Niedobre astrologiczne prognozy na rok 2014

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Znany rosyjski astrolog Paweł Globa, który przewidział kryzys na Ukrainie nie ma dobrych informacji na temat ewentualnego rozwoju sytuacji w tej części świata. Wygląda na to, że zarówno Ukrainę jak i Unię Europejską czeka marny los.

 

Zdaniem astrologa kryzys ekonomiczny, z którym zmaga się Europa potrwa przynajmniej do 2020 roku i ostatecznie przekształci mapę polityczną świata. To z pewnością radykalnie zmieni całą równowagę geopolityczną.

 

Zdaniem Globy trudne czasy czekają USA, a UE i Ukraina de facto przestaną istnieć. Astrolog przypomniał, że już w 1999 roku przewidywał on, że świat stanie w obliczu bezprecedensowego konfliktu gdy u władzy będzie 44 prezydent Stanów Zjednoczonych. Tak się składa, że to właśnie Barack Obama. Jego zdaniem przed USA nie ma już wielkiej przyszłości.

 

Jeszcze gorzej przedstawia się sekwencja zdarzeń dla Unii Europejskiej. Zdaniem astrologa zamiast zjednoczonej Europy będziemy widzieli wiele stowarzyszeń. Skandynawia i kraje bałtyckie stworzą coś na kształt Sojuszu Północnego, który będzie naturalnym następcą Hanzy. Francja, Włochy i Hiszpania zjednoczą się w Unii Południowej.

 

UE może pozostać jeszcze przez jakiś czas na papierze, ale Unia nie będzie funkcjonowała jako jeden organizm. Z czasem nastąpi zanik struktur i zastąpią ją nowe sojusze wojskowe i polityczne. Zdaniem Globy NATO zostanie chwilowo wzmocnione, ale potem grozi mu zupełny rozpad.

 

Co do Ukrainy Paweł Globa twierdzi, że czeka nas szybki rozpad Ukrainy na trzy części. Dwie z nich wejdą w skład nowego imperium rosyjskiego. Rozpad ma nastąpić już w tym roku. Znowu formalnie będzie się twierdziło, że Ukraina ma inne granice niż będzie w rzeczywistości. Okresowo mają tam funkcjonować dwie administracje, czyli powielony zostałby precedens Naddniestrza.

 

Astrologowie twierdzą zgodnie, że rok 2014 będzie wyjątkowy i przełomowy. Ludzkość znajdzie się niebezpiecznie blisko wybuchu III wojny światowej. Niebezpiecznie będzie głównie dlatego, że Uran znajdzie się w konstelacji Barana i jest to połączenie rzekomo bardzo wojownicze. Globa sugeruje, że to raczej na Bliskim Wschodzie możemy się wkrótce spodziewać wojny totalnej.

 

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Zenek

      We władanie "jakiej

 
 
 
We władanie "jakiej cywilizacji przechodzi"? Tej co nią iluminaci straszą? Tej jaką się aaron podnieca? Tę jaką pedofile z watykanu chcą chrzcić. A może tą co ją nazi z jerozolimy chcą przyzwać? Czy może chodzi o tę jaka od 2 tygodni spieprza z ziemii w poszukiwaniu nowej planety do zazydzenia? Której trupy i statki walają się w przestrzeni wokoło Ziemii. Której, zibi, której?
 
A może prościej "uwierz w MOC zibi", "uwierz w polską krew", w "jej dziedzictwo", niach, niach, niach.
 
