Egipska jasnowidzka przewidziała zmianę granic w Europie w 2014 roku

Kategorie: 

Joy Ayad - źródło: Internet

Zwykle w grudniu media pytają rozmaitych jasnowidzów na temat tego co może się stać w nowym roku. Nie inaczej było i w 2013 roku. Wśród hord chiromantów i różnej maści wróżbitów warto wyłuskiwać osoby, które są w stanie przewidzieć zdarzenia zupełnie niezwykłe. Niewątpliwie należy do nich Egipcjanka Joy Ayad zwana "carycą proroctw".

 

Kobieta ta od przynajmniej dekady zajmuje się astrologią i numerologią, a jej przepowiednie publikowane są w prasie. Jak twierdzą jej liczni zwolennicy słowa jasnowidzącej Egipcjanki sprawdzają się z niezwykłą dokładnością.

 

W zeszłym roku Ayad stała się sławna gdy okazało się, że już na początku 2013, gdy władza obalonego prezydenta Mursiego wydawała się niezachwiana, przewidziała jego upadek. Gdy wygłaszała te proroctwo w telewizji prowadzący program dziennikarze z politowaniem tylko kiwali głowami, ale potem, gdy stało się to, co przewidziała ta kobieta stałą się gwiazdą mediów.

 

Pod koniec zeszłego roku, o to co będzie się działo w 2014, zapytali ją przedstawiciele rosyjskich mediów. Ayad powiedziała im wtedy, że Rosja zdobędzie dużo większe wpływy na świecie, większe niż USA i Chiny. Zdaje się, że wraz z wypadkami ostatnich tygodni staje się to faktem.

 

Oprócz tego przepowiadała ona kolejną rewolucję w Tunezji i zmianę władzy w Libii. Potem powiedziała jeszcze, że na Egipt spadnie śnieg a Arabia Saudyjska zostanie dotknięta powodzią. Wszystko to się potwierdziło i na początku stycznia w Kairze spadł śnieg a powódź w Arabii Saudyjskiej spowodowała śmierć kilku osób.

 

W swoim przekazie opublikowanym na początku grudnia 2013 roku Ayad wskazywała na to, że zmieni się mapa świata, co wpłynie na Rosję. Poza tym uważała wtedy, że kraj ten odeprze duży zamach terrorystyczny. Twierdzi ona, że uda się to dlatego, że Rosja ma silne struktury siłowe i jakieś tajemnicze technologie, o których jeszcze nic nie wiemy publicznie, ale staną się one kluczowe.

 

Egipska jasnowidzka stwierdziła wtedy jeszcze, że wszystkie wydarzenia wpływające na przyszły rozwój wypadków nastąpiły już w 2013 roku, tylko ludzie o nich jeszcze nie wiedzą. Już pod koniec zeszłego roku Joy Ayad mówiła, żeby się szykować na nowe czasy, które najwyraźniej właśnie nadeszły.

 

Jasnowidzka nie wspominała jednak wtedy konkretnie o Ukrainie. Dopiero zapytana niedawno stwierdziła, że wokół tego kraju nadal widzi niepokój i jej zdaniem najtrudniejszy czas zacznie się w kwietniu, a zwłaszcza jego drugiej połowie. Stabilna sytuacja powstanie tam jej zdaniem dopiero po czerwcu 2014.

 

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika ŚwiatłoWid

 ''Jasnowidzowie'' daja nam

 ''Jasnowidzowie'' daja nam jedynie mgliste badz wogole nieprawdziwe przepowiednie poniewaz sa narzedziem manipulacyjnym. Nawet jezeli wielu z nich mialo kontakt mentalny z obcymi jak np Baba Wanga badz mniej znana manipulantka Lucyna Lobos to musimy pamietac, ze wersja przyszlosci jest zapewne jedna z wielu jakie zna ta istota badz podaje wersje dla siebie wygodna siejac ziarno zametu, ktory moze doprowadzic do przedstawionej wersji przyszlosci. Ci co nas stworzyli przez manipulacje genetyczne musza byc u szczytu cywilizacyjnego zepsucia, badz wygineli dawno temu a ich niedobitki probuja wstac z popiolow za pomoca swych zdegenerowanych biorobotow, ktore same sa u schylku swej kolejnej sluzalczej cywilizacji. To jest walka o utrzymanie przejawu materialnego za wszelka cene przy zyciu, hehehehe... W kazdej z tych wydumanych hipotez jest ziarno prawdy, nie? W tak zmanipulowanej rzeczywistosci wszystko wydaje sie nierzeczywiste. I jak tu znalezc oswiecenie i wyzwolenie w przejawie materialnym gdy wszystko tonie w morzu klamstw?!

