Tajemniczy szum wywołuje masowe samobójstwa?

Kategorie: 

Miejsca zlokalizowania nietypowego szumu - www.thehum.info/

Od wielu lat na całym świecie pojawiają się doniesienia na temat tajemniczego szumu, który słyszą niektórzy ludzie. Ostatnio pojawiły się sugestie, że tajemniczy dźwięk może być przyczyną licznych samobójstw.

 

Szum, czy też buczenie to określenie odnoszące się do dźwięków nieznanego pochodzenia, które można usłyszeć na całym świecie. Charakteryzuje się on trwałym i inwazyjnym dudnieniem o niskiej częstotliwości lub buczeniem, często towarzyszą mu wibracje.

 

Doniesienia o "niewyjaśnionych hałasach" pojawiają się w literaturze naukowej przynajmniej od XIX wieku. Współczesne przejawy tego zjawiska z niewiadomych powodów nie znajdują odpowiedniego zainteresowania mediów.

Środowisko naukowe analizuje takie przypadki od lat siedemdziesiątych. W tym czasie pojawiały się kolejne próby wyjaśnienia, co powoduje te dziwne dźwięki. Ustalono, że ten hałas to dźwięki o ekstremalnie niskiej częstotliwości, w zakresie od 3 Hz do 30 Hz i długości fali od 10 do 100 m. Ekstremalnie niskie częstotliwości lub "ELF" to fale magnetyczne, które mają tendencję do podróżowania na duże odległości i mogą wnikać do wnętrz nawet potęgując swoją intensywność w pomieszczeniach w stosunku do tej odczuwanej na zewnątrz.

Niektórzy traktują szum jako ciekawostkę, ale dla ludzi, którzy mieszkają w okolicy gdzie występuje to zjawisko, nie wydaje się to interesujące i zabawne. Dowodzą oni, że hałas ten powoduje u nich bóle głowy, drażliwość, bezsenność, a nawet depresję. Objawia się to też zmianami nastroju i innymi patologiami wynikającymi ze stresu.

 

Oficjalne raporty donoszą, że w Bristolu szum doprowadził do samobójstwa, co najmniej trzy osoby

"To całkowicie wysysa energię, powoduje stres i utratę snu" twierdziła jedna z ofiar w 1992 roku "Byłem na środkach uspokajających i straciłem już rachubę, ile nocy spędziłem trzymając głowę w dłoniach płacząc."

Udowodniono, że fale typu ELF i VLF mają potencjał, aby mieć niekorzystny wpływ na organizm człowieka. Światowa Organizacja Zdrowia wykazała, że zewnętrzne pola magnetyczne ELF mogą indukować zmiany w organizmie z generowaniem pól magnetycznych włącznie.

To, z kolei powoduje zaburzenia nerwowe i zmiany w stymulacji mięśni, a także wpływa na pobudliwość komórek nerwowych w ośrodkowym układzie nerwowym. Fale VLF (bardzo niskich częstotliwości), jak również inne promieniowanie elektromagnetyczne o niskiej częstotliwości mają również bezpośredni wpływ na funkcje biologiczne organizmu.

 

 

Źródła:

http://mic.com/articles/91091/a-mysterious-sound-is-driving-people-insan...

http://www.thehum.info/

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika NEUTRINO

O ile dobrze pamiętam to

O ile dobrze pamiętam to jądro lub pole magnetyczne Ziemi emituje falę elektromagnetyczną w zakresie paru do kilkunastu HZ. Z pewnych obliczeń wynika że pole magnetyczne zmieni biegunowość po osiągnięciu 14 lub 16 Hz . Kilka lat temu brakowało do tej wartości około 2 Hz. Parenaście Hz to dolna granica ludzkiego słuchu i to raczej dla niewielu dobrze słyszalna. Postępuje zmiana biegunowości i prawdopodobnie stąd te dzwięki. Oczywiście Hz a nie kHz.

