Kiedy wszyscy będą razem ? część II

Kategorie: 

http://popotopie.blogspot.com/2013/06/kim-sa-istoty-z-innego-wymiaru.html

Zapraszam państwa na drugą część filmu pt.: "Kiedy wszyscy będą razem?"  (zaczynającej się od 67 minuty), przedstawione tam dane są jeszcze bardziej niezwykłe,  pochodzą one od wielu naukowców uznanych za autorytety w dziedzinie nauki zwanej ufologią.

 

Należy podkreślić słowa badaczy tego fenomenu, o tym iż ONI są bezustannie czymś zajęci, przeprowadzają ciągle i niezmordowanie jakiś plan, ich praca ma za zadanie osiągnięcie nieznanego nam celu, choć w filmie udaje się ustalić ich zadania oraz to do czego dążą. Ciągle nie wiemy kiedy nastąpi oficjalne uznanie, że ludzkość została wchłonięta ?

 

Film jest bezcennym zbiorem wiedzy ufologicznej oraz Biblijnego podejścia do zagadnienia jednej z największych tajemnic ludzkości. Te skrywane przez tysiące lat informacje, są dopiero od niedawna odkrywane przez społeczność badaczy UFO. Nie tylko ufolodzy przecierają oczy ze zdumienia, ogromna liczba teologów nie była do końca świadoma tego co się dzieje z ludzkością pod wpływem działania potężnej inteligencji zwanej Szatanem i jego "kosmicznych" wysłanników !

 

Sytuacja pokazana w tym znakomitym filmie powinna być rozpowszechniana w możliwie jak największej liczbie egzemplarzy, czy kanałów youtuba o co was proszę. Przedstawione wcześniej informacje zawarte w artykule "Prawdziwy władca pierścieni" oraz ten znakomity film, wysuwają innemedium na czołówkę polskiej jak i światowej ufologii. Filmowy dokument, który państwo mają okazję obejrzeć wydaje się być najważniejszym w całej światowej ufologii, jest jednym z niewielu, który daje odpowiedz na pytanie kim są istoty UFO jak i czym jest to zjawisko. Jest on ważny również z innego ważnego powodu opisanego w innych moich publikacjach, będąc dokumentem informującym nas o naszej mało znanej przeszłości.

 

Sprawa tzw. kosmitów i ich zesłania w ramach Boskiej kary posiada kilka znaków zapytania. Czy Biblijne określenie "ciemne lochy Tartaru" odnosi się do podziemi jakiejś planety, czy oznacza kosmiczną ciemną pustkę i bezustanne przebywanie w przestrzeni kosmicznej dzięki latającym statkom międzywymiarowym. Biblijne określenie i  jego wyjaśnienie ciągle pozostaje sprawą otwartą.

 

Badania ufologów pokazują, że przed tymi istotami można się bronić tylko sposobem duchowym, tylko siła duchowa pochodząca od Stwórcy wszechświata, oraz dobrych Aniołów może przyczynić się do obrony Ziemian przed NIMI. Wszyscy ludzie mający jakikolwiek kontakt z chrześcijaństwem powinni rozpowszechnić tą wiedzę oraz przystąpić do samoobrony globalnej społeczności, choć najpierw powinniśmy zaopiekować się naszą ojczyzną Polską wraz z Polakami. Kto wie, może Polacy odegrają wielką rolę w światowej wojnie duchowej rozgrywającej się jak widać na przykładzie UFO z Kumburgaz na całym świecie.

(Poniżej kadr z filmu, istota ufo z terenów USA oraz podobna z terenów Turcji)

[ibimage==21965==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

"...To, że widziałeś żelazo zmieszane z mulistą gliną [oznacza, że] zmieszają się ONI przez ludzkie nasienie, ale nie będą się odznaczać spoistością, podobnie jak żelazo nie da pomieszać się z gliną..." Księga Daniela 2:43

Przejścia Aniołów lub świętych chrześcijańskich do i z innego wymiaru to niezwykłe zdarzenia, bo prosto ze świata czterech żywiołów - powietrza, wody, ognia i prochu ziemi !

 

DUSZA żyjąca wg. Biblii - to ciało (ukształtowane z prochu ziemi-gliny) i DECH życia.

Pojęcia żelazo i glina odnosi się do ciał.  Glina czyli proch ziemi to nasze ciało biologiczne ... Odkodowanie przekazu z przyszłości albo z poza czasu  jest niezwykłą sztuką, tajemnicą utrzymywaną w "sejfie Biblii", podobnie jak część nieopublikowanej Trzeciej tajemnicy fatimskiej.

