanowiska pracy zostały wyznaczone jako kontaktujący się ze "światem zewnętrznym".

 

Może to oznaczać, że współpraca rządu USA z obcymi rzeczywiście może mieć miejsce od lat czterdziestych ubiegłego wieku, a świat jest utrzymywany w niewiedzy. Według niektórych badaczy, ludzkość jest powoli przygotowywana do wyjawienia prawdy, ale nastąpi to nie wcześniej niż w 2025 roku, gdy zostanie już zrealizowany plan stworzenia rządu światowego. Wtedy mamy się podobno oficjalnie dowiedzieć o tym, co dzieje się na Księżycu.

[ibimage==20479==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Struktury na Księżycu

Poza tym nie wiadomo tak do końca, kiedy właściwie pojawił się Księżyc? To wysoce podejrzane, że w X wieku p.n.e.  chińscy obserwatorzy napisali wiele rozpraw na temat rozgwieżdżonego nieba, ale nie opisano Księżyca, nie ciekawił ich? A może go nie widzieli? W legendach Majów i Azteków mówi się także o "niebie bez księżyca" a mity afrykańskich Dogonów wyraźnie stwierdzają, że ​​Księżyc pojawił się na niebie po potopie, około 10 tysięcy lat temu.

 

Nie ulega wątpliwości, że nasz Księżyc pełni bardzo ważną rolę stabilizującą naszą planetę i czyni ją dzięki temu lepszym miejscem do istnienia życia. Gwarantuje stabilność i równomierne rozłożenie globalnych zmian klimatycznych, a przede wszystkim Księżyc dał możliwość spokojnego rozwoju zamieszkującym Ziemię cywilizacjom i jako taki może być prezentem jakiejś dużo starszej rasy, która traktuje nas tak jak my szympansy w rezerwacie.

[ibimage==20480==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Niewidoczna z Ziemi strona Księżyca to dobre miejsce na ukrycie bazy - foto: wikipedia

Nie można wykluczyć, że nagłe pojawienie się Księżyca w tej pozycji spowodowało na Ziemi wielką falę tak jak opisano w Biblii.  Księżyc zatem raczej sam tu nie wskoczył, tylko ktoś go umieścił. Ostatnio coraz więcej naukowców zaczyna się zgadzać, że Księżyc może być sztucznego pochodzenia. Niektórzy twierdzą, że nasz Księżyc w takiej pozycji jest trudny do wyjaśnienia według obecnego stanu wiedzy. Rzeczywiście wygląda to tak jakby ktoś pociągnął i powiesił go w pobliżu Ziemi. I wcale nie koniecznie pięć miliardów lat temu, jak powszechnie się uważa, ale dopiero niedawno. Z Księżycem tak już jest, tajemnica goni tajemnicę, robi się mrocznie i dziwacznie.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika baca

hi hi "rząd światowy" aby coś

hi hi "rząd światowy" aby coś ujawnić to musiałby najpierw powstać...
a przecież nie powstanie bo tak zwani obcy to jest III Rzesza, która tylko  do 1942 roku współpracowała z koczownikami... potam nastąpił etap "sporów" i "waśni" czyli zamachów na Hitlera (ćwierć żyda - wnuka Rotszylda) i zmiany "kierunku polityki" i to tyle jeśli chodzi o współpracę "obcych" i "światowego rządu" - który jest po prostu inną nazwą koczowników..
gdyby coś tak idiotycznego mogło nastąpić homo sapiens jako gatunek zostałby przez ten rząd światowy po prostu przez koczowników (neandertalczyków) zgładzony...
a takie coś jest po prostu niemożliwe - już Niemcy w czasie wojny stwierdzili ze nawet bomba atomowa nie jest w stanie zgladzić ludzkości - to tylko broń taktyczna - dziala ale tylko lokalnie - tam gdzi jest na kupie sporo ludzi - tylko w centrach wielkich miast- na terenach podmiejskich - jest totalnie nieskuteczna - bo to tak jakby z armaty polować na komara...
dlatego rząd światowy "walczy" z ludzkoscią inna bronią: lichwą, opryskami, zatrutą żywnością, toksycznymi szczepionkami, sztucznymi wirusami, niegodziwą ekonomią, pospolitym złodziejstwem, i tak dalej... to sa rzeczy o jakich nazistom się nie śniło, prawda?
niestety ale nazisci w przeciwienstwie do koczowników... mają dusze i posiadają sumienia... nigdy nie użyli broni masowego rażenia nawet przeciwko żydom, natomiast koczownicy.. używają od zawsze...
jak ktoś nie wierzy niech włączy polskojęzyczne radio - rzecz na skalę światową unikalna - reklamy tylko lichwiarskich pożyczek, "lekarstw" na postawienie żagla, na grzybicę pochwy i tego typu "choroby" - te pdeudo reklamy to tylko broń masowej zagłady którą pragną lemingom sprzedać aby się otruli - w innych krajach takich "reklam" nie ma.... wyjątkowo się na Polskę zawzięli - dużo gorzej niż naziści przed rokiem 1942-gim...

