Kiedy wszyscy będą razem ? część II

Kategorie: 

http://popotopie.blogspot.com/2013/06/kim-sa-istoty-z-innego-wymiaru.html

Zapraszam państwa na drugą część filmu pt.: "Kiedy wszyscy będą razem?"  (zaczynającej się od 67 minuty), przedstawione tam dane są jeszcze bardziej niezwykłe,  pochodzą one od wielu naukowców uznanych za autorytety w dziedzinie nauki zwanej ufologią.

 

Należy podkreślić słowa badaczy tego fenomenu, o tym iż ONI są bezustannie czymś zajęci, przeprowadzają ciągle i niezmordowanie jakiś plan, ich praca ma za zadanie osiągnięcie nieznanego nam celu, choć w filmie udaje się ustalić ich zadania oraz to do czego dążą. Ciągle nie wiemy kiedy nastąpi oficjalne uznanie, że ludzkość została wchłonięta ?

 

Film jest bezcennym zbiorem wiedzy ufologicznej oraz Biblijnego podejścia do zagadnienia jednej z największych tajemnic ludzkości. Te skrywane przez tysiące lat informacje, są dopiero od niedawna odkrywane przez społeczność badaczy UFO. Nie tylko ufolodzy przecierają oczy ze zdumienia, ogromna liczba teologów nie była do końca świadoma tego co się dzieje z ludzkością pod wpływem działania potężnej inteligencji zwanej Szatanem i jego "kosmicznych" wysłanników !

 

Sytuacja pokazana w tym znakomitym filmie powinna być rozpowszechniana w możliwie jak największej liczbie egzemplarzy, czy kanałów youtuba o co was proszę. Przedstawione wcześniej informacje zawarte w artykule "Prawdziwy władca pierścieni" oraz ten znakomity film, wysuwają innemedium na czołówkę polskiej jak i światowej ufologii. Filmowy dokument, który państwo mają okazję obejrzeć wydaje się być najważniejszym w całej światowej ufologii, jest jednym z niewielu, który daje odpowiedz na pytanie kim są istoty UFO jak i czym jest to zjawisko. Jest on ważny również z innego ważnego powodu opisanego w innych moich publikacjach, będąc dokumentem informującym nas o naszej mało znanej przeszłości.

 

Sprawa tzw. kosmitów i ich zesłania w ramach Boskiej kary posiada kilka znaków zapytania. Czy Biblijne określenie "ciemne lochy Tartaru" odnosi się do podziemi jakiejś planety, czy oznacza kosmiczną ciemną pustkę i bezustanne przebywanie w przestrzeni kosmicznej dzięki latającym statkom międzywymiarowym. Biblijne określenie i  jego wyjaśnienie ciągle pozostaje sprawą otwartą.

 

Badania ufologów pokazują, że przed tymi istotami można się bronić tylko sposobem duchowym, tylko siła duchowa pochodząca od Stwórcy wszechświata, oraz dobrych Aniołów może przyczynić się do obrony Ziemian przed NIMI. Wszyscy ludzie mający jakikolwiek kontakt z chrześcijaństwem powinni rozpowszechnić tą wiedzę oraz przystąpić do samoobrony globalnej społeczności, choć najpierw powinniśmy zaopiekować się naszą ojczyzną Polską wraz z Polakami. Kto wie, może Polacy odegrają wielką rolę w światowej wojnie duchowej rozgrywającej się jak widać na przykładzie UFO z Kumburgaz na całym świecie.

(Poniżej kadr z filmu, istota ufo z terenów USA oraz podobna z terenów Turcji)

[ibimage==21965==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

"...To, że widziałeś żelazo zmieszane z mulistą gliną [oznacza, że] zmieszają się ONI przez ludzkie nasienie, ale nie będą się odznaczać spoistością, podobnie jak żelazo nie da pomieszać się z gliną..." Księga Daniela 2:43

Przejścia Aniołów lub świętych chrześcijańskich do i z innego wymiaru to niezwykłe zdarzenia, bo prosto ze świata czterech żywiołów - powietrza, wody, ognia i prochu ziemi !

 

DUSZA żyjąca wg. Biblii - to ciało (ukształtowane z prochu ziemi-gliny) i DECH życia.

Pojęcia żelazo i glina odnosi się do ciał.  Glina czyli proch ziemi to nasze ciało biologiczne ... Odkodowanie przekazu z przyszłości albo z poza czasu  jest niezwykłą sztuką, tajemnicą utrzymywaną w "sejfie Biblii", podobnie jak część nieopublikowanej Trzeciej tajemnicy fatimskiej.

