Sezon kręgów w zbożu 2014 oficjalnie otwarty

Kategorie: 

Źródło: Internet

Robi się cieplej, co uruchamia wegetację i wzrost roślinności. W związku z tym piktogramy mają większą szansę bycia zauważonymi. Pierwsza formacja została zauważona w Holandii.

 

Dokładna data wypatrzenia pierwszego kręgu w tym sezonie to 17 marca 2014 roku. Rysunek pojawił się na polach uprawnych w okolicy miasta Roosendaal w prowincji Brabancja Północna.

Wzór nie jest specjalnie skomplikowany i składa się z 14 okręgów o nierównych wielkościach, które otaczają koncentryczny pierścień. Średnica zewnętrzna kręgu to 15 metrów.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika zibi1973

Piktogramy na polach to

Piktogramy na polach to przeszłość , stare jak świat istnieją od zawsze robione przez anunnaków to nie jest potęga do tych co kręcą się przy słońcu mój ostatni nabytek wygląda na anioła,mam jeszcze gdzieś jedną fotkę z rozbłysku co nazwałem ją balbina czyli chodzi o żeńską postać a to następnym razem,przepraszam za nie ładne pismo ciężko mi idzie pisanie myszką, u człowieka zawsze się znajdą jakieś wady

Portret użytkownika kleooo

Zibi, w paintcie możesz

Zibi, w paintcie możesz normalnie pisać. Tam na lewo od ikony z pędzlem masz 6 małych ikonej, a wśród nich znaczek "A". Kliknij to, później na obraz w to miejsce gdzie chcesz, żeby dodał sie tekst i normalnie piszesz jak w Wordzie Smile Będzie Ci łatwiej! Pzdr 

Strony

Skomentuj