Portret użytkownika MONSTER

Zwarcam się do czytających o

Zwarcam się do czytających o przeprowadzenie sondażu. Jeżeli nie podobają ci się ciągłe komentarze bacy o koczownikach i żubrach wstaw minus. Przypominam że jeżeli nie możesz oddać głosu, musisz się zarejestrować a następnie zalogować- to trwa chwilę.

Portret użytkownika Fanka1

Jeżeli ten portal - jak

Jeżeli ten portal - jak niektórzy mówią, należy do tego, z którym już mam nie gadać, to kto wie, czy nie spełnia on właśnie roli CBOSu. Niektóry jego stali bywalcy kpią i podpuszczają a sami starają się niewiele z siebie ujawniać. Ale co mi tam. Mam to daleko z tyłu.

Portret użytkownika baca

popieram Kuzyn, popieram ale

popieram Kuzyn, popieram ale skoro monsterek podał dla "zagubionych pośród wielu możliwości" tylko "instrukcję" jak głosowac "na minus" i uważa że to jest bardzo "sprytne" to aby wszystko było fair jestem za tym aby jego pomysł ulepszyć i żeby głosowanie z ramienia cbos odbyło się na... facebooku - czyli tam gdzie nie ma aż tak wielu możliwości pomyłki i gdzie można "glosować" tylko w jeden niemożliwy do pomylenia sposób - monster powinien być szczęśliwy, myślę...

Portret użytkownika ziutek

Baca ma u mnie duży plus i

Baca ma u mnie duży plus i wielkiego żubra, bo pisze wesoło i prowokuje do myslenia. A ty nic nigdy nie napisaleś tylko jesteś smętny i udajesz oburzenie, no to masz ode mnie duży minus Biggrin Forum jest do wymiany pogladów - a ty jak chcesz je wymieniać skoro ich nie masz?

Portret użytkownika baca

tak jak mówisz monster - baca

tak jak mówisz monster - baca i wszyscy pozostali "się wylogowali" żeby tobie dopiec...
spróbuj zatem tez się wylogowac aby... dopiec bacy... - to nie jest rozkaz tylko przyjazne polecenie - od jakiegoś tygodnia cię o to proszę... wyloguj się a w końcu mi dowalisz Smile

Portret użytkownika Rasta4Peace

najlepszym sposobem na takich

najlepszym sposobem na takich ludzi jest ignorowanie ich, codziwne działa to na rozwydrzone gówniarstwo, znudzi się zobaczy brak zainteresowania i zwracania na niego uwagi to pójdzie w diabli.
Pozdrawiam! Wink

V.i.P.
~~ Victoria Is Peace ~~

Portret użytkownika baca

i znowu masz niewytłumaczalny

i znowu masz niewytłumaczalny problem ze skladnią monsterku...
jak się do innych heh.. "zwarcasz" to się nie zdziw że sam zostaniesz zwarczony. wrrrrr...
ale twój "sondaż" to dobry, bo przecież mój pomysł, bodajże z poprzedniego artykułu... świetne posunięcie heh
tak więc niech ci będzie że się "zwarcasz" do użytkowników ze "swoim" apelem... niech ci będzie... skoro tak lubisz... Smile
ps dziś rano (godzinę temu) napisalem ci pod poprzednim atrykulem:
posłuchaj monster, nie idzie ci logika w tym życiu, więc jak masz "trudne" pytania typu czy bacę ktoś lubi - to je zadaj uzytkownikom a nie sobie albo bacy, no i zrób to w formie logicznego pytania a potem... poczekaj na odpowiedż..."
tak to brzmiało dosłownie, i naprawdę cieszy mnie że aż tak precyzyjnie wykonujesz... moje polecenia, a dużą radość (jako autora arta o manipulacji) sprawia mi również fakt, że te moje nieskomplikowane polecenia traktujesz jako... swoje własne pomysły...
to jest szczyt manipulacji - jestem naprawdę z siebie dumny - no ale najważniejsze jest abyś miał monsterek coś do roboty, no i był szczęśliwy - tak więc ja dotrzymałem słowa sprzed tygodnia, że jak sobie nie odpuścisz napadów na bacę to "pójdziesz dokladnie tam gdzie zawędrowała podjuszka" - w maliny, bo... jeśli ktoś jest wrogi i bardzo namolny to przecież żadna sztuka wetknąć mu kółko w nos i zaprowadzić tam gdzie jego miejsce...
jako autor zerowej liczby artykułów (na innymmedium bo gdzieś tam są podobno jakieś niewidzialne Smile chyba rozumiesz to doskonale, prawda?
Smile

Strony

Skomentuj