Mityczne wróżki istnieją naprawdę - przełomowe zdjęcia z Wielkiej Brytanii

Kategorie: 

Źródło: MEN Media/John Hyatt

Jak wiadomo w folklorze wielu narodów zachowały się informacje o małych humanoidalnych istotach ze skrzydłami. Długo uważano, że jest to wytwór wyobraźni, ale teraz wszystko może się zmienić ponieważ zdołano zrobić zdjęcia tych dziwacznych istot.

 

Jakkolwiek brzmi to nieprawdopodobnie to wiadomość nie została opublikowana 1 kwietnia. Pierwszy o sprawie napisał Manchester Evening News. Według doniesień medialnych autorem tych niezwykłych zdjęć jest wykładowca Manchester Metropolitan University, John Hyatt.

[ibimage==20984==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Źródło: MEN Media/John Hyatt

To co udało mu się sfotografować w Dolinie Rossendale wygląda jak wspomniane wróżki ze skrzydełkami znane dzieciom z bajek. Naukowiec wydaje się być przekonany, że właśnie to udało mu się sfotografować.

[ibimage==20986==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Źródło: MEN Media/John Hyatt

Zdjęcia powstały przypadkiem, gdy uczony fotografował krajobraz w okolicy miejscowości Lancashire. Co więcej twierdzi, że spotykał te istoty w ciągu ostatnich dwóch lat. Autor oświadczył, że zdaje sobie sprawę z tego jak bardzo absurdalnie brzmi to, co ma do zakomunikowania światu, ale postanowił się to uczynić.

[ibimage==20985==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Źródło: MEN Media/John Hyatt

Hyatt zapewnia, że zdjęcia są oryginalne i nie ma mowy o tym, aby były sfałszowane. Twierdzi on, że każdy komu pokazywał to wcześniej był zdumiony i zaczynał wierzyć, że te skrzydlate wróżki mogą być prawdziwe. To ośmieliło naukowca do publikacji.

 

Jeśli te skrzydlate istoty zwane "wróżkami Rossendale" są w istocie nietypowymi insektami to bardzo możliwe, że jest to zupełnie nieznany gatunek. Trzeba przyznać, że to stworzenie rzeczywiście wygląda jak malutki humanoid zdolny do latania.

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika pasjonat

Kur... Znow fotograf zrobil

Kur...
Znow fotograf zrobil nieostre zdjecia krajobrazu i nieostre wrozki Wink a te nie uzyly czarow pewnie sa exhibicjonistkami
Imie + nazwisko + photography = jestę fotografę
 
"i nie ma mowy o tym, aby były sfałszowane."
alez jest bo, nigdzie nie przyznal ze nie majstrowal przy tych zdjeciach Wink  a same zdjecia wygladaja jak by wcisnal spust i tylko los kierowal jego reka/ostrzeniem
Sorry Hyatt ale gruba struga moczu Smile
 
ps po co dawac filmik ktory jest powieleniem artykulu ?
 
macie tu cos niewiarygodnego https://www.youtube.com/watch?v=D3Rr8UP80d8&list=UUjvTJ91Dow4hUbuJ2IM_oqQ tylko zibi nie mysl ze ci sie poprawi jak na 6 zdrowasiek do piekarnika wejdziesz Smile tylko GORACY TEMAT NA IM by z CIEBIE ZOStAŁ ROFL

Myślę, więc jestem...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika szamanka88

If you see a fairy ring In a

If you see a fairy ring
In a field of grass,
Very lightly step around,
Tiptoe as you pass;
 Last night fairies frolicked there,
And they're sleeping somewhere near.
If you see a tiny fay
Lying fast asleep,
Shut your eyes and run away,
Do not stay or peep;
And be sure you never tell,
Or you'll break a fairy spell.
___________________________________
--William Shakespeare

Strony

Skomentuj