Australijczycy twierdzą, że nagrali lokalną Wielką Stopę zwaną tam Yowie

Kategorie: 

Źródło: YouTube

Yowie to australijski odpowiednik wielkiej stopy, czyli wielkiego humanoida. Opowieści o takich istotach znane są na wszystkich kontynentach. Tym razem Australijczycy nagrali coś co może być uważane za materiał do dyskusji na temat prawdziwości istnienia tej krypto istoty.

 

Nagranie czegoś co pretenduje do bycia nazywanym Yowie wykonali dwaj Australijczycy, którzy udali się na polowanie. Byli przekonani, że natrafili na przedstawiciela nieznanego gatunku humanoida. Zaproponowali mu nawet jabłka.

 

O Yowie opowiadają zwłaszcza Aborygeni, czyli rdzenni mieszkańcy Australii. Wśród niektórych z nich funkcjonują niekiedy sprzeczne mity o nieznanych humanoidach, które raz są wielkie na 3 metry a raz małe z dużymi głowami.

 

Poszukiwanie Yowie jest na antypodach popularne niemal tak samo jak podobne hobby uskuteczniane w Stanach Zjednoczonych w kontekście Wielkiej Stopy. Na filmie nagranym za pomocą kamery zdolnej do prowadzenia obserwacji w ciemności, rzeczywiście widać jakąś istotę, której rysy są jednak trudne do ustalenia ze względu na jakość nagrania.

 

Wyraźnie jednak widać dziwną istotę z jaśniejącymi oczami. Autorzy nagrania, Jason Heal i Jason Dunn, uważają się za poszukiwaczy Yowie. Twierdzą, że wydali tysiące dolarów, aby wykonać takie nagrania. Tropili Yowie w australijskim buszu już od kilku lat.

 

Nagranie wykonane zostało 29 mara tego roku, ale pojawiło się w Internecie 5 kwietnia. Niewątpliwie przedstawia ono jakieś stworzenie, ale trudno powiedzieć, czy nie jest to jakiś przedstawiciel niezwykłej fauny australijskiej, na przykład jakiś gatunek torbacza.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Kto bez zgody globalnej „elity” udostępnia informacje dla wszystkich, staje się najbardziej niebezpiecznym przestępcą świata” –  Gottfrid Svartholm

Portret użytkownika Płn zachód

Cosiek,  to zależy od

Cosiek,  to zależy od artykułu ale większość jest taka jak ten, więc można się pośmiać.Jednak są tutaj też ludzie inteligentni, którzy wrzucają ciekawe linki i z tych linków warto skorzystać Smile

Portret użytkownika pasjonat

Film wyglada na ostro

Film wyglada na ostro majstrowany jakby centrum kadru bylo z innego miejsca a tło z innego widac to jak nagle prawie cala postac znika w dziwnym polokregu (raster)

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika plejadanin

Sasquatch: wielki owlosiony

Sasquatch: wielki owlosiony humanoid, wysokosc 6-9 stop, zyja w pieczarach, na powierzchni szukaja pozywienia: orzechow, jagod, korzonkow, traw. Maja zdolnosc wyczuwania obecnosci ludzi i w zwiazku z tym unikania kontaktu z ludzmi. Prawdopodobnie to hybryda pomiedzy ludzmi a czlowiekiem przedpotopowym. Posiadaja prawdopodobnie dusze. Maja ludzka twarz osadzona w ciele malpy. Atakuja wylacznie w samoobronie (czasami rzucaja wielkie otoczaki, aby odstraszyc intruzow). Maja zdolnosc do znikania poprzez (prawdopodobnie) umiejetnosc wytworzenia wokol wlasnego ciala psychicznej tarczy elektromagnetycznej.  Smile

Portret użytkownika Sajgoniarz

Hmm ogladalem to na

Hmm ogladalem to na telefonie,laptopie,telewizorze i za każdym razem widziałem tylko rozmazaną plamę swiatła. Czy ja mam jakąś słabą wyobraźnię,czy po prostu to nagranie przedstawia coś podobnego do nic.

Strony

Skomentuj