 

Z badan może wynikać także, że na duchową ingerencję tych istot narażeni są bardziej ludzie poszukujący kontaktu z duchami, bądz ze strefą okultystyczną. Ciężko jest określić wpływ tych istot na badaczy tego zjawiska, lecz z pewnością ma on miejsce. Nie wiemy ilu ufologów ma chrześcijańskie korzenie, nikt do tej pory nie przeprowadził takich dociekań. Osobiście wydaje mi się, że przeważają badacze nie znający zbyt dobrze tajemnic zakodowanych w Piśmie Świętym i mocy Ducha Świętego, choć mam nadzieję że się mylę.

 

Mam nadzieję, że dzięki takim filmom jak ten, rozpocznie się w Polsce prawdziwa debata co robić w sytuacji przyszłej niewidocznej inwazji genetycznej, która najwyrazniej się już rozpoczęła. Należało by się zastanowić również, czy badacze UFO prowadzący swoje naukowe zainteresowanie nie powinni przyjąć duchowego wymiaru chrześcijaństwa jako zabezpieczenia przeciw niebezpieczeństwu pochodzącemu od tych sprytnych i potężnych istot ? Również w tej części muszę przypomnieć informację, że ten niezwykły tytuł "Kiedy wszyscy będą razem?" jest jak najbardziej na miejscu, a osoby które zobaczą film w całości będą wiedzieć skąd pochodzi i jak wielkie znaczenie posiada.

 

Więcej w tym ciekawym temacie znajdą państwo na moim blogu pod tym adresem:

http://popotopie.blogspot.com/2013/06/kim-sa-istoty-z-innego-wymiaru.html

Zapraszam na film pt.: Kiedy wszyscy będą razem, czyli "Demoniczne UFO"

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika leszekmuz

TOTALNA BZDURA - WSZELKIE

TOTALNA BZDURA - WSZELKIE DYWAGACIE opierające sie na biblii to bzdury dla ciemniaków - dlaczego ? ano dlatego ze równie dobrze można by tworzyć teorie na podstawie harrego pottera  -  wiecie jak powstała biblia ? wątpie - a wiec poznajcie najpierw ten temat - a potem, jak znam życie , przestaniecie pisać bzdury  - wstyd, żeby na tym portalu pisać teorie opierające sie bajkach KK

Portret użytkownika biedulka

Może wiesz a może nie wiesz.

Może wiesz a może nie wiesz. Biblia składa się z wielu części, zebranych pod jedna wspólna nazwą. Dzieli się na dwie części Stary Testament i Nowy Testament. Oczywiście masz w pewnym sensie rację, te czesci do kupy składali ludzie. Popełniali błędy a czasami i oszustwa dostosowując je do swoich potrzeb. Nie zmienia to jednak faktu, że jest to najbardziej wartosciowa księga jaka pojawiła się na ziemi.
Dla mnie najbardziej wartościową częścią jest przede wszystkim część przekazana przez Mojżesza. Zawiera bowiem to co on osobiście poznał przygotowując się do roli kapłana (byc może naczelnego Egiptu). Ta wiedza Mojżesza zawiera mądrość starozytnych którą zgromadzili egipcjanie,  sumerowie i inne cywilizacje. Mojżesz w bardzo prosty, zrozumiały i w skromny dla siebie sosób przekazał tą wiedzę dla żydów. Uważam więc, że należy z tej wiedzy korzystać dla poznania historii ziemi i dywagacje na ten temat sa jak najbardziej właściwe.

Portret użytkownika oli

NA SZCZĘŚCIE LUDZIE DZIĘKI

NA SZCZĘŚCIE LUDZIE DZIĘKI INTERNETOWI  JUŻ NIE WIERZĄ W TE BAJKI KTÓRYMI KK  KARMIŁ CIEMNOTE 2000 LAT - STRASZĄC KARAMI PRZEZ/ MIŁOSIERNEGO BOGA/ ?????? PYTAM, CZY KTOŚ MIŁOSIERNY MOŻE  KARAĆ????  TYLKO W/G KK.////GDYBY LUDZIE KOCHALI  BARDZIEJ  SIEBIE  A NIE BOGA TO BYLIBY NAPRAWDE SZCZĘŚLIWI,///

Portret użytkownika biedulka

W pewnym sensie masz rację.

