Niezwykły fresk z XIV wieku przedstawia coś co wygląda na UFO

Kategorie: 

Źródło: Internet

Niezidentyfikowane obiekty latające, to nie jest coś co pojawiło się nagle. UFO widywano od dawna, tylko kiedyś wiązano je z aktywnością boską. Dowodem na takie twierdzenie mogą być liczne pozostałości takich niewyjaśnionych wydarzeń, na przykład na kościelnych freskach.

 

Jednym z przykładów takiej sztuki jest fresk z Biserica Manastirii w Rumunii. Malowidło znajduje się w kościele należącym do klasztoru dominikanów. Zabudowania te powstały w XIV wieku w okolicy miasta Sighisoara. Tytułem ciekawostki można dodać, że w Sighisoarze urodził się też słynny Vlad Tepes znany też pod pseudonimem Dracula. Jednak fresk nie ma z nim nic wspólnego.

[ibimage==21835==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Na namalowanym na ścianie obrazie widać coś co wygląda na klasyczny latający spodek. Niestety nie wiadomo czy to malowidło powstało na skutek inspiracji jakimś zjawiskiem, które artysta widział na niebie. Umieszczenie UFO na religijnym fresku jest uzasadnione, ponieważ ludzie w tamtych czasach tak ewidentną manifestację niewyjaśnionych zjawisk z pewnością odebraliby jako coś boskiego.

[ibimage==21836==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Inny przypadek dziwnego obiektu na miedziorycie ze średniowiecza

Na dole malowidła znajduje się napis: "Izrael Hoffe auf den Herrn", co oznacza - "Niech Izrael wygląda Pana." Jest to zdanie z Biblii z Księgi Psalmów. Konkretnie jest to Psalm 130. Naukowcy uważają, że napis na fresku, wskazuje, że została ona wykonany po 1523 roku, kiedy Biblia została przetłumaczona na język niemiecki. Podobne obiekty mogące uchodzić za UFO są obecne na obrazach i monetach z okresu od IV do XVII wieku.

[ibimage==21837==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Moneta z XVII wiecznej Francji przedstawiająca dziwny obiekt w kształcie spodka

 

 

Ocena: 

2
Średnio: 2 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Homo sapiens

Inne medium jest niezwykłe bo

Inne medium jest niezwykłe bo pokazuje całokształt zjawiska ufo w przeciwieństwie do innych stron tego typu mieniących się największymi organizacjami ufologicznymi w Polsce, oczywiście szanuję całąelitę badaczy ufo jako rodaków poszukujących prawdy.

Czy sprawa ufo jest tylko i wyłącznie hobby czy czymś co ma dostarczyć nam wiedzy o naszym pochodzeniu oraz sytuacji ludzkości świadczy podejście do całokształtu, a nie tylko wybieranie łatwych i przyjemnych elementów ufo a pozostawianie tych nieprzyjemnych bez publikacji, co ma miejsce obecnie na wielu stronach propagujących teorię "dobrych kosmitów". Oto przypadek rodziny Reedów. Widać w nim postacie ufo istot jak te z Kumburgaz !

A nawet straszniejsze bo z bliska...

Proszę państwa jaką moralność ( lub co istotniejsze jej brak) posiadają te istoty ?! No bo czy mrówki albo modliszki (a co gorsza możliwe, iż jakieś połączenie obydwu) mogą mieć moralność taką jak człowiek ? Człowiek jest istotą całkiem odmienną od insektów więc zakładanie, że mamy coś wspólnego z nimi jest zbyt dalekie, to co może jakoś łączyć ludzi i insektoidy to siła tych istot podczas porwań do UFO lub działania mające na celu usilne skojarzenie genetyczne ludzkiego DNA z ich genomem ! Jaką potwornością jest takie działanie tego nie muszę państwu pisać. Jeżeli plan hybrydyzacji ludzkości jest tym o co zabiegają te istoty, to należy zapytać jaki mają w tym cel. Mogą to robić aby stworzyć nowy gatunek istot zdolnych zamieszkiwać ten świat i się wcielić za pomocą ich technologii w stworzone ciała hybrydalne by przebywać w tej rzeczywistości lub po to by wyeliminować ludzkość z planety Ziemia co w obydwu przypadkach jest niebezpieczeństwem. Badacze ufo muszą posiadać wiedzę duchową jak i duchowość oraz szersze podejście do człowieczeństwa jako daru pochodzącego od Stwórcy.
więcej w tej sprawie tutaj:
http://popotopie.blogspot.com/2013/06/kim-sa-istoty-z-innego-wymiaru.html
 

