Niedobre astrologiczne prognozy na rok 2014

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Znany rosyjski astrolog Paweł Globa, który przewidział kryzys na Ukrainie nie ma dobrych informacji na temat ewentualnego rozwoju sytuacji w tej części świata. Wygląda na to, że zarówno Ukrainę jak i Unię Europejską czeka marny los.

 

Zdaniem astrologa kryzys ekonomiczny, z którym zmaga się Europa potrwa przynajmniej do 2020 roku i ostatecznie przekształci mapę polityczną świata. To z pewnością radykalnie zmieni całą równowagę geopolityczną.

 

Zdaniem Globy trudne czasy czekają USA, a UE i Ukraina de facto przestaną istnieć. Astrolog przypomniał, że już w 1999 roku przewidywał on, że świat stanie w obliczu bezprecedensowego konfliktu gdy u władzy będzie 44 prezydent Stanów Zjednoczonych. Tak się składa, że to właśnie Barack Obama. Jego zdaniem przed USA nie ma już wielkiej przyszłości.

 

Jeszcze gorzej przedstawia się sekwencja zdarzeń dla Unii Europejskiej. Zdaniem astrologa zamiast zjednoczonej Europy będziemy widzieli wiele stowarzyszeń. Skandynawia i kraje bałtyckie stworzą coś na kształt Sojuszu Północnego, który będzie naturalnym następcą Hanzy. Francja, Włochy i Hiszpania zjednoczą się w Unii Południowej.

 

UE może pozostać jeszcze przez jakiś czas na papierze, ale Unia nie będzie funkcjonowała jako jeden organizm. Z czasem nastąpi zanik struktur i zastąpią ją nowe sojusze wojskowe i polityczne. Zdaniem Globy NATO zostanie chwilowo wzmocnione, ale potem grozi mu zupełny rozpad.

 

Co do Ukrainy Paweł Globa twierdzi, że czeka nas szybki rozpad Ukrainy na trzy części. Dwie z nich wejdą w skład nowego imperium rosyjskiego. Rozpad ma nastąpić już w tym roku. Znowu formalnie będzie się twierdziło, że Ukraina ma inne granice niż będzie w rzeczywistości. Okresowo mają tam funkcjonować dwie administracje, czyli powielony zostałby precedens Naddniestrza.

 

Astrologowie twierdzą zgodnie, że rok 2014 będzie wyjątkowy i przełomowy. Ludzkość znajdzie się niebezpiecznie blisko wybuchu III wojny światowej. Niebezpiecznie będzie głównie dlatego, że Uran znajdzie się w konstelacji Barana i jest to połączenie rzekomo bardzo wojownicze. Globa sugeruje, że to raczej na Bliskim Wschodzie możemy się wkrótce spodziewać wojny totalnej.

 

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Zenek

Ziemia nie jest już

Ziemia nie jest już problemem, tu są prowadzone prace konserwująco-oczyszczające. Walki za to są w galaktykach macierzystych aaronowych bożków chociaż "walka" to za dużo powiedziane. Tam zwyczajnie jest RZEŹ. Zgrzeszyli, wyzwali Stwórcę to mają karę. I są fizycznie i duchowo (dusza) wymazywani tak iz już się nigdy, nigdzie, jako cokolwiek nie odrodzą.
 
 
A czerwiec, w sumie się nie moge na niego doczekać. Będzie bombiastycznie.  Wink
 
PS. Też masz przeczucie iż na Innych pisze Monarch?

Portret użytkownika Wkurzony Kosmita

To też wiem Ziemia odnawia

To też wiem Wink Ziemia odnawia się energetycznie i odzyskuje panowanie nad własnym wulkanizmem, klimatem, pogodą i energetyką. A rzeź to oj jest i to duża i to prawda że są całkowicie eksterminowani Wink
Z tym czerwcem zaczynam być coraz ciekawszy co to może być Wink
Monarch? A co to takiego?

