Trójkątne UFO sfotografowane ponad Wichita

Kategorie: 

Źródło: Internet

Jakiś czas temu informowaliśmy o obserwacji dziwnego trójkątnego obiektu, który wypatrzono nad Teksasem. Właśnie doszło do kolejnej tego typu obserwacji, tylko tym razem w Kansas.

 

Najnowsze zdjęcia niezidentyfikowanego obiektu latającego wykonał fotograf amator Jeff Templin. Udało mu się wypatrzyć lecący trójkąt nad miejscowością Wichita.

[ibimage==21196==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Jak sam twierdzi zwykle fotografuje dziką przyrodę, ale gdy zobaczył ten dziwny obiekt postanowił go uwiecznić. Autor podkreśla, że lot tego pojazdu był bezgłośny. Dodaje, że niezwykły trójkąt robił zwroty o 180 stopni kreśląc w powietrzu kształt litery "S".

[ibimage==21195==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Tak jak w przypadku obserwacji z Teksasu tak i w przypadku tej, panuje przekonanie, że to z czym mamy do czynienia to wytwór człowieka. Sugeruje się, że może to być X-47B, X-48C, słynny B-2 czy bezzałogowce RQ-170 i RQ-180. Część komentatorów skłania się do stwierdzenia, że jest to nowa konstrukcja.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika SasakiKUJO

Przecież widać, że jest to

Przecież widać, że jest to ludziowego pochodzenia.. Wszystko to, co warczy, huczy i ciągnie za sobą smugę dymu z chmur należy do tworów cywilizacji ludzkiej, nie jest to oczywiście szczyt ich możliwości, zaczerpniętej zresztą od technologii istot pozaziemskich. 

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika pasjonat

Nie koniecznie z

Nie koniecznie z odrzutowymi.. przy 3 machach powietrze na krawedzi skrzydla potrafi miec temperature 190 stopn,i po minieciu krawedzi natarcia gwaltownie sie schladza tworzac smuge kondensacyjna.
 
sam obiektyw i jakosc fotki na zoomie przecza oryginalnosci tych zdjec.

Myślę, więc jestem...

Strony

Skomentuj