 

Z badan może wynikać także, że na duchową ingerencję tych istot narażeni są bardziej ludzie poszukujący kontaktu z duchami, bądz ze strefą okultystyczną. Ciężko jest określić wpływ tych istot na badaczy tego zjawiska, lecz z pewnością ma on miejsce. Nie wiemy ilu ufologów ma chrześcijańskie korzenie, nikt do tej pory nie przeprowadził takich dociekań. Osobiście wydaje mi się, że przeważają badacze nie znający zbyt dobrze tajemnic zakodowanych w Piśmie Świętym i mocy Ducha Świętego, choć mam nadzieję że się mylę.

 

Mam nadzieję, że dzięki takim filmom jak ten, rozpocznie się w Polsce prawdziwa debata co robić w sytuacji przyszłej niewidocznej inwazji genetycznej, która najwyrazniej się już rozpoczęła. Należało by się zastanowić również, czy badacze UFO prowadzący swoje naukowe zainteresowanie nie powinni przyjąć duchowego wymiaru chrześcijaństwa jako zabezpieczenia przeciw niebezpieczeństwu pochodzącemu od tych sprytnych i potężnych istot ? Również w tej części muszę przypomnieć informację, że ten niezwykły tytuł "Kiedy wszyscy będą razem?" jest jak najbardziej na miejscu, a osoby które zobaczą film w całości będą wiedzieć skąd pochodzi i jak wielkie znaczenie posiada.

 

Więcej w tym ciekawym temacie znajdą państwo na moim blogu pod tym adresem:

http://popotopie.blogspot.com/2013/06/kim-sa-istoty-z-innego-wymiaru.html

Zapraszam na film pt.: Kiedy wszyscy będą razem, czyli "Demoniczne UFO"

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Kimbur

Piszący tutaj występują pod

Piszący tutaj występują pod przydomkami; trudno więc Czytelnikom zweryfikować rzetelność osoby piszącej artykuł i komentatorów, a tego typu portale - z zasady - muszą być szczególnie inwigilowane i sterowane przez slużby specjalne. Nawet właściciel portalu nie jest oficjalnie znany czytającym i piszącym tutaj. Warto brać to pod uwagę.

Portret użytkownika SasakiKUJO

W życiu nie czytałam

W życiu nie czytałam podobnych wzdur. W swoim artykule autor nawiązuje do jednego najbardziej znanego gatunku kosmitów jakimi są greys. Pan autor zapomniał jednak wspomnieć o tych, którzy pomagają ludzkości, a także tych, którzy są zupełnie neutralni w stosunku do nas, są również i takie rasy, które obserwują nas i obawiają się kontaktu z nami (ponieważ się nas boją i niestety słusznie). W kosmosie takich ras kosmitów może być tysiące wliczając w to także przybyszów z innych galaktyk. 
Bronić się metodą duchową, ale przed kim? Przed samym jego stórcą?, bo słowa te same w sobie zaprzeczają: "siła duchowa pochodząca od Stwórcy wszechświata, oraz dobrych Aniołów "  
A myślisz, że kim niby są Aniolowie jak nie istotami z innego wymiaru? Są bezpostaciowe, niematerialne, niektórzy sądzą, że przychodzą do nas w postaci astralnej (dlatego ich nie widzimy) są to istoty, najogólniej ujmując byty z kosmosu (bo chyba, nie wierzysz w ludziki z opowieści ze skrzydełkami?). kosmici potrafią się doskonale kamuflować i przybierać różną postać tak, aby nie wystraszyć ludzi, którzy nie są w temacie .. 
A więc zaprzeczasz samemu stwórcy nazywając go i jego "anielską armię" kosmicznymi wysłannikami satana, nie, nie jest to zabawne. A i tak btw. nie pisze się SZATANEM tylko SATANEM jak już.
Nigdy nie wiadomo jakie kultury istot zamieszkują poszczególne konstelacje gwiezdne i totalną ignorancją i brakiem wyobraźni nazwać można każdego, kto uwaza, że wszyscy są negatywnie zorientowani. To tak jak założyć, że ludzkość jest "zła" i należy ich wybić.
 
A autorowi radzę skorzystać także z innych źródeł zamiast powoływać się na jakieś tanie filmiki i nielogiczne informacje.