Portret użytkownika szumanskoje_rezonansy

Od ponad miesiaca jest ponad

Od ponad miesiaca jest ponad 20Hz i nic sie nie dzieje z przebiegunowaniem. Podniesienie czestotliwosci ma zwiazek ze zmiana gestosci ( w przestrzeni otaczajacej ziemie) - zwanej przez ze mnie eterem, przeciez Ziemia lecac sobie co kilka milinow lat przelatuje przez zageszczenia eteru. Maksymum bedzie w tym roku w listopadzie.

Portret użytkownika Dedal

w tym artykule jest o wiele

w tym artykule jest o wiele więcej niż kilka błędow; 
niestety trzeba wiedziec o czym sie pisze, a autor tego nie wie.
To, co podałeś to raptem pomyłka rzedu Hz / kHz,  ale pomieszanie fali akustycznej z magnetyczną (bez zrozumienia korelacji) już swiadczy o wagarowaniu w szkole.
 
Tak właśnie powstaje mitomania i "zaćmienia na sali gimnastycznej".

Portret użytkownika Homo sapiens

Dzięki admin za ten tekst bo

Dzięki admin za ten tekst bo wokoło nas dzieją się rzeczy, które wielu ludzi bagatelizuje albo nie jest świadomymi, coś może chcieć ludzi kontrolować, a na to nie możemy pozwolić ! Cała tzw. zachodnia cywilizacja nasladuje ufo i chce kontrolować we wszystkim ludzi, dlatego będą starać się wprowadzić globalną kontrolę ludzkości, to takie naśladowanie i rozkazy od istot demonicznych.
[...]Amy będąc w wieku czterech lat miała uczucie, że coś bliżej nieokreślonego ma na nią "wpływ". W wieku siedmiu lat poznała to nieco bliżej i określiła mianem "wielu w jednym", ponieważ słyszała mówiący do niej po cichu głos składający się z wielu głosów. Będąc nastolatką przechrzciła tę siłę na "Radę".
"Początkowo słyszałam tylko, jak rozmawiają między sobą. Kilka razy zwrócili się jednak do mnie, mówiąc szeptem, na przykład wtedy gdy powiedzieli mi, że wkrótce umrze moja matka (i rzeczywiście umarła), oraz w paru innych przypadkach dotyczących przyszłych zdarzeń (które się rzeczywiście wydarzyły)...
...Boję się" – odnotowała w swoim dzienniku w styczniu 1971 roku – "ponieważ coś nieznanego i potężnego ciągnie mnie ku sobie, nieustannie jestem zaskakiwana i pociągana. Jestem wciągana w stan lub na poziom umysłu, któremu nie mogę się przeciwstawić… i w końcu ulegnę, ale żeby nie zostać całkowicie wciągniętą, muszę się przygotować. Za każdym razem krzyczę: «Nie jestem gotowa, zostawcie mnie!» – i jeśli udaje mi się pomyśleć o czymś innym, to wszystko wraca do normy”. W innych miejscach pamiętnika pochodzących z tego samego okresu znajdują się następujące komentarze: „Wiem, że pewne rzeczy muszą być zrobione, i jak robot wykonuję rozkazy” – oraz: „Czuję się, jakbym była posłańcem. Zawsze znam cel, do którego mam zmierzać, ale nigdy nie udaje mi się go poznać".
Znaczna część wiedzy, którą otrzymała, nie była wyrażona za pomocą słów, lecz w formie obrazów i symboli. Było jednak jedno stwierdzenie, w którym słowa były wyraziste: "Ja jestem ja. Ja jestem wieloma. My jesteśmy wieloma. Ja nie jestem”[...]

