Nietypowa obserwacja z pokładu samolotu pasażerskiego

Kategorie: 

Źródło: YouTube

W sieci pojawiło się nagranie na któym widzimy dziwny obiekt zarejestrowany z pokładu lecącego samolotu. Trudno powiedzieć kiedy powstało to nagranie, ale zostało wrzucone do serwisu YouTube w dniu wczorajszym, tj. 18 marca 2014 roku.

 

Uwagę świadków przykuł jasny niebieski punkt znajdujący się w chmurach poniżej pułapu lotu na którego pokładzie znajdowały się osoby wykonujące te zdjęcia. Obiekt jest bardzo jasny i świeci dosyć wyraźnie. Świadkowie tej obserwacji patrzyli na to z wielkim zaskoczeniem i z ich komentarzy wynika, że nie mają pojęcia co to może być.

[ibimage==20811==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika ŚwiatłoWid

 Dosyc czesto manifestuja

 Dosyc czesto manifestuja swoja obecnosc w ostatnich czasach. Zlatuja sie na kolejne Igrzyska Śmierci... Jeszcze troche i uwierze, ze to Poławiacze Dusz, ktorzy lataja od wojny do wojny, po calym Wszechswiecie i wylapuja Energie zmarlych istot... A co! Równie ladnie wyssane z palca jak ''teorie'' poparte ''nauką'', hehehehe...Ogladanie filmu o mrowkach z pozycji mrowki... czy mrowka wogole widzi ekran?! Huehuehue. A potem dywagacje mrowiska na temat Lasu ... Hihihihi.

Strony

Skomentuj