Portret użytkownika Zenek

        Taki nazistowski

 
 
 
 
Taki nazistowski program rozszczepiania i kodowania osobowości  by można je było zdalnie, na sygnał przełączać. W "Tożsamość Bourna" ten motyw wykorzystano jakiego początki są w jakimś żydowskim kabaliście wspólpracującym z niemcami przy eksterminowaniu Słowian w obozie koncentracyjnym.
 
Ponieważ każda z "osobowości" nosiciela jest siebie wzajemnie nieświadoma to to co robi jedna jest nieznane drugiej i nawet jak cię złapią to po przełączeniu "twarzy" ta kolejna się "szczerze wypiera" (utrudniając tak śledztwo) kolejnej bestialskiej zbrodni bo dokonała ją jej alternatywa co jest bardzo cenne dla różnego rodzaju terrorystów od macy i demokracji lubującej wysadzac, rezać czy palić żywcem cywilów.

Portret użytkownika saiyan-

Nie k****a nie będzie [...]

Nie k****a nie będzie [...] "jasnowidzący". Gościu mnie sprawdzili ludzie o prawdziwych zdolnościach i nie doszukali się tego co ty, więc spieprzaj. Obecnie jestem dla ciebie robaku za silny i nigdy nie doprowadzisz do tego co było wtedy. Jak chcesz to mogę ci narobić kichy tak jak tylko się da. Aha jesteś na celowniku osoby co mi pomaga. Jesteś uznany za tego, co woli zabawić się właśnie moim otoczeniem, więc pilnuj się. Najlepsze jest to, że skończyłeś niegdyś jako wisielec nad tymi poniemieckimi cmentarzami hahaha. Wiem w jakiej miejscowości mieszkasz i sprzedam cię komu tylko się da a znaleźć odpowiednich specjalistów to nie będzie żaden problem. Równie dobrze możesz zostać zaatakowany w sposób niekonwencjonalny, więc radzę ci przestać. A tak poza tym czy jak ktoś jest dobry to pcha swoje brudne osmolone łapska wbrew czyjejś woli? Kogo chcesz oszkuać?! Ty jesteś nikim i ci to udowodnię [...]. Chcesz to bij się ze mną, ale wiedz, że przegrasz. Ten stan umysłu był podejrzany i nie wkręcaj mi tu niczego, bo cię dojadę pewnego razu i nie wazne jak. Aha zgłosić cię mogę w każdej chwili, więc stul japę, bo jak osobiście się za to zabiorę to będziesz głęboko żałować, że sam tego nie zrobiłeś. Nie masz prawa wałęsać się tu, żeby manipulować wszystkimi tutaj i udawać jasnowidza. Co więcej sam się przyznałeś, że nim nie jesteś, więc lepiej zachowaj się honorowo i odejdź stąd, bo inaczej pierwszym krokiem będzie nawiązanie kontaktu z Adminem w twojej sprawie. 

Portret użytkownika aron jasnowidz

strasznie mnie wystraszyłeś

strasznie mnie wystraszyłeś ,boję się ,brbrbrbbrr,straszysz ,straszysz a tu widać pogubione dziecko które musi karmic nienawiścią to co ma przy sobie i na co zasłuzył ,Jakoś słabo ci idzie kontatkt podobno z moim śrdowiskiem ,bo wszyscy juz widza to co nieuchronne ,a w tym świecie nie ma miejsca dla mieszańców i tego nie możesz znieść >gdybys był taki jak ci się wydaje miał bys argumenty a nie te same strachy na lachy co 2 tygodnie ,żal mi ciebie dzieciaku ale sam sie prosiłeś o takie doświadczenie wiec teraz je masz i nie krzywdź nikgo a zwłaszcza siebie .pozdrawiam przyjacielu

Portret użytkownika Wkurzony Kosmita

[...] lepiej potraktuj słowa

[...] lepiej potraktuj słowa Sayiana poważnie, dobrze ci radzę. I wiedz że jesteś także na moim celowniku [...]. Twoi kosmiczni koledzy i mocodawcy są eksterminowani jak leci po całym kosmosie przez cywilizacje do których fikaliście. A więc krzycz ze swojej wścieklizny póki możesz, bo jeszcze trochę a pokrzyczysz sobie w obozach na Amecus Ren. Na pewno ty i twoi koledzy znacie to miejsce Wink
Aha i skończ ze swoim minusowaniem antynewageowców z multikont... i z małpowaniem śmiechu AMRa...