Jakiś wielobyt duchowy pokazuje się nam jako humanoidzi i stwarza dla siebie specjalne ciała lub przeprowadza inne eksperymenty na ludzkości !
https://www.youtube.com/watch?v=F4ZdjcmOpQI
Do tego należy zadać pytanie co się dzieje z naszą energią życiową ?! Kto ją nam odbiera ?! Oficjalnie Stwórca dał nam 120 lat życia ! Pomijając tych, których się zmusza do nałogów typu narkomani, alkocholicy i inne, to należy wykryć kto z nas wysysa energię za pomocą maszynerii orgonicznej ? Dlaczego nie możemy oficjalnie żyć tyle ile nam przyznał Stwórca ?! Kto nam zabiera życie ?! W poprzednich wpisach dałem przykłady, że oni mogą zabierać umysły oraz myśli, a prawdopodobnie życie albo energię życiową też !
http://popotopie.blogspot.com/2014/02/dzisiejsza-paradyzja.html
Prawdziwi chrześcijanie wierzą, że każdy nałóg bierze się z demona/ów. To nie jest tak jak to przedstawia psychologia. To że ktoś zabiera się za alkochol albo narkotyki to ingerencja w umysł ofiary przez demona/w ! Można to dokonale wytłumaczyć językiem parapsychologii oraz Chrześcijaństwa, Islamu, Hinduizmy i wielu innych... Energia takiej ofiary musi być pobrana, potem ofiara wygląda jak wrak człowieka ! To jak się społeczeństwa zachowują i jakie idee propaguje się do ludności to bardzo ważna i skomplikowana sprawa ! Dzisiejsi specjaliści od manipulacji i psychomanipulacji mają plany i je propagują na różne sposoby.
Szeroko rozumiana psychomanipulacja, tj. manipulacją sferą poznawczo-emocjonalną człowieka poprzez UFO byty oraz telewizję czy inne sposoby, jest niemalże powszechna. Pewne jej formy, spotykane np. w nauce, organizacjach społecznych, reklamie, handlu czy polityce są (do pewnego stopnia) akceptowane społecznie. Inne z kolei; takie, jak oszustwa, szantaż, wyłudzenie pieniędzy, maltretowanie psychiczne, ufo porwania - są ukrywane lub mało poznane przez szeroką opinię społeczną ! Tzw. psychomanipulacja głęboka dotyka o wiele głębszych sfer życia człowieka oraz o wiele ważniejszych wyborów: np. wyboru współmałżonka, szkoły, studiów, pracy zawodowej, form zaangażowania społecznego, codziennego stylu życia, tożsamości (narodowej, seksualnej), rezygnacji ze zdrowia a niekiedy nawet i życia, może się przejawiać w osłabieniu psychiki jak i organizmu !

Na Ziemi kwitła przed tysiącami lat pracywilizacja technologiczna razem z zaawansowaną nauką duchową –  źródło wszystkich kultur starożytnych. Dlaczego więc naukowcy skrzętnie ukrywają dowody jej istnienia? Dlaczego historycy i archeolodzy zatajają świadectwa odmiennej niż powszechnie uznana wersji przeszłości?
Czy jest jednak możliwe, by starożytna cywilizacja wzniosła się na porównywalny z naszym poziom,  ale dokonała tego w inny sposób?  A może nie dość, że wzniosła się na nasz poziom osiągnięć technologicznych ale przewyższała nas pod względem duchowości i umysłowości konstruując całkiem odmienną cywilizację, którą ja nazywam „cywilizacją NATURY” ?!
http://popotopie.blogspot.com/2013/05/prawdziwy-oblivion-jest-w-nas-tu-i-teraz.html
Jeżeli człowiek ma kontakt z Bogiem to znaczy że posiada część miłości, a takie kontaktowanie się z Super Bytem wprawia wielu ludzi uduchowionych w zachwyt !

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika IDA

Piszesz, że Swórca dał nam

Piszesz, że Swórca dał nam 120 lat życia<> a jeśli dał nam tyle życia ile może żyć mózg? Kto wie jak długo może pracować mózg, umysł; ludzie umierają choć ich mózg jest w pełni sprawny nawet gdy mają sto i więcej lat; to że kot może żyć 20 lat nie znaczy, że takiego wieku dożyje ale nie możemy porównywać ludzi i zwierząt bo ludzki umysł działa na innej zasadzie a mianowicie im wyższa świadomość tym życie powinno być dłuższe, niestety obserwujemy coś wręcz odwrotnego, że ludzie o wysokiej świadomości i zaangażowaniu w rozwój ludzkości giną jak przysłowiowe muchy. Tłumaczy się to stresem, przeciążeniem organizmu i innymi bzdurami, przecież ludzki umysł jest przygotowany na takie "ekstremalne zjawiska", więc o co chodzi? Odpowiedzcie sobie sami.

