Trójkątne UFO sfotografowane ponad Wichita

Kategorie: 

Źródło: Internet

Jakiś czas temu informowaliśmy o obserwacji dziwnego trójkątnego obiektu, który wypatrzono nad Teksasem. Właśnie doszło do kolejnej tego typu obserwacji, tylko tym razem w Kansas.

 

Najnowsze zdjęcia niezidentyfikowanego obiektu latającego wykonał fotograf amator Jeff Templin. Udało mu się wypatrzyć lecący trójkąt nad miejscowością Wichita.

Jak sam twierdzi zwykle fotografuje dziką przyrodę, ale gdy zobaczył ten dziwny obiekt postanowił go uwiecznić. Autor podkreśla, że lot tego pojazdu był bezgłośny. Dodaje, że niezwykły trójkąt robił zwroty o 180 stopni kreśląc w powietrzu kształt litery "S".

Tak jak w przypadku obserwacji z Teksasu tak i w przypadku tej, panuje przekonanie, że to z czym mamy do czynienia to wytwór człowieka. Sugeruje się, że może to być X-47B, X-48C, słynny B-2 czy bezzałogowce RQ-170 i RQ-180. Część komentatorów skłania się do stwierdzenia, że jest to nowa konstrukcja.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika SasakiKUJO

Przecież widać, że jest to

Przecież widać, że jest to ludziowego pochodzenia.. Wszystko to, co warczy, huczy i ciągnie za sobą smugę dymu z chmur należy do tworów cywilizacji ludzkiej, nie jest to oczywiście szczyt ich możliwości, zaczerpniętej zresztą od technologii istot pozaziemskich. 

Portret użytkownika pasjonat

Nie koniecznie z

Nie koniecznie z odrzutowymi.. przy 3 machach powietrze na krawedzi skrzydla potrafi miec temperature 190 stopn,i po minieciu krawedzi natarcia gwaltownie sie schladza tworzac smuge kondensacyjna.
 
sam obiektyw i jakosc fotki na zoomie przecza oryginalnosci tych zdjec.

Myślę, więc jestem...

Strony

Skomentuj