Portret użytkownika Immanuel

Niepotrzebny ten cudzysłów!

Niepotrzebny ten cudzysłów! Żyjemy w świecie antyBoga, ujemnym biegunie, który w hinduiźmie nazwany jest Kali Yugą. Dlatego wszystko, co złe kumuluje się właśnie w tej ostatniej wojnie, bo już nie długo nasz świat przeskoczy tak, jak w prądzie zmiennym na dodatni biegun do Boskiej strony życia. Nie należy szydzić z ludzi mających ten dar, choć czasem się mylą. Oni mają różne wersje tej samej wizji, ale to jest prawo różnorodności. Czas Kali Yuga i Czas Ery Wodnika pokrywają się to 2029rok. Niestety te 15 lat będą najgorze dla ludzkości, a potem przejście na wyższy poziom dla tych, którzy wytrwają.

Portret użytkownika laxim

ziarno prawdy, kali Yuga,

ziarno prawdy, kali Yuga, bogini Jugia, ziem dzisiejsza azja mnijesza, Kali - Kari- Kara - skażona bogini, skażona matka, już to opisywałem na forum, to plemię sefadryjskie, jednym objawów kazirodczych stosunków w rodzinie jest właśnie ułomność intelektualna, która objawia się wysokim mniemaniem o sobie, b.duże Ego, i to że te Cosiki nie mają empatii, są niezdolni do normalengo funckjonowania w społeczeństwie - patrz faraonowie, arystokracja - zawsze im się wydawało, że sa lepszym G. od inncyh

Portret użytkownika wilk

Jesli ma sie kilka wersji, do

Jesli ma sie kilka wersji, do jednej wizji, to nie ma sie zadnej wizji. Ludzkosc jest roznorodnoscia  w kulturze, tradycji, religii, wygladzie, kolorze skory i nie tylko. I takie jest prawo roznorodnosci, to fakt. 
Lecz nie jest to mglista wizja czy wersja, ze postrzegamy siebie jako calosc ludzkosci. My tworzymy ludzkosc jako jeden organ, a nie kilka organow w kilku wersjach.
Mglista wizja, nie powinna byc brana pod uwage , a juz z pewnoscia nie nalezy jej oglaszac jako proroctwo. 
Z samej definicji proroctwa wynika, ze jest to objawienie, oznajmienie woli Boga , zapowiedz tego co sie wydarzy w przyszlosci. 
Symbolika moze byc tak roznorodna, ze dostosowac mozna do niej wszystko , wszak jest to prawo roznorodnosci Smile
Pan Jackowski jako wizjoner juz jest lepszy, bo jego wizje sa dokladne, a przynajmniej dokladniejsze.

Portret użytkownika Sajgoniarz

Wow, musze powiedzieć mojej

Wow, musze powiedzieć mojej Matce żeby została jasnowidzem, bo też w grudniu wspomniała że z tą pogodą jaka jest to arabia i pół europy będzie pływać (WOW TRAFIŁA!) a jak przesunie się front, to zasyoie piramidy, a my śniegu nie zobaczymy (WOW, znów się sprawdziło!) Wystarczy sie trochę klimtem ineresować żeby wywnioskowac co się będzie działo.

Portret użytkownika magic pencil

Nie jestem ekspertem, ale

Nie jestem ekspertem, ale podejrzewam, że jedyne co robi ta egipska "caryca" czy jak ją tam ochrzczono w kraju faraonów, plag komarów, much i gradu to pranie mózgu wiernym obywatelom od 10 lat. Na szczęście od przeszło roku może trafić do szerszego grona wiebicieli poprzez słynną platformę społecznościową Marka Elliota Góręcukru gdzie zdążyła już przepowiedzieć nam ataki, śmierć i huragany. Polecam prywatne konsultacje pod numerem [ciach] (opłata 7,63 zl według cennika TPSA).

Portret użytkownika wilk

Jakie to dziwne, ze zawsze o

Jakie to dziwne, ze zawsze o "trafnych przepowiedniach" mowi sie po fakcie dokonanym Smile Zadko kiedy mowi sie konkretnie , ale czesto przypuszczalnie gdzie pozniej mozna dopasowac odpowiedni scenariusz Smile
Nie lapie tej "informacji" !

Strony

Skomentuj