Atlantyda znajdowała się na Marsie, a starożytny Egipt miał kontakty z obcymi

Kategorie: 

Hieroglify z Abydos - źródło: Internet

Szwajcarscy naukowcy zadziwili świat stwierdzając, że mają dowody wskazujące na to, że Atlantyda znajdowała się na Marsie. Co więcej uważają oni, że istnieją mocne dowody wskazujące na to, że istniały bliskie relacje między Egiptem i marsjańską Atlantydą.

 

Niezwykłe informacje podali, dr Stephan Weisz oraz egiptolog Conrad Vetsch. Na specjalnej konferencji, która odbyła się w Bernie w Szwajcarii, poinformowano o nowych dowodach wspierających hipotezę paleokontaktów.

 

Uczeni twierdzą, że udało im się dotrzeć do zwoju zapisanego hieroglifami, z którego wynika, że technologia budowy piramid została oferowana w zamian za jakieś dobra, prawdopodobnie złoto. Z tych informacji ma podobno wynikać, że przyczyną śmierci faraona Tutanchamona była katastrofa promu kosmicznego ze statku matki.

[ibimage==21704==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Intrygujące hieroglify z Abydos

Jako dowód tego, że taka technologia istniała i była znana w starożytności, dr Weisz podaje słynny model szybowca znaleziony w grobie młodo zmarłego faraona. Najwyraźniej była to kopia pojazdu, którym musiał się poruszać Król Tut. Być może jego śmierć była wynikiem zamachu. Faktem jest, że po przebadaniu mumii Tutanchamona okazało się, że miał śmiertelny uraz głowy.

[ibimage==21705==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

[ibimage==21706==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Model szybowca, lub jak chcą uczeni ze Szwajcarii, promu kosmicznego

Szwajcarzy sugerują, że w czasach gdy dochodziło do takich kontaktów Marsa i Ziemi na czerwonej planecie była jeszcze jakaś cywilizacja, która została ostatecznie zniszczona w wyniku jakiegoś wielkiego kataklizmu. Rzeczywiście jego skutki widać, a powierzchnia Marsa wygląda jakby była to pozostałość po wojnie jądrowej. Jedna z hipotez naukowych zakłada, że Mars został zniszczony przez "spontaniczną reakcję łańcuchową pochodzenia naturalnego". Jako dowód, że to możliwe wskazuje się ziemskie naturalne reaktory w Afryce.

[ibimage==21710==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Nasi specjaliści twierdza, że na powierzchni Marsa odkrywano liczne dowody tego, że znajdują się tam jakieś ruiny. Najsłynniejszym tego przykładem jest równina Cydonia. To tam właśnie znajduje się słynna marsjańska twarz, oraz struktury uważane za ruiny piramid.

[ibimage==21707==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Oczywiście środowisko naukowe nie chce dyskutować na ten temat, a sami Szwajcarzy są świadomi tego, że będą zwalczani i wyśmiewani. Niemiecki historyk dr Seth Rauch, który pojawił się na konferencji w Bernie, stwierdził, że te teorie mogą być nieco za daleko idące. Jego zdaniem nazywanie hipotetycznych Atlantów Marsjanami to zdecydowanie za wiele.

[ibimage==21708==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Tak zwane ruiny piramidy w Cydonii, Mars

Niemiecki ekspert dodaje jednak, że nie wątpi w to, iż do paleokontaktów mogło dochodzić, ale jego zdaniem zanim nie udamy się na Marsa w celu penetracji ruin po tej cywilizacji, nikt nie uwierzy, że są to dawni Atlanci. Jak stwierdził dr Rauch, jeśli Atlantyda istniała to tutaj na Ziemi a nie w kosmosie.

[ibimage==21709==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Tak zwana marsjańska twarz w Cydonii, Mars

Wspiera go również obecny na konferencji norweski astronom Elling Gade, który dodał, że Atlantyda mogła być kolonią obcej cywilizacji, ale zdecydowanie znajdowała się na naszej planecie. Bardzo zastanawiające jest to, że nikt nie negował tego, że na Marsie rzeczywiście znajdują się jakieś ruiny do zbadania.

 

 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Popiół z feniksa

Masz z dziesięc lat na

Masz z dziesięc lat na słuchanie moich opowiadań,abym mógł tylko naszkicować dzieje?.Jeśli już mają mnie brać za wariata,podam tylko okruszek "prawdy w tabletce".Jestem prawowitym właścicielem tej planety(nie mylić ze światem,do złożenia którego została ona wydzierżawiona),i brałem bardzo aktywny udział przy zakładaniu tego świata przed miliardami lat,jako jedna bradzo wyjątkowa ręka Boga.

Portret użytkownika ktos

moglbys opisac sytuacjie z

moglbys opisac sytuacjie z ktorej go pamietasz? chyba wydaje mi sie ze nie bardzo..nie potrzebne mi Twoje okruchy prawdy..mam swoje..proste pytanie czy opiszesz sytuacje z ktorej go pozales,lub pamietasz..?
dzieki..pozdr

Portret użytkownika Popiół z feniksa

Ostatni raz?.Dzisiaj.A znam

Ostatni raz?.Dzisiaj.A znam Go z niezliczonej ilości razy obecności przy mnie i we mnie i opieki nade mną.Ty zaś możesz go znaleść najpierw tutaj:*|Łuk mój kładę na obłoki,aby był znakiem przymierza miedzy Mną a ziemią ,a gdy rozciagnę obłoki nad ziemią i gdy ukaże się ten łuk na obłokach,wtedy wspomne na moje przymierze,które zawarłem z wami i wszelką istotą żywą,z każdym człowiekiem:...|*.Nauczają was błędnie że tym łukiem jest tęcza,a to tylko znak metaforyczny tego łuku.Tą osobą z łukiem jest po prostu Bóg w Trójcy Świętej.

Portret użytkownika ktos

nie mam zamiaru poswiecac

nie mam zamiaru poswiecac tyle czasu na sluchanie Twoich opowiadan..kazdy z nas ma swoj swiat!
podrafisz chocby odpowiedziec w prost i zwiezle na moje pytanie?
opisz obraz w ktorym go dostrzegles..nie wymiekaj!przeciez jestes prawowitym wlascicielem ziemi;)pozdrawiam

Portret użytkownika kp

gdzie znajduja sie zapasy

gdzie znajduja sie zapasy tego kruszcu ktore stanowia wlasnosc np. polski,czy francji czy niemiec,kto je widzial,badal,czy premier czy prezydent nawet moze wejsc do takiego skladu,pobawic sie tym zlotem i potarzac sie z radocha?moze miec zastosowanie do technologi o jakiej nam sie nie snilo.czy pszczoly zbierajac miod maja swiadomosc ze tak naprawde pracuja dla pasozyta jakim jest czlowiek i to on zjada miodek a one sa utrzymywane przy zyciu bo sa pozyteczne?ja wchodze na te strone zeby sie od swojej pracy oderwac a ty chyba potrzebujesz innych wrazen.

Strony

Skomentuj