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Fanka1

He he... jakaś "niewidzialna"

He he... jakaś "niewidzialna" ręka zadziałała. Na stronie fakt.pl piszą, że z polskiego archiwum wojskowego zniknęły tajemniczo wszystkie dokumenty o doniesieniach w sprawie UFO, które składali dawniej wojskowi a zbierał je Pan płk. Grundmann.

Portret użytkownika Jolcia

Zapewne głównym składnikiem

Zapewne głównym składnikiem tych kul była rtęć. Na 100 %. I nie są to żadne UFO, to oczywiście ziemska technologia. Tylko wielu ludziom wpojona pseudonauka zatrzymała umysły w czasach rakietowych…:)

Portret użytkownika Sanktuarium polskie

Moim zdaniem ci co są

Moim zdaniem ci co są homoseksualistami i hłopobabami jak kiełbasa z eurowizji to są ci co zostali zmienieni przez ufoli ! Nie może być inaczej, bo oni są nienormalni, ktoś musiał tych zboczeńców wziąść do ufo pojazdu jak nie wiem co i jakieś eksperymenta zrobili na nich !

Portret użytkownika Homo sapiens

Na stronie Fundacji pojawił

Na stronie Fundacji pojawił się zdaje zwiastun filmu o ufo, wielkie dzięki, jednocześnie mały kroczek do szerszego oglądu sprawy tzw. kosmitów, przynajmniej amerykanie ujawniają ich plan, wiecznie skryty plan...
The Hidden Hand; Alien Abduction and the Government Cover
https://www.youtube.com/watch?v=CTyc7C0N75k

Oto moje wnioski z tego co się tam działo:

     1)Jesteśmy jako Ziemianie uczestnikami jakiegoś rodzaju kosmicznej wojny. Moim zdaniem     doświadczyliśmy nadnaturalnych mocy zaangażowanych w momencie próby wydobycia implantu  Ufo.  

    2)Wierzę, że implant został „wyłączony”, jako że nie mogliśmy go znalezć miernikiem Gaussa.
     3)Jest możliwe, że „oni wiedzieli”, iż mamy zamiar usunąć implant, więc go wyłączyli.

     4)Jeżeli to prawda, musieliśmy być cały czas monitorowani przez niewidoczne siły.

     5)Kilka minut po mojej modlitwie obiekt pojawił się ponownie na monitorze ultrasonografu !
      6)Moim zdaniem byliśmy przeciwnikami w walce „przeciw zwierzchnością i przeciw władzom”

    Innego niewidocznego wymiaru, który uległ „większemu autorytetowi, większemu Władcy”
„…Nie toczymy bowiem walki przeciw krwi i ciału, lecz przeciw Zwierzchnościom, przeciw Władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw pierwiastkom duchowym zła na wyżynach niebieskich…” List do Efezjan 6:12

 

7)Jest możliwe, że „oni” – „ci” upadli gospodarze wyżyn niebieskich – coś namieszali z ultrasonografem, lub ukryli w innym wymiarze implant tak, że przestał być widocznym dla naszych urządzeń. Gdy obiekt został ujawniony, został usunięty z ciała pacjenta.
http://popotopie.blogspot.com/2013/06/kim-sa-istoty-z-innego-wymiaru.html

 

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Strony

Skomentuj