W pewnym sensie masz rację. Ludzie przestają wierzyć w bajki kk ale zaczynają wierzyć w inne bajki. Przyczyna jest prosta. Ogółowi ludzi z braku czasu spowodowanego pracą, zabieganiem o dobra materialne  a często i lenistwem  nie chce się wgłębiać w niełatwą tematykę powstania świata, religi itp. W rezultacie przyjmuja podobne do Twojego poglądy.

Portret użytkownika trzcina_1

uważaj leszekmuz bo zaraz Cię

uważaj leszekmuz bo zaraz Cię zaminusują... he he
ja wiem o bibli i wiekszość też, ale jak piszesz tu że nie wierzysz to masz pełno minusów jak w banku... Smile
to samo dotyczy pisania prawdy...
przykro stwierdzić, ale nasz naród jest ociemniały... zaraz dostanę z dwadzieścia minusów i znowu ktoś się przyczepi do ortografii, lub interpunkcji... hi hi

Portret użytkownika biedulka

Homo słowa uznania za wysiłek

Homo słowa uznania za wysiłek w dążeniu do przekazania innym fenomenu UFO. Moim zdaniem to co przekazujesz jest bardzo prawdopodobne, aczkolwiek gdybyś pomijał powiązania tego zjawiska  ze świętą panienką królową polski, świętym duchem oraz Jezusem jako Bogiem Najwyższym  to wtedy to o czym piszesz nabrało by dużo więcej sensu.
Pozwól więc, że przedstawię Ci moją wersję zjawiska UFO. Byc może pozwoli to Tobie na nowe przemyslenia.
Po zmianie warunków na ziemi w wyniku katastrofy zwanej potopem, istoty zarzadzające nieudolnie zaludnianiem ziemi nowymi istotami zwanymi ludzmi zostali z woli Najwyzszego pozbawieni możliwosci przebywania razem z ludżmi na ziemi. W wyniku zniszczenia sklepienia otaczającego ziemię oraz zmniejszenia steżenia tlenu istoty te zostały zagrożone unicestwieniem. Również powstałe zwiększone promieniowanie kosmiczne podobnie jak mniejsza zawartość tlenu była dla nich zabójcza. Ratunkiem było zejście do wnętrza ziemi. Tam korzystajac ze swojej wiedzy i mozliwości technologicznych stworzyli sobie warunki do przetrwania. Przez cały okres swojej bytności pod ziemią i korzystając z kraterów wulkanów dokonywali i dokonują krótkotrwałych lotów  na zewnątrz  co zostało nazwane UFO.  Celem jest obserwacja zmian zachodzacych na zewnatrz, w tym także stworzenie mutacji z połączeń DNA  z ludzi umozliwiającymi im wyjście i zamieszkanie  na zewnatrz ziemi.
Oczywiście istoty te weszły w kontakt z wybranymi rządami zewnętrzego świata. W zamian za udostepnianą małymi kroczkami zaawansowaną technologię rządy te realizują cele tych istot. Obecnie jednym z takich celów jest  stworzenie warstwy ochronnej nad ziemią na wzór zniszczonego wcześniej sklepienia minimalizująca wpływ promieniowania kosmicznego, co ma im umozliwić przebywanie na zewnątrz ziemi.. Realizowane jest to przez program znany z nazwy chemtrails. Innym celem jest depopulacja ludności świata co ma umożliwić zwiększenie zawartości tlenu w powietrzu. Ludzie wyprodukowali już wystarczająco  duzo co2 by doszło po depopulacji do masowej fotosyntezy zwiększajacej zawartość tlenu w atmosferze.
Czas nieubłaganie nagli istoty z wewnatrz ziemi, bowiem smród i odór nagromadzony wewnątrz nie jest w stanie ujść na zewnatrz dotychczasowymi kanałami. Zwiększona ilość i moc trzęsień ziemi, zapadliska w róznych cześciach świata świadczą o tym, że ich świat wewnętrzny zaczyna sie walić. Jeden z najmądrzejszych ludzi jaki żył na ziemi Jezus, doskonale wiedział co kryje wnętrze ziemi i przewidział czas końca tego świata i towarzyszące temu okoliczności.
To tak w skrócie  dla Homo.

Portret użytkownika mlodyrob

Każdy z nas patrzy w niebo z

Każdy z nas patrzy w niebo z utesknieniem ze przybedzie ten który nas zbawi poda ręke i wyciagnie nas z niewoli.Ale ta nadzieja trwa w ludziach kilka tysiecy lat i nic sie nie stało (Był Jezus powstała religia ale czy to cos zmieniło? ),wybuchaja wojny i beda wybuchać zeby żyć musimy pracowac ale ta praca ma znamiona niewolnictwa!Co przemawia za tym ze obecne czasy sa tymi kiedy wszystko sie zmieni? Na lepsze.....NIC!NA szczescie Nadzieja umiera ostania.