Portret użytkownika Homo sapiens

Pomimo, że jesteśmy

Pomimo, że jesteśmy faszerowani opowieściami o dobrych kosmitach to jednak trzeba przytaczać prawdę o tych istotach ! Bo niby oni mają być tymi wyżej rozwiniętymi i z wysoką moralnością !
Cytat z porwania:
[...]...i w miarę upływu czasu ta część pani umysłu staje się coraz silniejsza, i jest pani w stanie oprzeć się pierwotnej sugestii nakazującej pani zapomnienie tych zdarzeń. Teraz może pani przypomnieć sobie to wszystko i opowiedzieć mi o swoich pierwszych wrażeniach, jakie odniosła pani widząc te istoty.
- Chcieli, żebym z nimi poszła.
- Czy poszła pani chętnie? - spytał Harder.
- Początkowo tak. - Umilkła na chwilę, po czym dodała: - Mieli tam mnóstwo maszyn.
- Czy niektóre z tych maszyn były połączone z panią przewodami? - Ponieważ nie odpowiedziała, zaczął dodawać jej otuchy. - Trudno powracać pani pamięcią do tych wydarzeń. Wiem, że to bardzo przykre, niemniej potrafi je pani sobie przypomnieć. Nic się pani nie stało, a i Dottie miewa się od tego czasu lepiej. Proszę się skupić tylko na tym, co pani wtedy czuła.
- Położyli mnie na stole, po czym unieśli w górę jedną moją nogę i rękę i unieruchomili je. - Po krótkim wahaniu dodała ze złością: - Nie podobało mi się to badanie.
- Czy było to badanie ginekologiczne?
- Częściowo tak... Nie podoba mi się to, co robią z moją głową.

- A co robią?
- Pobierają moje myśli.
To stwierdzenie było tak zaskakujące, że Harder, chcąc się upewnić, czy dobrze słyszał, zapytał:
- Pobierają pani myśli?
Patty westchnęła, lekko zadrżała i odparła:
- Tak.
- Skąd pani o tym wiedziała?
- Czułam to - wyjaśniła, po czym ze złością w głosie rzuciła: - Nie mieli prawa ich pobierać!
- Oczywiście, że nie mieli. - powiedział uspokajająco Harder.
- Co zrobili, żeby pobrać pani myśli? - spytał.
- Wbili mi igłę i wyssali przez nią mój umysł, moje myśli.
- Gdzie wbili tę igłę? - spytał Harder.
- Widziałam, jak się do mnie zbliża. - Czoło Patty pokryły zmarszczki, a przez jej ciało przeszedł wyraźny dreszcz. - Nie wiem, w które miejsce ją wbili.
- Ależ wie pani.
- Gdzieś z przodu. Nie wiem.
- Owszem, wie pani i pamięta. Może pani to sobie przypomnieć. Ma pani dosyć sił i woli, aby to sobie przypomnieć. - Głos Hardera stał się bardziej łagodny i rytmiczny. Pod jego wpływem trans Patty pogłębił się. Harder miał nadzieję że uda mu się przełamać blokadę psychiczną w jej umyśle.
- Dobrze byłoby wiedzieć, co zrobili.
Ciało Patty napięło się, a na czole pojawiły się krople potu.
- Wolałabym nie - powiedziała.
- Proszę zrozumieć - powiedział Harder dotykając jej dłoni - że to wszystko wydarzyło się dwa lata temu i że staramy się jedynie poznać szczegóły. Nie zaszło nic groźnego. Nie rozumieli, jak bardzo silna jest pani wola.
Odpowiedź Patty okazała się niespodzianką.
- Mam nadzieję, że ich wszystkich trafił szlag.
- Co takiego?
- Mam nadzieję, że ich wszystkich trafił szlag - powtórzyła.[...]
Możliwe, że te pobrane mysli od ludzi implantują w hybrydy ?

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika janek

strasznie ludzi bredniami na

strasznie ludzi bredniami na podstawie hipnozy. no i mieszanie do tego biblii i wiary, wiekszego absurdu nie widzialem - a jak ktos nie jest chrzescijaninem a np buddysta to juz jest opanowany przez nich a moze jest hybryda - czlowieku wes poczytaj troche prawdziwych relacji typu 5 tomow sprawy andreassonow a pozniej nie bedzie pisal bredni

Portret użytkownika Pacal

Dla mnie jest niejasnosć w

Dla mnie jest niejasnosć w ostatniej partii wypowiedzi:. To zdanie: "mam nadzieję zże ich trafi szlag" to była ta myśl którą jej starali się wyssać czy jednak wyraz zniecierpliwienia tej pani wskutek natarczywego dopytywania się o to, poza tym spowodowane złością na tych Obcych a nie na badacza?

Portret użytkownika mati13

Bog umarł za was winny !!

Bog umarł za was winny !! zmasakrowany !! powiedzial przebacz im Paniee!!  a wy ochszczeni w duchu swietym pytacie sie jak buntownik  nie widze Boga a Pan patrzy!! On was kocha  a wy nie zasługujecie tak myslicie to Pan nas wybral nie wy go !!

Portret użytkownika biedulka

Mój drogi. Bóg nigdy nie

Mój drogi. Bóg nigdy nie umiera, żyje wiecznie. Ale umarł człowiek jeden z najmadrzejszych ludzi jaki żył na ziemi na początku naszej ery. I gdyby ludzkość skorzystała z jego mądrości, dzisiaj nie było by przemocy, wyzysku i diabli wiedzą czego jeszcze.

Strony

Skomentuj