Niezidentyfikowane źródło światła na Marsie

Kategorie: 

Źródło: NASA

Amerykańska agencja kosmiczna NASA opublikowała zestaw zdjęć wykonanych na Marsie przez przez znajdujący się tam aktualnie łazik Curiosity. Na jednym z nich widać coś niezwykłego. 

 

Chodzi o nietypowy w tej scenerii snop świata, który jest wyraźnie widoczny na oficjalnej fotografii rzekomo przesłanej z urządzenia jeżdżącego po obcej planecie. Jak wiadomo Mars nie jest oficjalnie zamieszkany przez żadną cywilizację zatem skąd światła, które mogą być właściwie jedynie skutkiem działania inteligentnych istot? 

Pojawiają się już różne rozpaczliwe próby wyjaśniania tej niezwykłej obserwacji. Słyszymy o tłumaczeniu według którego to co zarejestrował Curiosity to zjawisko naturalne. Zwolennicy tej teorii nie potrafią powiedzieć co mogłoby wywołać taki efekt w atmosferze Marsa, ale przynajmniej daje to złudne poczucie bezpieczeństwa.
 
Tylko jedno zdjęcie przedstawia to dziwne światło i nie ma go na innych przekazach z powierzchni Marsa. Być może nie jest to sensacja tylko błąd urządzenia do rejestracji obrazu, ale jest to bardzo trudne do udowodnienia. Wygląda na to, że NASA opublikowała o jedno zdjęcie za dużo i teraz trzeba się będzie tłumaczyć. 
 
 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Nie Pij Mleka

Złomiarze to już archaiczne

Złomiarze to już archaiczne nazewnictwo. teraz prawidłowa nazwa brzmi: Specjaliści i Fachowcy w Departamencie Recyklingu.....(^_^)......

Głosuj za
3
Portret użytkownika borek

nic takiego zwyczajne

nic takiego zwyczajne zjawisko Marsjanie zrobili sobie ognisko i pewnie kiełbaski opiekali nad nim, kto wie może niebawem baca napisze że był tam z żubrem i negocjował wydanie specjalne swojej książki Wink 

Głosuj za
2


e-mail [email protected]
gg 2701808

Strony

Skomentuj