Portret użytkownika Homo sapiens

Te istoty udają jeżeli chcą,

Te istoty udają jeżeli chcą, a wydaje się że chcą cały czas wyglądać na przyjaznych, co jest oczywistą oznaką inteligencji !
urywek z przypadku porwania przez te istoty:
[...]Nie pamiętam, co się stało.
- Potrafi pani sobie przypomnieć - powiedział. - Może nam pani opowiedzieć, co się stało potem. Czy ktoś kazał pani o tym wszystkim zapomnieć?
- Mieli ze sobą przenośną maszynę. Działali z dużą fachowością. Ściskali mi boleśnie ramiona, ponieważ nie chciałam nigdzie iść. - Zamilkła na kilka sekund. Randle i Harder widzieli, jak jej strach narasta.
- Złapali mnie za obie ręce. - Przerwała na chwilę, po czym dodała:
- Widziałam, jak moje dzieci zmagają się z nimi.
- Nic się im nie stało. Być może to jest nieco przerażające, ale może pani to sobie przypomnieć. Kiedy to się skończyło, byliście cali i zdrowi, może więc pani śmiało wspominać całe to zdarzenie.
- Ujrzałam jasne pomieszczenie. Duże i jasne pomieszczenie i ich stojących dookoła.
- Ilu ich pani widziała? - spytał Harder.
- Czterech albo pięciu. Wszyscy byli w uniformach. Zastanawiam się, czy naprawdę to widziałam... czy też to tylko moja wyobraźnia. - Patty zamilkła, jakby czegoś nasłuchiwała.
- Wcale nie byli tacy mili, chociaż chcieli, abym tak właśnie myślała. Działali z zimną krwią, ale nie chcieli, abym zdawała sobie z tego sprawę.
- Czy wydarzyło się coś, co skłoniło panią do myślenia o nich jako osobnikach pozbawionych emocji? - zapytał Harder.
- Traktowali mnie jak świnkę morską - odparła.
- Ludzie jako tacy zupełnie ich nie obchodzili.
- Jakiego kształtu było to pomieszczenie?
- Okrągłe. Widziałam gwiazdy na zewnątrz. Nie przez sufit, tylko przez górną część ścian.
- Ściany były przeźroczyste? - spytał Harder.
- Nie. Tylko tak wyglądały, jakby było widać przez nie gwiazdy. Tak naprawdę były chyba nafaszerowane jakimiś urządzeniami. Pełno na nich było jakichś przyrządów i przycisków.
- Jakich przyrządów? - zagadnął Harder. - Czy przypominały one maszyny do pisania?
- Przypominały komputery. Przebiegały przez nie faliste linie. Reszty nie chcę pamiętać. - W tym momencie Patty przytknęła dłoń do czoła.[...]

Proszę państwa ten film to cała wiedza ufologiczna ! To nie są opowieści o światłach na niebie i kilku podnieconych badaczach przelatującego obiektu w odległości kilometrów ! To jest sedno sprawy ! Z całym szacunkiem dla ludzi którzy chodzą po polach i znakomitych polskich ufologów, ale to jest wiedza o tym co jest przed nami ukrywane ! O przyszłości Ziemi i rasy ludzi ! Trzeba o tym opowiadać bo nikt nie jest w pełni świadomy tego co się dzieje na Ziemi obecnie !

http://nexusilluminati.blogspot.com/2010/11/most-disturbing-case-of-alien-abduction.html

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Rycek

"Utkani jesteśmy z tej samej

"Utkani jesteśmy z tej samej tkaniny,
z której sny są stworzone,
a nasze maleńkie życie snem jest otoczone" 
cytat Williama Szekspira z "Burzy" jest mottem przewodnim ciekawego WYWIADU, co niektórzy może go już znają
 
pozdrawiam

Portret użytkownika Fanka1

Niewidzialna ręka zadziałała.

Niewidzialna ręka zadziałała. Jak niedawno napisali na fakt.pl. wszystkie dokumenty o zgłoszeniach dotyczących UFO, które były przez długi czas zbierane przez płk. Grundmana – zniknęły z archiwum wojskowego. To zamiast oczekiwanego "disclosure". I tak to działa. Przez ośmieszanie badaczy również. Widać... są powody.

Strony

Skomentuj