Latający humanoid nad Rosją - nieznana technologia czy goście z kosmosu?

Kategorie: 

Źródło: YouTube

Niezwykłe latające obiekty w kształcie humanoidów to zupełnie nowy rodzaj UFO. Przywykliśmy do tego, że niezidentyfikowane obiekty mają kształt spodka, lub kuli, ale okazuje się, że na całym świecie dochodzi do licznych obserwacji istot, które latają bez widocznego dodatkowego sprzętu.

 

W przeszłości informowaliśmy o przynajmniej kilku przypadkach takich obserwacji. Doniesienia na temat latających humanoidów dochodziły z Indii, Meksyku, Japonii, a ostatnio również z Rosji.

 

Meksykańscy ufolodzy otrzymali niedawno nagranie przedstawiające niezwykłą latającą istotę sfilmowaną nad Sankt Petersburgiem. Niestety nie wiemy kiedy zostało to nagrane, dowiadujemy się tylko, że niedawno więc zapewne w tym roku.

Film, który prezentujemy poniżej przedstawia jakiś obiekt lewitujący nad miastem. Meksykańscy specjaliści od ufologii sugerują, że mamy do czynienia z humanoidem, według nich kształtem przypomina on mnicha prawosławnego w sukmanie. Jednak co miałby on robić nad miastem i jak miał tego dokonać?

 

Jest to raczej nieweryfikowalna sugestia, że to człowiek. Na myśl przychodzi w takich momentach wynalazek Rosjanina Grebiennikowa, który wykorzystując promieniowanie kształtu pewnych syberyjskich owadów zbudował kiedyś antygrawitacyjną platformę, którą poruszał się niczym podniebnym seagway'em. Być może, że to właśnie z wykorzystaniem czegoś takiego mieliśmy do czynienia nad Sankt Petersburgiem.

 

Zobacz również:

http://innemedium.pl/wiadomosc/latajace-istoty-nieznanego-gatunku-sfotog...

http://innemedium.pl/wiadomosc/promieniowania-ksztaltu-antygrawitacji-cz...

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika paweuG

To ufo w statku najnowszej

To ufo w statku najnowszej generacji..pokład zrobiony jest albo z folii szklarniowej albo w statkach bojowych z plandeki z tira..

Głosuj za
47
Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

Własnie tak będzie

Własnie tak będzie realizowany spektakl Blue Beam. To są testy tego programu. W taki sam sposób będziecie widzeć "Jezusa Chrystusa" lub "najazd  obcej cywilizacji"
Jednak zza tych hologramów śmierć i zniszczenie będą rzeczywiste.

...Angelus Maximus Rex

Strony

Skomentuj