Portret użytkownika aron jasnowidz

buhahahha sprzedał ci bajke o

buhahahha sprzedał ci bajke o predatorze ,buhahahhaa on walczy z kosmitami ,nie mając grama wiedzy o nich i czym? nie majac grama energii ,jak pisałem pogubione dzieciaki skrzywdzone przez chanelingi ,jak widzisz ja pisze spokojnie dalej a on pogrąza siebie i juz innych ,jak pisałem aby nie krzywdził siebi ani nikogo inengo ,ale nie słucha zaczał ściagac do siebie kolejnych pogubionych osobników aby razem z nim rzygali nienawiścia i tój post wskazuje że kolejny raz miałem rację ,dobrze ze są ludzie którzy moga wam pomóc ale przyjdzie czas że sami o to poprosicie ,na razie musicie to karmić.pozdrawiam

Portret użytkownika Wkurzony Kosmita

Nie schlebiaj sobie i

Nie schlebiaj sobie i przestań sam siebie plusować... Póki co największe bajki to sprzedajesz tutaj ty, ale tego się nawet bajkami nie da nazwać, bo twoje wypociny brzmią jak kłótnia na migi z kupą połamanego eternitu... Aha, i fajnie że w końcu się przyznałeś, że jesteś dzieckiem skrzywdzonym przez channelingi Smile I pewnie nie tylko przez to... Bo niemal w każdym poście poruszasz tak aktywnie temat wymiotów... To jest choroba kolego, zwana... Aron-eksją...
Skoro tak potwornie wymiotujesz tą nienawiścią (nie wiem co ty tam spożywasz, ale chyba coś niedobrego skoro nazywasz to nienawiść), to proponuję ci ustawić monitor trochę pod innym kątem, to nie będziesz musiał widzieć w nim odbicia swojej żydowskiej facjaty, ani też obwymiotowywać monitora i klawiatury za każdym razem, kiedy ukazuje się w nim postać wymiotujacego inwalidy-aronektyka... Smile
Pozdrawiam... "przyjacielu" i życzę powrotu do zdrowia...:) Oraz efektywnej zmiany ustawienia monitora...

Portret użytkownika aron jasnowidz

i znów potwierdziłeś moją

i znów potwierdziłeś moją diagnoze ,jest tu was kilku i on będzie ściagał was  do siebie ,dlatego zawsze pisałem o tym aby nie krzywdził innych ,niestety jak widać po wpisie jedni znaja tylko plugawy język i ci będa dalej go karmić ,szkoda ale będzie pożerał nastepnych skrzywdzonych przez chanelingi ,wasze wpisy poprawiaja nam humor bo potiwerdzją to z czym walczymy, to że  zło zawsze działa tak samo ,używa zawsze tego samego plugawego języka nienawiści a to powoduje że inni ludzie czytajac ten język przestają brać go poważnie i zaczynaja wam współczuć ,niestety energia współczucia wam nie pomoże ,ale o tym dowiesz sie wkrótce jak każą ci zrobić taka samą idiotyczną rzecz jak jemu i kiedy nie zauważysz tej rzeczy ale będą widzieli to wszysycy dookoła ciebie ,ale sam sie prosiłes o dośwaidczenie z chanelingów aby sie wyrózniac i teraz dostałeś kolejne doświadczenie i będzeisz sie wyróżniał ,będziesz karmił to z czego tak drwiłeś a że czas wam nie służy ,więc zostaje tylko popatrzeć na wasze dośwaidczenie i waszą pubdkę .Więc macie teraz śmiertelnego wroga w mojej postaci i skoro jemu od 2 miesiecy nic nie udałao się zdziałać to teraz zorganizował posiłki w postaci pogubionego rpzez chanelingi kolejnego dzieciaka w twoje osobie ,zostaje mi tylko przygotować się na wasz zmasowany atak wyzwisk i bzdur które potiwerdzą kolejny raz moją diagnozne.

Strony

Skomentuj