Portret użytkownika Homo sapiens

Ten przykład to nie jedyny z

Ten przykład to nie jedyny z historii ufologicznych ! Są i inne ! Cała gama okaleczeń bydła oraz inne doniesienia wskazują, że wielobyt duchowy może chcieć stworzyć sobie jakiś rodzaj ciał zdolnych do przebywania w tej rzeczywistości ! O tym pisałem w "Prawdziwym władcy pierścieni", temat nie jest wcale nadzwyczajny, już w starożytności znano takie przypadki !
"...I zapytał go: "Jak ci na imię?" Odpowiedział Mu: "Na imię mi "Legion", bo nas jest wielu". I prosił Go na wszystko, żeby ich nie wyganiał z tej okolicy.  A pasła się tam na górze wielka trzoda świń.  Prosili Go więc: "Poślij nas w świnie, żebyśmy w nie wejść mogli".  I pozwolił im. Tak duchy nieczyste wyszły i weszły w świnie. A trzoda około dwutysięczna ruszyła pędem po urwistym zboczu do jeziora. I potonęły w jeziorze.  Pasterze zaś uciekli i rozpowiedzieli to w mieście i po zagrodach, a ludzie wyszli zobaczyć, co się stało.  Gdy przyszli do Jezusa, ujrzeli opętanego, który miał w sobie "legion", jak siedział ubrany i przy zdrowych zmysłach. Strach ich ogarnął.  A ci, którzy widzieli, opowiedzieli im, co się stało z opętanym, a także o świniach.  Wtedy zaczęli Go prosić, żeby odszedł z ich granic..." Ewangelia św. Marka 5:9

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika IDA

A nie wydaje ci się, że

A nie wydaje ci się, że okaleczenia bydła to sprawka tajnych laboratoriów i szalonych naukowców lub zwyczajnie wpuszczanie ludzi na fałszywe tory myślowe. Nie wiemy co jest prawdą a co zwykłym kłamstwem, zwykle prawda jest owijana w bandarze absurdu i niezrozumienia by zwykły zjadacz chleba nawet gdy będzie się interesował to tylko trafi na mur informacji, ma to prosty cel-ukryć prawdę i ukazać tyle możliwości odpowiedzi by nie znający tematu nigdy tej prawdy nie odkrył. Gdy dodamy do tego służby specjalne siejące dezinformację w każdym temacie dotyczącym prowadzonych tajnych badań na ziemi i pod ziemią i efektów tych badań i doświadczeń przedostających się do "zwykłego świata", to nikt nie jest w stanie ogarnąć przyczyn bo skutki możemy odczuwać każdego dnia lub tylko sporadycznie. Ostanio najskuteczniejszą obroną "jakichś sił" lub zwykłych ignorantów na to co dzieje się z naszą cywilizacją, zjawiskami atmosferycznymi czy widocznymi ufo, jest mówienie, że to teorie spiskowe. Gdy oczekujemy prawdy a nie jest nam ona udostępniana tworzymy teorie, tyle i tylko tyle. 

Portret użytkownika Franz

Walka dobra ze złem dzieje

Walka dobra ze złem dzieje się w nas samych. A dusze (energia) w nas, rośnie. Więcej negatywnych przeżyć , wibracje wszechświata dół, pozytwynych, boskich - w górę. Negatywne istoty ,grają nami nie uczciwie. Ktoś wchodzi na wyższe poziomy lub jest przyczyną wznoszenia się innych ludzi na wyższy poziom jest do pozbycia się. prawie wszystkie formy unicestwień są dla ludzi w schemacie/systemie, nie do ogranięcia. Nie brane w ogóle pod uwagę.
Szukajcie aż znajdziecie.

Strony

Skomentuj