Dziwny stwór przypominający Golluma sfotografowany w Chinach

Kategorie: 

Źródło: Internet

Chiński turysta twierdzi, że zrobił zdjęcia dziwnego stworzenia, które ukrywało się w dolinach Huairou, na północ od Pekinu. O sprawie pisze między innymi brytyjski dziennik The Telegraph.

 

Nieznany z nazwiska turysta był na kampingu z przyjaciółmi w górzystym regionie znajdującym się, w pobliżu Wielkiego Muru Chińskiego. Nagle zauważył niezwykłą istotę, która wydała mu się znajoma. Był to stwór wyglądający na humanoida i na dodatek przypominał filmowego Golluma z Władcy Pierścieni.

 

Według turysty udało mu się zaobserwować to stworzenie zupełnie przypadkiem, gdy udał się na stronę z powodów potrzeby fizjologicznej. Na szczęście miał ze sobą aparat fotograficzny i udało mu się wykonać kilka zdjęć.

[ibimage==21917==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Dziwne stworzenie miało cielisty kolor i nie wydaje się, aby było pokryte jakimkolwiek futrem. W chwili gdy został wypatrzony, znajdował się w pobliżu bambusów. Po chwili istota spłoszyła się i uciekła, ale udało się wykonać kilka zdjęć.

[ibimage==21919==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Podobieństwo do filmowego Golluma z filmu "Władcy pierścieni" jest uderzające, tylko ten filmowy stwór został w całości stworzony za pomocą grafiki CGI, a to wydaje się być realna istota.

[ibimage==21918==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Trudno się dziwić, że takie znalezisko jest szeroko komentowane przez internautów w Chinach. Niektórzy z nich uważają, że znaleźli odpowiedź na tą "tajemnicę".

[ibimage==21920==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Podobno zgłosili się ludzie, którzy twierdzą, że kręcili wtedy film fantastyczny i osoba wzięta za prawdziwego Golluma twierdzi, że widziała mężczyzna, który udał się na stronę, a potem, gdy go zauważył wykonał mu kilka zdjęć i uciekł. Jak jest naprawdę? Każdy musi sam to ocenić.

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Q...

Pfff... co za bzdura. Znowu

Pfff... co za bzdura. Znowu papka dla odmóżdżonych z wykorzystaniem kukiełek.  Proponuję by artykuły pisywał jedynie Pasjonat i Homo Sapiens. Ew. Baca ale tylko jeśli poskromi tendencję do "rokokowości" swoich kwiecistych tekstów, gdzie treść tonie w powodzi  słownych  wodotrysków.

Strony

Skomentuj