Ciekawy piktogram odnaleziony w Holandii

Kategorie: 

Źródło: Internet

Kolejnym krajem, w którym znaleziono ostatnio kręgi w zbożu jest Holandia. Oto piktogram, który został odnaleziony 26 czerwca bieżącego roku.

 

Krąg jest bardzo starannie wykonany, a wszystkie jego części składowe są idealnie symetryczne. Niestety nie ma lepszych zdjęć z powietrza, a tylko one umożliwiłyby podziwianie tego wzoru.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika zibi1973

Cały czas coś dziwnego, to

Cały czas coś dziwnego, to  by się zgadzało widziałem z trzy tygodnie temu chmurę blisko domu ,była taka jedna jedyna w około,to była nie taka zwykła chmurka,obserwowałem ją z dwadzieścia minut i w tym czasie z 30 różnych twarz się pojawiło zmieniały się jak w kalejdoskopie, ale to co mnie w nich zaniepokoiło to że pod tą chmurą było widać taki szary obłok pyłu i skojarzyłem sobie tych ludzi piszących na zmianach na ziemi że Chemtrails nas truje tym aluminium i barium.Ja osobiście jestem przekonany że obce cywilizacje nas trują,wtedy nie nagrywałem tego zdarzenia ale wczoraj byłem u znajomego i nagrałem filmik z chmur i zrobiłem foto   http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ef9f075fbd322aa2.html

Portret użytkownika Wojox

Najbardziej widoczna twarz

Najbardziej widoczna twarz jest w dolnym lewym rogu, drugi kwadrat po przekątnej, patrzy nosem w górę. Ja też widzę niekiedy takie twarze, jak zobaczę pokazuję żonie lub synowi i nigdy mi nie powiedziała że jestem chory. To się dzieje po prostu.

Portret użytkownika pako1205

Zibi,od pewnego czasu,odnoszę

Zibi,od pewnego czasu,odnoszę wrażenie,jedynie jeszcze wrażenie,że celowo próbujesz zaniżać jakość Portalu,poprzez ilość-napiszę wprost-śmiesznych,wręcz idiotycznych "obserwacji".Chciałbym się mylić i nie pisać tego,ale wyciągnij jakieś wnioski z sugestii innych Użytkowników,może zastanów się głębiej,czy Twój jeszcze nie wrzucony,następny post to dobry pomysł... .

Strony

Skomentuj