Cylindryczny obiekt zarejestrowany nad Szwecją

Kategorie: 

UFO nad Szwecją - źródło: YouTube

Kilka dni temu donosiliśmy o dziwnym cylindrycznym obiekcie, który był widziany nad Ukrainą. Krążyły wtedy różne opinie - od takich, że to niezidentyfikowany obiekt latający po takie, że był to nowy nietypowy dron amerykański stosowany do działań wywiadowczych. Wygląda na to, że podobny obiekt widziano również nad Szwecją.

 

Trudno powiedzieć kiedy dokonano tej obserwacji, ponieważ w opisie do nagrania brak takich danych, ale wiadomo, że w sieci film pojawił się dzisiaj, 18 marca. Wiemy też, że obserwacji dokonano w okolicy miasta Lulea w Szwecji.

 

Obiekt wygląda rzeczywiście niezwykle i biorąc pod uwagę perspektywę może być bardzo duży. Nie wiadomo jednak co to jest, być może to ten wspomniany powyżej nowy potężny dron szpiegowski, a może coś zupełnie innego.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika pasjonat

a stelaz z czego ma ta

a stelaz z czego ma ta motolotnia ? (albo  spadochron ?)
takie latajace konstrukcje celowo robi sie z materialow zarowiastych zeby byly widoczne z daleka.
wiem, ze nie wiem co widze stad okreslenie NOL

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika b@ron

no nie wiem

no nie wiem pasjonacie...stelaż może być zakryty owym spadochronem ...leci pod wiatr i może być lekko pod kątem ...w sumie to często widzę motolotnie i nie zauważyłem jakiś odblaskowych materiałów na stelaż...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika golem

A propos UFO i New Age

A propos UFO i New Age pojawił się w sieci pewnego rodzaju manifest odnośnie sytuacji na Ukrainie. Wszystko opisane jest tutaj: ozzy89a.pl/wordpress
Zgadzam się z tym przedmówcą.

Portret użytkownika pasjonat

Pod względem jakości to

Pod względem jakości to bardzo dobre nagranie, dośc ostre z zachowaniem regul rzadzacych ogniskowaniem przy przechodzeniu z ufo do golebi. Wg mnie film nie byl montowany celem mistyfikacji. Nigdy nie moge sie nadziwic pod jakim katemmoga latac takie pojazdy.
Przewaznie spodki sa rownolegle zawieszone do horyzontu.

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika Homo sapiens

Ufo to wielce podejrzana

Ufo to wielce podejrzana sprawa. Same istoty ufo przestrzegają przed innymi istotami ufo. Jak choćby słynny przekaz na polach gdzie było wysłane ostrzeżenie "kanał zamknięty" We wspomnianym wywiadzie na stronie fundacji nautilus pan Bernatowicz wspomniał że istoty te są tak potężne iż my ziemianie moglibyśmy brać ich za bogów! Dlatego trzeba się zainteresować starożytnością gdzie miały miejsce kontakty tych istot z ludzmi a pierwsi ludzie określali je jako demony co potwierdzają badania ufologii oraz przypadki w jakich się one objawiają. Oczywiście nie wiadomo jaki procent tych istot to demony a jaki to istoty wyższe jak te co ostrzegają rządy by te nie oddawał ludzi pod ich "kuratele". Trzeba podchodzić z ostrożnością do wszelkich twierdzeń że ufo to "ci wspaniali z odległych gwiazd" bo rzeczywistość ufologiczna jest o wiele bardziej skomplikowana i niebezpieczna dla umysłu i ducha niż przypuszczamy. Choćby sam fakt ukrywania przed opinią publiczną zainteresowania się Polskich elit sprawą istot Ufo jest wysoce interesujący. Generał Dukaczewski potwierdził że coś wie, cała elita Polska i innych państw jest zanurzona głeboko w temacie ufo i tych którzy są brani za tzw. kosmitów, co powinmo wam dać do myślenia. "Zamurzenie" władzy w te sprawy jest o wiele bardziej niebezpieczne jeżeli się wezmie fakt iż mogą oni być pod ich wpływem, co potwierdzają nieoficjalne dane tych uzależnionych od ezoteryki i innych sekt a będących u steru władzy. Zresztą opisałem to na swoim blogu dając przykład, iż każdy większy kraj czy państwo posiada "swojego księcia"! Elity władzy nie różnią się od siebie pod względem mateialistycznym, więc ich zainteresowanie okultyzmem jest takie samo wszędzie. W Polsce napewno sprawy wyglądają podobnie. Tam gdzie ilość pieniądza jest zbyt wielka następuje ucieczka w "inny świat" pogoń za nowym lepszym rajem. Za "nowymi lepszymi kosmitami" jednak czy to jest prawdziwa rzeczywistość?

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika ŚwiatłoWid

 Poziom manipulacji i

 Poziom manipulacji i wynikajacy z niej poziom zepsucia-to jest Twoja wizytowka Obcych Homo Sapiens. Mocno czytelna. Bo gdyby byli przepelnieni Miloscia, zylibysmy w Raju na Ziemi. Jeden z tych demonow dal Pewnemu Plemieniu pewne przywileje i masz babo dretwa rzeczywistosc... Lichwa, Wojna i Epidemie. To jest era talmudycznego upadku cywilizacji. Wyglada na to ,ze Yahwe to potezny Demon...

Skomentuj