NARÓD DEMOLKA to my, nawet w chińskiej dyplomacji mamy tak zapisane. A ty się jarasz i srasz po nogawkach ze strachu przed "jakimiś obrzezanymi kosmitami".   Wink
 
 
 

Portret użytkownika MIRABELA

MONK BARANKU Gdybyś

MONK BARANKU Gdybyś zredagował tak tytułu pracy domowej na j.polskim ,to polonica nawet wypracowania by nie zaczęła czytać ...a innemedium to portal dla wykształciuchów , KREATOR popieram bardzo celna uwaga z tym tytułem ... Powinno być: niekorzystne - Admin do szkoły marsz
MONK BARANKU A JAK BY TO ZABRZMIAŁO WG. CIEBIE :
Wczoraj kupiłem:
niekorzystny chleb
niekorzystnego cukierka
niekorzystnego pączka

hahahahahhhhhheeehhhh...hahaha

MIRABELKA 

Portret użytkownika ZIWK

Przepowiednie są zgodne ze

Przepowiednie są zgodne ze ściągawką z Kremla (inaczej by nie zostały opublikowane)
- Jedynym świętym i mocnym mocarstwem jest Prawosławna Rosja pod berłem cara Władimira Putina.
- Wszystkie ziemie słowiańskie, oraz te, na których kiedykolwiek stanęła stopa rosyjskiego/radzieckiego sołdata z mocy (objawionego na Łubiance) Boga należą do Świętej Rusi - a jakikolwiek opór musi zostać stłumiony siłą.
- Wszelkie państwa i organizacje międzynarodowe muszą złożyć hołd Władimirow Putinowi.
...
 
A ja w '99 przewidziałem ... (tutaj można wstawić dowolne wydarzenie)
I co nie jestem prorokiem Wink
Papier dużo zniesie, a bity jeszcze więcej Smile

Portret użytkownika Zenek

  Jak "koleś" od tarota chce

 
Jak "koleś" od tarota chce naprawde błysnąć to niech przepowie które miasta pochłonie ziemia wraz z mieszkańcami. Dużo ich będzie więc koleś ma szansę się nie pomylić zbyt drastycznie bo nawet część już została mu podpowiedziana.
 
A jak nie potrafi to niech zmieni branże na pożeranie bananów. ;p

Portret użytkownika Dedal

to nie Uran w Baranie

to nie Uran w Baranie decyduje o wojnie lecz Mars w odniesieniu do Saturna w dowolnym znaku wojennym.
Nie na darmo Saturn uosabia Władcę Pierścieni (Pana Okowów i Smierci) a jego dwaj satelici to Phobos i Deimos (dwa demony).
 
Rosja potrzebować będzie odciągniecia Turcji (duża armia) od Syri więc umoczy ich w Grecję.
Unii stanie się niezbędna za kazde pieniądze, bo Arabowie odetną surowce.
Ameryka zbyt wiele chce kontrolować na raz, więc stanie się bezradna. Może walczyć na wielu frontach, ale nie na wszystkich na raz, a tak się wlaśnie zachowała.
 
do 2016 bedzie posprzatane.
 
 
 
 
 
 
 

Portret użytkownika Dedal

będzie odrobine

będzie odrobine inaczej:
Rosja zajmie część dawnej Turcji (Krym i może Lidię lub Medee) a potem Syrię (na ich prośbę).
Ukrainę rozbiorą wszyscy pospołu (taka już od dawna jest umowa - spotka ich taki los, jak Polskę za Stasia)
Turcy odnowią konflikt z Grekami - Grecję poprze Rosja.
Turcja i Arabowie odpowiedza atakiem na Europę. Przejdą przez Bałkany, ale stracą je później wobec Rosji.
Unia przejdzie do nieudanej ofensywy w wyniku której Włochy przestaną istnieć. W międzyczasie Papierz da nogę z Włoch przed Arabami.
Zydzi będą chcieli upiec Persów, ale konflikt się poszerzy i Arabowie stworzą drugi front.
 
W Europie Arabowie dojdą do środkowych Niemiec i zdegradują ich siłę. Ruszą na północ lecz tam zakończy się ich byt.
 
USA będzie grała na cztery fronty (w Azji konfliktując Wschód z Chinami, w Europie, Persji, we własnej wojnie domowej).  To zakończy jej supremację, ale nie 'byt'.
 
będzie głód.
 
 
 
 
 

Strony

Skomentuj