Dziwny regularny obiekt w polu widzenia kamery marsjańskiego łazika Curiosity

Kategorie: 

Dziwny artefakt na powierzchni Marsa

Na zdjęciach przesyłanych na Ziemię przez eksplorujący Marsa łazik Curiosity, znowu znaleziono coś co nie pasuje do otoczenia. Tym razem jest to obiekt o niezwykle regularnym kształcie, który leży w zasięgu kamer urządzenia.

 

Obiekt wygląda jak szczątki jakiegoś urządzenia. Kształt jest wyraźnie inny niż te widziane w przypadku otaczających kamieni. Można wyodrębnić dwa symetryczne czubki tego artefaktu co upodabnia go do fragmentów, które mogły być stosowane w jakichś pojazdach latających.

[ibimage==20514==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Możemy tylko pogrążyć się w domysłach. Najłatwiej można je przeciąć gdyby zdecydowano się podjechać do tego „kamienia” celem zbadania jego niezwykłej struktury, ale raczej nie ma co na to liczyć, ponieważ agencja kosmiczna NASA nie wyraziła zainteresowania badaniem tego znaleziska. Po prostu nie uznano tego za coś niezwykłego.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Dr Piotr

Najciekawszy element na tym

Najciekawszy element na tym zdjęciu "niby z Marsa" nie jest ten kawałek skały, a całkiem ziemsko wyglądające CHMURY. skąd tam takie chmury, skoro planeta to jedna wielka pustynia z odrobiną zamarzniętej wody na biegunach.
Skąd tam CHMURY na Marsie???

Portret użytkownika H.R.

Skąd chmury na Marsie? A skąd

Skąd chmury na Marsie? A skąd w komputerowych symulacjach NASA, pokazujących lądowanie sond marsjańskich, elementem hamującym są spadochrony??? Bo na Marsie jest atmosfera taka jak na ziemi. Nawet kolory świata są takie, jak na ZIemi, po usunięciu "podkolorowania" w pomarańcz. Jest fajne zdjęcie zMarsa, na którym widać lecący na dużej wysokości nad powierzchnią jakiś obiekt pozostawiający smugę kondensacyjną spalin. Przy czym obiekt porusza się po torze prostoliniowym. A więc atmosfera jest i to nawet na dużej wysokości. Jak na ZIemi.

Portret użytkownika SlavPower

Toz to statek Dartha Vadera!

Toz to statek Dartha Vadera! Wiedzialem ze Star Wars to nie bujda... Nasz ksiezyc to przeciez przykurzona Gwiazda Smierci... Eheheheheheheheh. ''Rób lub nie rób, nie próbuj'' Yoda. Niech moc bedzie z Wami! Klony... Biggrin

Strony

Skomentuj